Inti - новий провайдер?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Nemo, 22 гру 2009.

  1. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Якийсь новий провайдер появився у Львові:
    http://inti.net.ua/
    Тарифи там цікаві...

    512: 25грн
    1мбіт: 50грн
    3мбіт: 90грн
    6мбіт: 120грн
    10мбіт: 150грн

    Хтось пробував підключатися? Незрозуміло, там оптика чи мідь...
     
  2. Geograf

    Geograf Меломан

    Там оптика, сестра казала, щось чула вже про ту біду. Правда якість нету ще невідома (хоч робота моєї сестри казати, що той провайдер просто вау;))
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    хм, тарифи досить смачні... я би навіть собі як запасний варіант взяв той 25-гривневий пакет... Правда там не зрозуміло, яка у них географія надання послуг...
     
  4. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    FTTB ?
    Незрозумілі умови підключення, типовий договір...
    Адже вся хитрість в деталях :)
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Щось, пишуть що то підбренд Airbites. На сайті окрім інформації про тарифи, більш нічого немає. Несерйозно якось. Який нет, кабель, адсл, угода чи без, шо по чом? Невже окрім номера телефона не можна було більше написати інформації на сайті? НЕЗАЧЬОТ. І коли швидкість писати, то і апстрім є важливим. Можливо причиною введення нового бренду є велика кількість незадоволених старим брендом. А взагалі то не так вже й важливо платити на 20-30 грн в місяць менше. Важливіше мати якісний інтернет, хай і дорожчий. Щоб в потрібний момент не нервуватися і не плюватися і не слухати в телефонній трубці 20 хв музику, а потім поути маразм від некомпетентного консультанта про роботи які ведуться на лінії або що ви використовуєте неліцензійний віндовс, чи ще якусь туфту
     
    Останнє редагування: 22 гру 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Ще досить мала частина Львова під їх покриттям, завтра можу закинути більш докладно якщо кого цікавить
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. syavych

    syavych копач

    З їхнього сайту:
    Дивимось ліцензійний реєстр:
    Вроді усьо ясно :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kozak1

    kozak1 New Member

    ну тут помоєму все ясно слоган можна було зробити INTI.NET.UA - АІРБАЙТС ПІД НОВИМ СОУСОМ ))))
    як би вони не старалися але Аірбайтс вже себе показав і те як вони з клієнтами працюють і те яку вони "якість" дають
    ОСОБИСТО Я ВЖЕ БУВ ЇХНІМ АБОНЕНТОМ І ДРУГИЙ РАЗ НІЗАЩО НЕБУДУ ЯК БИ ВОНИ СЕБЕ НЕ НАЗВАЛИ ЧИ "ЕЙБІ Україна" чи INTI.NET.UA

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:17 ----------

    І ДОРЕЧІ НА САЙТІ ЧОМУСЬ НЕНАПИСАНО ЩО ЛІЦЕНЗІЯ ВЖЕ НЕДІЙСНА - АНУЛЬОВАНА
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ліцензія дійсна до 21.03.2012 (дивитися тут на 42 сторінці). Головне, що еірбайтс ховається за нову маску і скорше за все з трухлявим старим сервісом і якістю. От тут на чисту воду і вивели. В мене сусід місяць назад підключив аірбайтс, з того часу нецензурний словниковий запас в нього значно поповнився. Навіть не хочу тут писати про проблеми цього оператора, там ціла гілка є на форумі
     
  10. Geograf

    Geograf Меломан

    Sorry, про географію даного провайдера поняття не маю, перепутав з іншим (сестра про іншого провайдера щось розказувала).
     
  11. kozak1

    kozak1 New Member

    на рахунок ліцензії то на тій ж сторінці прошу глянути в табличку СТАТУС - НЕДІЮЧА їм її видали до 16.10.2011 але потім анулювали за невиконання вимог ))))

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

    між іншим подивіться на кого зареєстровано домен
    domain: inti.net.ua
    descr: IMENA.com.ua
    descr: on behalf of its client,ТОВ "ЕЙБІ Україна" Альберт Хван
    от вам і щеодин аргумент в підтверження що таке INTI і звідки ноги ростуть
     
  12. norcul

    norcul Member

    Купив в пятницю пакет в Арсені, вчора прийшли, кинули кабель. Поки що без лагів, 3 Мбіт) Хз) Будєм ждать))))
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ви перший клієнт чи останній?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. norcul

    norcul Member

    Ну по ходу один з перших) До речі, питався пацанів, які підключали, арбайтс це, чи не арбайтс (я ваш форум ще раніше загуглив до підключення) - сказали, що типу якась співпраця, більше нічо не знають. Ну, в принципі, очевидна відповідь)
     
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А для чого пакет? Кабель кладуть для нету, а з пакетом що робити?
     
  16. norcul

    norcul Member

    А там лог-пас для активації і типу номер договору - "ключ" так званий.
     
  17. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Непогана обізнанність як на "пересічного" клієнта. :)))
     
  18. arko

    arko Member

    скажіть будьласка...в мене зараз укртелеком 4 мб за 200 грн...я часто граю counterstrike...пінг в мене на серверах від 45-100 .... чи підключення до цього провайдера щось поміняє (чи пінг (затримка) стане менший чи ні...і чи взагалі є якісь варіанти підключення до провайдера в якого пінг буде наймінімальніший....я живу на привокзальній...хотів би знати ще які я варііанти крім Укртелекома ........готовий платити скіки треба але за якісний інтернет
    і хто знає яка роздача в цього провайдера...швидкість роздачі?

    Наперед дякую.



    мій інтернет(
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 січ 2010
  19. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Викладіть хтось тести швидкостей і пінгу цього провайдера, якщо ним хтось користується
     
  20. arko

    arko Member

    ага..будьте ласкаві
     
а де твій аватар? :)