Іван Франко

Тема у розділі 'Персона', створена користувачем Mariya, 29 сер 2007.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Жирік - політик.. в нього свій спосіб управління:) може я про нього знаю недостатньо, але те що знаю мені однозначно подобається... він ляпає гірку правду, викриває брудні сфери політики і суспільства загалом.. дуже часто в яблучко...(знаєте ту історію з яблуком.. їв Жирік яблуко і звертається до представників партії "Яблоко":"Завтра я покажу що ви насправді собою представляєте!":) може не дослівно, але суть та..)
    Бузина то купований писака... навіть якщо це його власна думка, в чому я дуже сумніваюсь... то я не розумію, чому треба прислухатись до його брєдових ідей??? бо він якось щось мудре сказав?? я рада, що в нього є проблески, але від того він не став авторитетним джерелом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    По поводу кухни, а откуда сведения что Ольга Франко была невесткой Ивана?

    http://markitka.livejournal.com/83656.html
    СОВЕТЫ

    • Ешь, когда хочется, по возможности на свежем воздухе.
    • Не ешь слишком горячие блюда (выше 35 С), это может вызвать заболевание кишок. Равно и слишком холодные блюда могут повредить.
    • Не пересаливай! Излишек соли может вызвать малокровие и полноту.
    • Выкладывай блюда на столе старательно, по возможности артистично. Это поощряет к еде!
    • Режь мелко, пережевывай долго!
    • Перестань есть, когда мог бы еще немного съесть.
    • После жирного не пей воды! Излишек пива непомерно расширяет желудок!
    После обеда приляг или прогуляйся.
    • Кухней не пренебрегай, но и не слишком воодушевляйся!
    • Старайся, чтобы приготовление пищи вошло в программу воспитания детей!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Автор, що ви хтіли сказати?
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Дело в том, что я увлекаюсь кулинарией и мне интересно, кто автор книги. Тем более, что известно, что Ольга Франко это жена Ивана
     
  5. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Автор нє чітатєль, автор пісатєль. Ви би прочитали ті скани, які виклали про кулінарну книжку. Тоді би ви дізнались, що невістку Івана Франка звали Ольгою, як і дружину.
     
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    QUOTE=Mariya;482467]Автор нє чітатєль, автор пісатєль. Ви би прочитали ті скани, які виклали про кулінарну книжку. Тоді би ви дізнались, що невістку Івана Франка звали Ольгою, як і дружину.[/QUOTE]

    Все таки хотелось узнать какое отношение имеет автор книги к семье Франко
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Може, просто час пообідати?
    І припинити оффтоп! :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Максим

    Максим Well-Known Member

    Поширена думка, що Франко хворів сифілісом. Ще за життя внаслідок цього хибного переконання від письменника відвернулося багато людей, зокрема з його родини.

    Насправді Франко страждав від синдрому Рейно, але на його біду, критерії для діагностування цієї недуги визначили аж в 1930-х роках...
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Спаибо уже пообедал, а какой оффтоп, мне действительно интересно, какое отношение имеет автор кулинарной книги к Франко
     
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідаю вам в останнє. Автором книги є Ольга Франко, жінка Петра Франка. Петро Франко - то син Івана Франка. Тобто Ольга Франко (та, що автор книги) - то невістка Івана Франка. Did I make myself clear? Do you have other questions?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Designer

    Designer Active Member

    Ой, я теж знайшла в себе таку книжку "Практична кухня", просто супер!! Тільки в мене 1990 року видання, а не 1991, але виглядає так само як і на сканах. Треба перечитати, а особливо попрактикувати ;):good: ням-ням
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Довгий останній шлях Івана Франка — Локальна історія

    Вічний революціонер Іван Франко своїми творами і діяннями заслужив слави атеїста. Та в останні дні життя письменник сам прагнув висповідатися. Аби поховати Франка за християнським звичаєм, його друзі мусили влаштовувати тривалі дискусії зі священниками. Місцем спочинку став гробівець польської родини, який взяли в оренду. Щойно через п’ять років тіло перенесли в окрему могилу.
     
а де твій аватар? :)