Яценюк

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 20 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Мир між Україною та Росією має бути встановлений на основі плану не російського, а українського Президента Петра Порошенка.
    ...


    Читати публікацію повністю на www.lviv.tv
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Екс-прем’єр-міністр України та лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк заявляє про необхідність нової об’єднаної політичної платформи для об’єднання проукраїнських сил.
     
  3. tea man

    tea man 茶人

    Яценюк висловився за формування команди, яка “повинна базуватися на новій об’єднаній політичній платформі”

    Злодії НФ + злодії БПП
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ще можуть приєднатися злодії Опоблок
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А це вже називається "коаліція"
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Яка гидота. Крадуть та вкидують десятки мільйонів на виборчі кампанії, на боротьбу одне з одним, а країна бідніє, обрастає боргами і люди біжать за кордон.:sad:
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Яценюк пропонує переписати Конституцію. Хоче, щоб Генпрокурора вносив не Президент, а Кабінет міністрів :)))

    Арсеній Яценюк
    2 год ·
    Конституція: давайте почнемо предметну дискусію

    Минулого року я виклав основні положення конституційних змін, які ми обговорюємо. З’їзд Народний фронт вирішив ініціювати відкриту, предметну дискусію про конституційну реформу щодо розподілу повноважень та відповідальності між гілками влади.

    Основний Закон повинен дозволяти тим, кого обрали, зреалізувати те, для чого їх обирали. Це, своєю чергою, дає визначеність громадянам країни.

    Всі внутрішні політичні конфлікти України виникали через те, що Конституція або не виконувалась, або була прописана з подвійним тлумаченням повноважень. Двічі конституційні зміни в Україні відбувалися під час революцій - в 2004 і в 2014 роках.

    Чому я про це говорю? Бо мав честь працювати прем’єром, спікером парламенту, міністром закордонних справ, міністром економіки, в.о. голови НБУ, а також у регіонах – міністром економіки Автономної Республіки Крим та заступником голови Одеської ОДА. Знаю, як функціонує ця машина. Залишати так як є – закрити шлях до розвитку.

    Про головне

    В Конституції треба визначити курс на членство України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Сьогодні є однозначна воля більшості українського народу: Україна має бути в ЄС і в НАТО.

    Ефективний парламент

    Верховна Рада України має бути ефективною, професійною і впливовою. Зокрема, одного народного депутата має обирати більша кількість людей. Тоді він матиме більшу легітимність і відповідальність. Треба зменшити кількість народних депутатів до 300. Що менше депутатів, то більші їхній вплив, легітимність, професійність і відповідальність.

    В Конституції треба чітко передбачити, що не може бути народним депутатом України особа, яка має іноземне громадянство.

    Пропоную, щоби члени Кабінету міністрів могли одночасно бути народними депутатами - як це є в Німеччині, Британії. У парламентсько-президентській республіці Верховна Рада і уряд мають бути більш скоординовані. Не треба вигадувати велосипед.. Коли урядовець є членом парламенту, це - ефективніша законотворчість. Урядові законопроекти легше і оперативніше проходитимуть у Раді. Це - діалог між урядом і парламентом. Це - політична відповідальність кожного члена Кабміну перед коаліцією і перед своєю партією в парламенті.

    Наразі триває дискусія про повне скасування депутатського імунітету. Ми пропонуємо надати можливість затримання і взяття під варту народного депутата без згоди Верховної Ради України під час або одразу після скоєння ним тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Проте політична діяльність і політична позиція народного депутата України повинні бути захищені.

    Вивчивши міжнародний досвід, пропонуємо змінити процедуру голосування в Верховній Раді. А саме: дозволити ухвалення рішень більшістю від присутніх на пленарному засіданні. Це мобілізуватиме парламентарів. Це стимулюватиме міжпартійну єдність у прийнятті надважливих законів. Це вимагатиме персонального голосування.

    Водночас пропонуємо в Конституції прописати позбавлення мандату у випадку неособистого голосування народного депутата. Також, позбавляти статусу народного депутата в разі невідвідування пленарних засідань сукупно більше 30 днів протягом сесії без поважних причин.

    Вводиться нове поняття: так звані конституційні закони України. Вони ухвалюватимуться не більшістю від присутніх, а більшістю від конституційного складу Верховної Ради. Конституційними мають бути ключові закони для розвитку держави. Зокрема, закони про Кабмін, про судоустрій, про Президента; Виборчий кодекс; про основи зовнішньої політики; закон про мову.

    Жодних новацій в порядку внесення змін і доповнень до Конституції не потрібно. І ця процедура змін має бути найскладнішою: двома третинами депутатів (як зараз). Це найважливіший акт держави. Другі за важливістю і складністю ухвалення, – конституційні закони, - ухвалюються більшістю від складу парламенту. Прості закони - більшістю від присутніх.

    Президент - Глава держави і Верховний Головнокомандувач

    Залишаюся прихильником парламентсько-президентської республіки, де Президент обирається на загальнонаціональних прямих виборах. Він - Глава держави, національний арбітр, Верховний Головнокомандувач.

    У Президента залишається вся вертикаль призначень у Збройних Силах України. Президент також вносить до парламенту кандидатуру Голови Служби безпеки України. Якщо ми таки позбавимо Службу невластивих їй функцій, то керівник цього органу міг би призначатися Президентом без парламенту. Але ВР збереже функцію парламентського контролю за СБУ. Також Президент призначає керівника Служби зовнішньої розвідки.

    У Президента залишається право оголошення воєнного стану, з подальшим схваленням Верховною Радою. Президент очолює РНБО.

    Президент керує зовнішньою політикою, але визначається вона Верховною Радою. Фактично, переговорну позицію для Президента повинен готувати уряд на основі Закону “Про основи зовнішньої політики”. Міністр закордонних справ є членом Кабінету міністрів, який разом з Президентом братиме участь в переговорах, буде координатором підготовки переговорної позиції для Президента.

    Право вето Президента треба чітко унормувати виключним переліком підстав ветування, визначених Конституцією. Президент скеровує вето в Конституційний суд. Якщо КС вирішив, що вето конституційне, закон повертається для повторного розгляду Радою. Таке вето не може бути подолане: закон має бути доопрацьований і знову проголосований. Якщо Конституційний Суд визнає вето необґрунтованим, - закон набуває чинності.

    Президент не повинен втручатися в діяльність органів виконавчої влади та незалежних регуляторів. Зокрема, у вибори. Члени Центральної виборчої комісії призначаються Верховною Радою за поданнями депутатських фракцій, внесеними Головою ВР, - а не Президентом. Так само, парламент призначатиме членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

    Аналогічно, не Президент, а Кабмін вноситиме до Верховної Ради кандидатуру на голову Нацбанку, а всі члени Ради НБУ обиратимуться парламентом. Пропонується також розширити завдання Національного банку України. Він має відповідати не лише за цінову й курсову стабільність. До його функцій треба додати сприяння зайнятості населення та забезпечення адекватних, економічно ефективних відсоткових ставок по довгострокових кредитах.

    Врегульовуємо також процедуру імпічменту Президента. Вона може бути розпочата у випадку вчинення державної зради, іншого злочину, а також в разі набуття громадянства іншої держави, чи умисного порушення Конституції. В Конституції прописуємо спеціальну слідчу комісію для імпічменту.

    В Президента залишаються ті самі повноваження для розпуску парламенту, що й зараз. За винятком одного: право розпустити в разі, якщо протягом 60 днів не сформовано Кабмін, замінюється на право розпуску в разі непризначення нового прем'єр-міністра (це я пояснюю нижче).

    Дієздатний Кабмін

    Президент вносить до парламенту подання на призначення Прем'єр-міністра, проте кандидатуру визначає коаліція.

    Всі члени Кабміну призначаються Прем'єр-міністром за погодженням з коаліцією. Навіть в умовах війни Президенту не потрібний свій міністр оборони: міністром має бути цивільна особа. Вся генеральська вертикаль залишається у Президента. Вертикаль забезпечення армії, - Міноборони, - буде в Кабінету міністрів.

    А члени Кабінету міністрів призначаються і звільняються главою уряду одноосібно, за погодженням з коаліцією депутатських фракцій. Прем'єр-міністр має право звільнити члена уряду - без процедури голосування в парламенті, але з одночасним оголошенням нової кандидатури на цю посаду. Коаліція, відповідно до регламенту, погоджує призначення чи звільнення міністрів прем'єром.

    Подібний механізм пропонується і для звільнення самого Прем'єр-міністра: одночасно із звільненням прем'єра Радою, коаліція визначає кандидатуру нового глави уряду.

    Пропонується, щоб кандидатуру Генерального прокурора вносив не Президент, а Кабінет міністрів. Такий порядок логічніший, виходячи з нової ролі прокуратури.

    Влада на місцях

    Пропонуємо запровадити інститут префекта замість обласних і районних державних адміністрацій. Префекти призначатимуться Президентом за поданням Кабміну, і здійснюватимуть нагляд за додержанням законодавства. Якщо акт місцевого самоврядування не відповідає Конституції чи законам, - префект зможе ініціювати скасування такого акту в судовому порядку.

    Вводимо в Конституції пряму заборону на федералізацію України. Водночас закріпити поняття “Кримська автономія”, - яке базується на історичних правах кримськотатарського народу.

    Хочемо також визначити в Конституції фермерське господарство основою аграрного устрою України.

    Отже, ми пропонуємо запровадити реальні стримування й противаги у владі. Наголошую – реальні.

    Ми вже отримали підписні листи для внесення проекту змін до Конституції. Це має бути публічний процес та прямий діалог з громадянами країни. Звертаємося до всіх демократичних сил у парламенті: почнімо предметну дискусію. В цьому процесі важлива й роль Президента – як він бачить конституційний лад в країні?

    Треба вже зараз, перед президентськими виборами, визначити, за що відповідає Президент. Перед парламентськими виборами, які будуть вже через 15 місяців, - які відносини будуть між Президентом, урядом і парламентом. Визначити зараз.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Проект «Стіна»: матеріали справи відкрито

    Посадовців Державної прикордонної служби України та представників бізнесу підозрюють у корупційних зловживаннях, в результаті яких інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16,68 млн. грн. Зокрема, детективи НАБУ і прокурори САП інкримінують вчинення кримінальних правопорушень:
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Народний фронт" на межі розвалу: однопартійці розділилися на два табори

    Партія "Народний Фронт" перебуває на межі розвалу. Її лідер Арсеній Яценюк довгий час не давав про себе знати, втративши не тільки особисту підтримку, а й всієї партії. За 5 років їх рейтинг впав з 14 % до 1 %. На додачу, всередині політичної сили стався розкол. На які фронти розійшовся "Народний фронт" – з'ясовували журналісти 24 каналу.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Оранжоїд.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Яценюк шось активувався :scratch_one-s_head:
    Ходить в народ, сидить на ефірах...
    Мабуть хоче знову до корита )))

    Арсеній Яценюк
    15 год · Львів, Львівська область ·
    Вдячний кожному, хто був з нами у Львові протягом цих двох днів. Кожен з вас мені небайдужий. Тому що ви є основою України. Ви і є те, що представляє з себе держава, а це люди. Чим розумніші ви будете, чим сильніші ви будете, чим енергійніші ви будете, чим більш переконані і цілеспрямовані, ніколи не бійтеся бути в меншості. Тому що не більшість визначає, а меншість проводить найбільші зміни в країні.
    Ідіть завжди проти течії. Відстоюйте свою позицію, майте цю позицію. І тільки тоді ви зможете переламати ситуацію з меншості на більшість. Станьте лідерами меншості, які перетворять цю меншість на правильну, досконалу, сильну більшість.
    #KSF #openukraine_together #КБФ
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Куля в лоб.
    І більше сказати нічого.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прем"єр-міністр, голова ВР, міністр закордонних справ, міністр економіки.
    Це вам не хурум-бурум :)
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ще лідер партії, глова фракції, голова Нацбанку...
    А чим закінчив?:dntknw:
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та закінчив так як і всі барижні політики - бігає зараз по форумах і ефірах, людям лапшу вішає )
    Сєня хитрий - на цюнику козака Гаврилюка у ВР заїхав, найбільшу фракцію мав, потім тихенько її злив. Чисто як Мороз ;)
    Тепер Сєня знову шукає, до кого би притулитися
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Найголовніше не написали - 3,14здобол
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :)
    Але він один реально дивився на речі - Азарову він не сказав "не крадіть", а "менше крадіть";
    Та й про газ він файно казав. Правда, коли сам став прем"єром, то забув про те що казав)


    View: https://youtu.be/iMtqFh606Kk
     
а де твій аватар? :)