Як доїхати? (зі Львова або до Львова)

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем FeRmatta, 29 вер 2007.

  1. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    я десь тут на форумі зустрічала допис, на якому писали, як дістатися до Олеського замку на маршрутці. не можу знайти цей допис. будь ласка, допоможіть, може хтось знає як?
     
  2. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    А звідки дістатися? Якщо зі Львова, то йде пряма маршрутка з Автостанції №2 (вул. Б. Хмельницького).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Думаю, що FeRmatta все одно захоче побачити Львів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    так, звичайно!!!я на наступних вихідних планую побачити Львів! от тому і намагаюся окреслити приблизно свій маршрут (хочеться побувати усюди). шукаю, де можна смачно поїсти та спокійно посидіти.

    Додано через 4 хвилини
    ой, і дякую всім, хто допоміг з визначенням маршруту
    може, хтось іще знає якісь маршрутки, напишіть будь ласка (а то Б. Хмельницького я можу не знайти, бо житиму на Котляревського чи генерала Чупринки, точно не скажу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Маршрутки в напрямку Олеська їдуть тільки з цієї автостанції, але вона відома у Львові, Вам скажуть, як до неї доїхати :)

    До речі, якщо збираєтеся в Олеський замок, можете того ж дня поїхати у Підгірці (це поруч). Підгорецький замок - один з моїх улюблених. З Олеська до Підгірців також є маршрутки.
     
  6. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Кілька фотоспогадів з моїх минулорічних подрожей замками Львівщини.

    Панорама Олеська, яка відкривається з Олеського замку:

    [​IMG]

    Підгорецький замок: величний. Довкола - дуже мальовнича природа:

    [​IMG]

    Свіржський замок: романтичний і затишний:

    [​IMG]

    І наостанок - Жовква. Так близько від Львова, що гріх не поїхати:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. windyhead

    windyhead New Member

    Привіт народ, прошу порадьте як дістатися з Пшемишля до Львова автобусом чи маршруткою? Автовокзал є біля залізничного вокзалу, а де є зупинка маршруток? Чим скоріше доїду? Може знаєте де можна подивитись розклад? Скільки часу буде та подорож? Дякую!
     
    Останнє редагування: 13 гру 2008
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Роки 3-4 тому був автобус, наскільки пам"ятаю, о 3-й годині на польський час. Але, напевно, вже помінялося.
     
  9. Grek

    Grek Well-Known Member

  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А його хіба не зняли ще весною? Чи тепер знову вернули?

    А які маршрутки маєте на увазі? Одного разу їхала маршруткою Перемишль-Медика, ці маршрутки також їдуть з автовокзалу, що біля залізничного вокзалу у Перемишлі.
    Автобус Перемишль-Львів їде приблизно 3 години. Залежно як там на кордоні буде..
     
    Останнє редагування модератором: 14 гру 2008
  11. windyhead

    windyhead New Member

    Дякую усім!
     
  12. makaveli

    makaveli Member

    Допоможіть будь-ласка, як доїхати зі Львову до санаторія "Карпати", біля Мукачево? Треба доїхати туди, але як зі Львову доїхати і чим, я не знаю.

    Буду вдячний.
     
  13. Тіріон

    Тіріон Active Member

    електричкою Львів - Мукачево. Стартує з Головного залізничного вокзалу о 7:10, станція так і називається - санаторій "Карпати"
     
  14. makaveli

    makaveli Member

    У Львів приїзджаю о 10:30 на ж/д вокзал і на цю електричку не встигаю. А є ще якісь варіанти? Маршрутні автобуси або щось таке?
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Є автобус Луцьк - Ужгород, який проїжджає через Львів і Мукачево. Але не знаю чи він їде до того санаторію. Виїзд зі Львова о 13:25. Їздить через день.
     
  16. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ще як варіант може бути електропоїзд Львів-Ужгород, який рушає з головного вокзалу о 14.52год. і 18.55год. на станції "Карпати".
     
  17. makaveli

    makaveli Member

    Це вже добре. Дякую. Якщо ще якісь варіанти існують, то буде добре.
     
  18. syavych

    syavych копач

    Заходите сюди, пишете станції відправлення і прибуття, тиснете пошук, на наступній сторінці вибираєте Львів (за замовчуванням там станція Львівська, а вона вроді в Росії), знову тиснете пошук і вуаля :)
     
  19. Slawa

    Slawa New Member

    Доброго здоров'ячка. Щось не можу ніде знайти як доїхати зі Львова до Івано-Франківська. Тільки автобусом? Ми прибуваємо у Львів о 12-00. Підскажіть, дуже прошу...
     
  20. smbds

    smbds Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)