Історичні оффтопи

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Dzeko, 17 січ 2011.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як жидо-комуняки тирили у "фашистів" плакати:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Йой, зара всцуся... :haha:
    [​IMG]

    Слава красноармейцу - 1921 -го року...
    Я таких сотню накидати зможу :mocking:
    Ромко навчив... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То кидайте. Але щось якісне, на державному рівні.
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    может и зря ... сами посудите что будет на форуме свидомитов ?
    Ганьба -Ганьба - ганьба!!! карма + все участники форума
    Бандера герой-ой-ой-ой карма + все участники форума
    когда все одно и тоже толдычут - не интересно ....

    то якщо вибрати певний фокус та ракурс та сфоткати людину то на фото буде суцільна дупа , чи то значить що людина - дупа ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А вашим однодумцям - нормуль. На такому форумі колись писав :cesored:
    Всі "стройными рядами". Решту викидають вітам.
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2011
  7. Metiz

    Metiz Well-Known Member

    ти навіть цього не знаєшо_О
    та скільки ж тобі років, дитина?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Уважаемый Gunner! Представим картинку - все думают, как Вы. Вам же первому выть от тоски захочется. Вы из той категории людей, кому непременно нужно с кем-то воевать и спорить. Предвижу Ваш возможный ответ, но без Вас на форуме действительно было бы немного пресновато...
     
  9. Metiz

    Metiz Well-Known Member

    знову купа смайликов???
    але я не ображаюся, я подивився інші Ваші відповіді й зрозумів- відповіді це не Ваше:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...навіть маленький...в пеленках Йосиф Джугашвілі був файнютким...
    І Адольфик був лапуля...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я думаю на том форуме я слыл бы вашим однодумцем ....
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    о_О Дивний висновок
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тикати будете в тім свинарнику,звідки вилізли.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А мо в бані дзюрку в тазику ЗАтикати
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ничего дивного, главная беда ваших и наших притырков это нетерпимость к иному мнению и иному отношению, возвеличивание собственного и уничижение чужого, для нашей страны это особенно актуально так как у нас одна половина резко отличается от другой ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Metiz

    Metiz Well-Known Member

    То можливо, Якщо у Вашому Вас на Ви, то напевно Ви дуже поважна ........ ))
    У нас на форумах вільна форма спілкування й до речі отут у правилах я такого не побачив... але нехай буде так, якщо по суті сказати нема чого...:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ше хто в кого плакати тирив. Вопрос.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    в принципі для розуміння тотожності ідеологій не має значення.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я не совсем понимаю - о чем Вы? Кого это я - из уничтожавших украинский народ - защищаю?
    Защищаю я моих дедов и старшего брата отца - воевавших в КА - или моих земляков-Молодогвардейцев. По Вашему - они - боролися за владу поневолювачів - а надо было пойти к немчуре в услужение? Если для Вас - это ганьба - то, действительно, мало шансов найти общий язык...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Колись може Ви зрозумієте, що молодогвардійці, то молодь, що була вихована в радянській ідеології, в радянському патріотизмі. А тому і не уявляли для себе ніякої іншої ідеї, за яку варто віддавати життя...Але ще десять-двадцать років тому, більшовикі можливо винищували їхніх батьків та дідів...Куди поділися сотні тисяч і , навіть, мільони тих, хто боровся проти більшовиків? А ця боротьба йшла на протязі не одного року... От моя теща, наприклад...Її батька-коваля більшовики розкуркулили і розорили, але вона була вихована в більшовитській ідеології і досі стіною стоїть за комуняк...Ось таких людей і називають яничари чи манкурти...Люди, що забули про своє коріння... І ще, а чи був вибір у солдатів ЧА, коли їхні родини були заручниками у більшовиків? І взагалі, історія ВОВ - суцільна брехня і міфологія. Ніхто досі не може з'ясувати істиної картини війни...Я не хочу протиставляти ветеранів УПА і ЧА, але прославляти сьогодні ветеранів ЧА, які об'єктивно воювали за нелюдський більшовицький режим (бо не мали вибору через жорстокість Сталіна і расистську обмеженість Гітлера), і плювати на ветеранів УПА, які боролися ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ України, то є якоюсь фантасмагорією, що свідчить про повне викривлення менталітету українців і відсутність в багатьох з них здорового глузду і здатності до логічного мислення.
    А Ви думаєте мало людей в Донбасі працювало на німців? Дуже багато! Німці ж не привозили сюди робітників з Германії. А працювати і налагоджувати тил було потрібно...Людям, що потрапили в окупацію, треба було годувати себе і родини...Ми дуже мало знаємо про цю сторінку війни і не знаємо чи краще було робітнику окупованої частини СРСР чи неокупованої...Думаю, що їхнє положення принципово не розрізнялося: що там працювали за пайку, що там...І може батьки молодогвардійців також працювали на німців, бо треба було чимось жити, тим більше в місті...А молодь була романтична, вихована на байках Гайдара, а тому прагнула здійснити подвиг...Це були найкращі представники молоді, ідеалісти, але їхні молоді життя лягли жертвою через мерзотників, що сплюндрували країну, втягли її в міжнародні геополітичні авантюри і спалили на вівтарі цього Молоха десятки мільонів найкращих представників народів СРСР... З моєї точки зору, влада повинна проводити політику примирення, як Франко після громадянської війни, і вшановувати постійно пам'ять жертв всіх тоталітарних режимів, що потопталися на Україні...Такого хотів і Ющенко, але йому не вистачило ні сили, ні волі...А може і моралі, бо хабарі від донецьких перевищили голос совісті...Вибачте за дещо безладне викладення, бо дуже непроста проблема.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)