Інтуїція

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем маюнка, 15 бер 2008.

?

у кого інтуіція розвинена краще?

  1. у жінок

    50,0%
  2. у чоловіків

    3,0%
  3. однаковою мірою і у жінок, і у чоловіків

    47,0%
  1. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    от іноді передчуваєш якусь подію, щось має статись, все нутро про це кричить, або підвиває так моторошно, або радісно співає чи навіть млосно мовчить.
    відчуття, що щось має трапитись, а потім те "щось" таки трапляється, часто мене перслідує. ми називаємо його "шостим чуттям", інтуіцією.
    от звідки вона береться, чи у всіх розвинена?
    чи можна вплинути на її "інтенсивіність", "силу"?
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Інтуіція

    я характерник, троха :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Інтуіція

    заздрю!....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Інтуіція

    е, родинне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Інтуіція

    в мене часто бувають "напади" інтуіції, особливо на модулях :). стараюсь не покладатися тільки на 6 чуття, як би там не було. А на рахунок того,в кого краще розвинена інтуіція - думаю, однаково, просто жінки більш схильні на неї покладатися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Інтуіція

    мені дивна не сама інтуіція, а те що:

    чуєш 5 точкою :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Інтуіція

    і у разі невиправдання того 6 чуття, страдає та ж таки 5 точка :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Інтуіція

    або коли неправильно "прочитав" :)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Інтуїція

    У якомусь психологічному бестселері було написано, що інтуїція в жінок виникає внаслідок певних зауважених "краєм ока" факторів. Відповідно, інтуїція - це внутрішній голос із нашої підсвідомості, що намагається донести оте "помічене, але неусвідомлене". Тобто це свого роду оцінювання ситуації на підсвідомому рівні.
    Оскільки в жінки кругозір (саме те, як вона дивиться, що захоплює в "межі погляду") ширший, то й інтуїція розвинена сильніша. Проте є вона не лише у жінок.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    інтуїція дуже часто буває вродженою. в мене, наприклад, вона від мами (мама медик трохи діагностує захворювання). а мені воно передалося в зону чуттєвості.
    розвивається інтуїція постом, прощенням, терпінням, уважністю до навколишнього світу. життя дуже часто підкидає нам знаки. варто бути лише уважними до них і таким чином можна знати як далі вірно іти житттям.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Інтуїція

    Так, треба розібратися з визначеннями, мабуть.

    Ще цікава стаття є ось тут.
    http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=775
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    таке визначення дала сама собі:)
    мені з моєю інтуїцією зручно, хоча... інколи й боляче
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Інтуїція

    куля не бере... шабля не тне?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    і шо скажете? вранці сім разів з місця на місце перекладала паперові хустинки... а вийшла з дому - сплакалася наніц... ше й носа не було чим втерти...
    ну не інтуїція? нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    мені здається, в опитуванні не вистачає пункта "не залежить від статі".
    я так думаю. є і чоловіки, і жінки з розвиненою інтуїцією та без неї.
    у мене буває таке, що я знаю, яку людину зустріну сьогодні.
    або передчуваю події. але рідко.

    Додано через 1 годину 10 хвилин
    соррі, я тут подумала, що третій пункт опитування означає те саме, що я сказала.
    хоча моє формулювання мені більше подобається.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    якби то :) просто іноді щось відчуваю чи знаю. це як вогник у підсвідомості - він дуже легко гасне.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    В мене теж таке буває, от просто впевненість що зустрінеш певну людину, або під час навчання я точно знала коли мене викличуть відповідати, а коли можна і не дуже напружуватись з підготовкою.
    Інтуція спрацьовує спонтанно, просто звідкись береться впевненність і все, а от коли пробуєш навмисне вгадати як і що буде, то нічого не виходить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Відповідь: Інтуїція

    Я думаю, що тут треба розділити інтуїцію і дар передбачення.Здається це трохи різні речі.Інтуїція може бути в людини :
    тобто людина,в якої є досвід у чомусь-в якійсь із сфер життя,професії,діяльності і т.д.
    а дар передбачення може вилитися у відчутті чогось,що взагалі не має відношення до роду діяльності,або життєвого досвіду людини.
    Наприклад знаючи як розвивається хвороба лікар може інтуїтивно відчувати або передбачити,що скажімо,якщо не лічити серце,то скажімо через 2-3 роки може бути таке ускладнення як інфаркт.Для когось це дивно,а для лікаря-секрети професії.Так само автомеханік може передбачити що якщо постукує щось в автомобілі,то він може в кращому разі зупинитись.Але?...
    Особисто в мене був такий випадок.Знаходячись за півтори тисячі кілометрів від дому,одного дня після приходу з навчання в гуртожиток,в мене спортився настрій.Та не просто спортився,а взагалі був повний розлад.Я ліг на ліжко,уткнувся головою в подушку і сльози горохом котилися з моїх очей.Я сам не розумів,що зі мною.До того і після того я взагалі ніколи не плакав,навіть якщо б захотів не можу.А тоді щось найшло.На ранок ходив як побитий.А десь через два дні по тому прийшла телеграма,що померла моя любима бабуся.Я співставив опісля дні і години,то получилося так,що я плакав якраз тоді коли вона прощалася з життям.Такого більше зі мною не було.Я правда можу робити передбачення в політиці,трішки в економіці.Років з 10 тому,у себе на роботі я сказав,що прийде час і в будинку,де розміщена наша фірма,буде повно чужих фірм,а наша буде всього в декількох кабінетах.Всі на мене дивилися,як на дивака.А тепер про це згадують і дивуються,як я міг це передбачити.Але я не вважаю це якимось чудом.Я просто проаналізував стан справ на фірмі,порівняв це з подібними подіями,які відбувалися в країнах подібних на нашу,і з легкістю передбачив те що буде.Так от порівняти два випадки не можна бо перший і другий зовсім різні.Якщо другий можна пояснити якимись знаннями і узагальненнями,то перший поки що поясненню не підлягає,це щось надприроднє.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. yulichka

    yulichka Active Member

    Відповідь: Інтуїція

    Після того як прочитала пояснення пана SMEETа, не знаю, що то було у мене, але отака міні-історія:
    Одного разу десь в січні місяці я прийшла до батьків після навчання, посиділа до 18 год. і думала подзвонити чоловіку, щоб прийшов трохи раніше з вечірніх курсів (вони закінчуються в 21.00), бо ті курси недалеко від дому моїх батьків, щоб разом поїхати додому. Якось мені так на душі було тяжко, щось не пускало мене саму їхати, ну так щось мене саму не тягнуло.... Я йому подзвонила, він почав бумкати, що не може... Я трохи знервувалась і він також.... Думаю, ладно, йду сама. Зібралась взяла два кульки в руки, вийшла, пройшла до кінця сусідньої вулиці і почала переходити дорогу - як грохнусь з тими кульками серед дороги в болото!!!! Стукнулась сильно коліном, замазала джинси, світлу куртку, руки здерті в болоті.... стою реву як дурна (ше зі злості, шо гім...юк малий мене не послухав і не прийшов, коли я просила). Не знаю, що робити йти далі на маршрутку чи вертатись. Тут дзвонить через 2 хв. чоловік....."Шо таке, шо сталось, чого ти плачеш????".... Виявляється він дзвонив, щоб сказати, що всетаки піде раніше, але вже було пізно... я вже встигла повитирати собою участок дороги :) :). Я вернулась до батьків, він підійшов через 10 хв., ми викликали таксі (я ж така красива не могла на люди в маршрутку появитись) і поїхали додому....
    Не даремно я відчувала, що мене чогось саму їхати не тягне..... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Інтуїція

    В мене теж проявляється інтуіція, але дати відповідь, в кого вона проявляється сильніше, в чоловіків чи жінок, сказати не можу, оскільки жінкою нуколи не був ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)