iPhone4

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Максим Великий, 24 чер 2010.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Давайте поговоримо про це чудо. Як на мене апарат просто супер.
    Скоро мають завезти до України, цни стартують 1600-2000 $.
    В нормальних країнах його ціна 199-299 $.
    Ціни на версії 16 і 32 Гб.

    Хтось вже юзав, ну як? Блін, привезіть мені його з-за кордону по таких цінах.
     
  2. night

    night Well-Known Member

    і чим він особливо відрізняється від попередніх...знову роздувають ажіотаж. Був в мене ай фон. Більше б я його не купила. Принаймі не в нашій країні де інтернет дорогий. А за такі космічні гроші...Пройде півроку і 5 серію їх випустять і т.д.
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відрізняється багато чим, порівняйте просто. А відносно дорогого інтернету, то хочу відповісти. що цей телефон працює з WI-FI мережами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Що толку з тих вайфай мереж? Ну от в мене смартфон Нокіа, підтримує вайфай. Доступ до інтернету в нього є тільки в мене вдома :) бо в тих місцях, де я зазвичай буваю, нема відкритих точок доступу. Так, є в кількох кафешках в центрі відкритий вайфай, але то мізер, от якби хоча б центр міста був покритий вайфаєм, то інша справа.

    Ніколи не мав айфона і щось не виникає бажання. Я теж читав, що весь сенс цього чуда техніки розкривається при постійному конекті з інтернетом. При наших цінах на мобільний інтернет, це задороге задоволення. А відкритий вайфай майже відсутній.

    Тож який сенс платити тисячі доларів за цацку, яка робить те саме що й нормальний смартфон за пару сотень? Ось мій, має великий сенсорний екран, показує мені кіна, вміщує на картку купу музики, має той самий вайфай, блютус, непоганий ЖПС-навігатор, різні програмульки і забавки. І коштує при тому 300 баксів, а не 2000.

    Айфон - то хіба зайві понти для прієзжих, а ше гірші понти - Айпед...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    То, звичайно, питання особисте. Дехто взагалі не знає про існування вайфай. А в мене місця де буваю з Вайфайом - дім, робота(2 точки), в гостях у деяких знайомих, вдома у батьків користуюся, інколи в кафешках.
    При переміщенні між цими точками можна скористатися і мобільним, адже є купа акцій, які дозволять багато не тратитися.

    ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

    Недобук также як і нетбук. Там дійсно можна сказати понти.
     
  6. Gron

    Gron тафгай

    Там, цей телефон стільки коштує тільки на умовах контракту.
    Рік тому мав великі клопоти при придбанні 3G, віддав 600$ у NY. Вдома, ще додав 100 за розлочку, почекавши ще 3 місяці поки з'явиться.
    Мені подобається як гаджет, але згоден з MARTINI, що немає сенсу переплачувати за понти у наших реаліях.
    Там, це зовсім інша справа, бо можливостей надто більше і маєш не цацку а зручну та корисну річ, хоча маю старий безлімітний МТС де все в тч інет безкоштовно, ну майже безкоштовно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. syavych

    syavych копач

    Абсолютно вірно. У вільному продажу коштує штуку зелені (на ібеї можна і за 800 вкупити, але ризиковано), так шо, Максе, багато треба Вам адсенсів на сайт начіпити, щоб на нього заробити :) Питання "а воно тобі тра?" (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А Мєдвєдєву Айфон понравився. Йому в Гамериці подарили на шару. "Які ваші враження:?" - запитали його. "Цяця!" - радісно сказав він і пустив носом бульку...

    [​IMG]
     
  9. night

    night Well-Known Member

    Екраном, який сенсорний і від пальчиків в будь якому випадку виглядає заляпано. Камера в 5 мегапікселів...хіба цим здивуєш когось. Відеодзвінки...А у вас багато друзів будуть мати такі ж телефони? Багатозадачність.Також нічого особливого. В смартфонах це звична справа.Читати книжки зручно безперечно, тут спорити не буду. Мейл, музика , фільми, також звичайні речі.
    і що в тому корисного якщо WI-FI у Львові, та що там у Львові, по Україні річ не популярна поки що в громадських місцях.
     
  10. Gron

    Gron тафгай

    ??? Ну незнаю як там в Англіїї у Львові, у нас майже у всіх кафе, ресторанах, торгових центрах, навіть на деяких пляжах, це як заположено, доречі вдома теж WI-FI.:)
     
  11. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Не розумію людей які перепитують очевидне.
    Епл це абсолют. Я в сфері ІТ вже 8 років. І за них зіткнувся із сотнями ноутбуків, компютерів і з десятком операційних систем. Ніщо так не вразило як епл. За епл варто переплачувати. Вони диктують стандарти. І нехай конкуренти потім це все крадуть і роблять аналогічне, пофіг, головне що ця компанія завжди попереду. І там нема, просто нема до чого придертись, все що не робиться все робиться ідеально точно :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А Айфон юзали? Як воно?
     
  13. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    з 4G ще справи не мав... але в неті бродять вже огляди, та й характеристики його вражають... але поки ще справді задорого.... в нас.... в такі моменти просто шкодую що я не живу в штатах... 32 Ггб за 200 баксів... :sad: аж плакати хосся...
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ви трохи помиляєтеся, ось. А ціна така дешева (тут вже казали), що то з контрактом якогось там оператора. І не 4G, а iPhone 4.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2010
  15. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    AT&T...ага... точно... ступив... ніч... сплю... :)
    Та неважно... навіть 16 гігів... то є мего круто :)
    я рахую як хардкодери... завжди дописуєм G...коли зявиться S версія, тоді бум казали що штири же ес...
    ну то дрібниці....
    все.. точно кінцево сплю....
    за кілько діб.... браніч :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. syavych

    syavych копач

    Не хотів захламляти новою темою...

    Серйозне питання: :)
    Чи є якісь контори (бажано ві Львові, але можна і через нет-магазин), які офіційно продадуть айфоню? Офіційно мається на увазі по перерахунку, з податковою накладною тощо. Законодавчо в Україні дозволено ввозити і продавати "сірі" айфоні (просто більше тяганини з різними паперами), але при тому не зустрічав таких.
     
  17. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Бачив айфони в прайсі ТДБ. Думаю, продадуть на ваших умовах
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych копач

    а я не бачу :sad:
     
  19. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    В гуртовому прайсі місяць тому були 100%. пізніше просто не звертав уваги
     
  20. night

    night Well-Known Member

    Цитрус Дискаунт продає офіційно і з гарантією.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)