Інтерни

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем tverezyj, 6 вер 2010.

  1. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я дивлюся..виключно"щоб поржать":))Сьогодні починаються нові серії,доречі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Дивилась кілька серій... Не сподобалось. :dntknw: Якщо є хоч один нормальний жарт на серію - то вже добре.
    А лікаря, який інтернів курує, вони під Хауса косять, нє? :))) Не дуже вдало... Всьо ІМХО. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Ніколи не бачила Хауса, але для мене Биков узагальнений типаж лікаря в принципі.:) Маю багацько знайомих лікарів - їм зазвичай притаманний гумор в купі з цинізмом. Така собі здорова реакція на нездорові умови праці.
    Але, що не дуже подобається у фільмі це те, що троха переграють - деякі сюжети за вуха притягнуті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну там ще відносини Биков - головна лікарка дуже схоже, що скомуніздили з Хауса - Кадді. Хоча, наполягати не буду, не вникала. :) Кілька серій глянула - не зацікавило - забила. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Це якась пошесть. Вже певно штук 5-ть російський серіалів намагаються мавпувати Хауса. :cry:
    З останнього це реклама чергової дурні на медичну тему і у головній ролі "агент_нац_безпеки". Для образу шибка_умнага дохтора йому ще й почепили окулярки які пасують як корові відомий пристрій.
    Щодо "ітерів". Глянув заради Охлобистіна. Як і передбачав навіть його талант не витягує цю чергову мильну маячню з потугами на гумор.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    "Інтернів" сприймаю, як пародію на всі фільми про докторів. Досить весело. Моя мама-- лікар і каже, що деколи такі ситуації трапляються і в житті, а особливо з інтернами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    интересно в чем ? сериал комедийный без малейшей претензии на серьезность, комедия пародирующая Хауза ? да ну ... где в хаузе ботаник, мажор, дуб , где в Хаузе линия доктор-медсестра ? кстати у Охлобыстина есть роль врача до этого где он практически такой же (какой фильм не помню, наткнулся случайно) Думаю что Хауз так или иначе повлиял на Интернов, но никак не сделал их своей пародией ... Сериал - супер ...

    ---------- Додано в 02:13 ---------- Попередній допис був написаний в 02:11 ----------

    как, необычно ... особенно для комедийного сериала ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. black girl

    black girl New Member

    Всім раджу подивитись ІНТЕРНИ - непожалієте =)) кумедний!
     
  10. галка

    галка Member

    100%. Мені, до речі, інтерни все ж більше подобаються, ніж Хасу. Хоча перші сезони Хауса дивилась на одному подиху))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я тупішого серіалу не бачив....
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. галка

    галка Member

    На вкус и цвет товарищей нет )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Я так само думав про мєнтів, потім про обручку... Границі тупості немає;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    +
    Тупі жарти...
    а ще мені не подобається, що стосунки між парами дуже вульгарні, як на мене...

    Порівнювати з Хаусом не можна, але якшо і поставити поруч, то Хаус набагато цікавіший!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. RavenXS

    RavenXS Member

    Хаус і Інтерни, то різного жанру серіали. Там і інший стиль.. Їх не можна порівнювати) А взагалі серіальчик непоганий, як насіння серії ідуть) Є і дурні жарти і прикольні. Але загалом все досить гарно зроблено:)
     
  16. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Фуфло.
    Клініка рулть!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ninochek

    Ninochek миється в бані

    Не люблю интернов! Клиника - это отличный сериал. А это жалкая пародия(
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. soviet

    soviet Well-Known Member

    Спершу цей серіал, щось взагалі не міг дивитися ну не подобався він мені, ну ніяк, але далі просто деколи заходився від сміху акторської гри "Охлобыстина Ивана Ивановича":)

    Рекомендую до перегляду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Gannochka

    Gannochka миється в бані

    Мабуть єдиний нормальний російський серіал, в першу чергу завдяки нормальному не тупому гумору. Я цей серіал уже декілька разів передивлявся, і дивився би ще. Жаль що не виходят нові серіїх, дуже би хтів подивитися
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    кстати Клиника очень хороший сериал кто не смотрел - рекомендую ... вот с кого Интернов слепили, но не дословно конечно ... http://seasonvar.ru/serial-247-Klinika-1-season.html
     
а де твій аватар? :)