Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

  1. polonyna

    polonyna New Member

    Як боротися із депресією, зневірою, розпачем.
    Як себе взяти в руки, коли їх навіть підняти несила .
    Як далі укладати своє життя, коли воно розсипалося на тисячі друзочок.
    Напевно, такі питання поставали перед кожним хоч раз в житті . І як ВИ це все долали, шановні форумчани, як виходили з цієї глибокої душевної кризи?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Депресія - це хвороба. Неважливо: ендогенна, реактивна, невротична... Її потрібно лікувати у спеціаліста. Ви ж не порекомендуєте хворому з температурою тіла 39 гр "взяти себе в руки", щоб вилікуватися?
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Подобная тема уже была:
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=28705
    Почитайте, там много дельных советов.

    Перепрошую, якщо питання до мене i якщо це для Вас має значення, то зараз я:
    по-перше (реально) - у себе вдома,
    по-друге (вiртуально) - на форумi lvivport.com
    :)
    Удачи Вам и крепкого здоровья!
    :)
     
    Останнє редагування модератором: 15 лип 2009
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Пігулки...
    Звичайно,пігулки...
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Іноді на першому місці пігулки і на їхньому фоні психотерапія. Іноді навпаки. Іноді досить однієї психотерапії, без пігулок. Але психотерапія - завжди.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє, Степаничу, Ви не праві.
    депресія не завжди хвороба.
    от, наприклад, впав курс бакса, прорвало каналізацію, понизився індекс Дау Джонса? шо робити? Йти лікуватися?
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Умгу. Ингибиторы обратного захвата серотонина. Прозак. Можно и Золофт. Но, имхо, Прозак лучше.
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Якщо це стало причиною виникнення депресії - краще звернутися до спеціаліста. Тільки видається мені, що ми говоримо про різні речі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Степаничу, такий набір проблем, що я написав, може спричинити депресію.
     
  10. Ganna

    Ganna Member

    Психотерапія і пігулки то звичайно прекрасно ;) "швидко" і "ефективно" (особисто для мене, не сприйміть за образу, то трох :bad:) але людина має зпочатку звернутися до власних ресурсів. "Спасение утопающих..." Головне зачепитися хоч за щось добре, світле, приємне у своєму житті і по-троху себе витягувати із біди. Стороннє втручання має бути крайнім заходом, аварійним, інакше можна звикнути до того, і перестати покладатися на себе. Якщо людина вже усвідомлює що вона у біді, то вже половина шляху до одужання. Далі треба захотіти одужати. І от вже майже все :) Лишається "дрібничка" - знайти привід до одужання. А там вже ланцюгова реакція - інтерес прокидатися зранку, повернення апетиту, покращення самопочуття, жага до життя і так далі :preved:
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тоді один сеанс раціональної психотерапії. Лікар не забере проблему, але навчить ставитися до неї критично.

    Головне: треба, щоби фахівець був лікарем-психіатром, що спеціалізується на психотерапії. А не "психологом" з дипломом мухос*анського педінституту.

    Дорого?
    Відразу скажіть, що Ви здатні оплатити тільки один сеанс.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Знала би я про це і думала 3 роки тому... стількох проблем можна було уникнути.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ganna

    Ganna Member

    А також дає установку на рефлекс - була проблема, звернувся, допомогло, нема проблеми. Психотерапевт будує лікування на діалозі пацієнта із самим собою. Він "витягує" з людини що її турбує і м'яко підштовхує до виходу. Від уваги до своєї особистості людина відкривається і сама знаходить вихід, психотерапевт часто лише супроводжує, навіть за руку не веде. Людина має сама себе чути, без посередників :) Хто навчиться бути наодинці із собою, тому травми не страшні, бо важко відколоти шмат від монолітної структури.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Комусь це дано, а когось треба навчити. Як вчать плавати або водити авто. І надалі інструктор не буде потрібен.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я б ні за яких обставин не ходив до психіатра. Я переконаний, що за мене інша людина ніколи не знайде вихід з ситуації. Ситуацію я знаю краще, ніж сторонній і вихід завжди можна знайти.....

    Степаничу, не смішіть.... я вас прошу.... як може моя депресія вплинути на каналізацію, чи індекс Дау Джонса? От попадеш до такого психіатра - точно настрій підніметься.....
     
    Останнє редагування модератором: 15 лип 2009
    • Подобається Подобається x 5
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я вважаю, що допомога хорошого спеціаліста потрібна обовязково!!! я ніколи не зверталась, хоч треба було і хотіла, просто не мала до кого надійного звернутися. І в мене зовсім нема сорому щодо таких речей, самооцінка висока і сприймаю це нормально.. ми ж не соромимося, коли грипом хворіємо...
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А до священика по пораду ходите?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ми вже походили..
    Ох,як походили..
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    фігня це все...
    всі депресії лікуються сексом...
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Крім тих, причиною яких є імпотенція, нє?;)
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)