Інтернет- цікавинки,події...

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 5 лют 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Корисна програма для тих ,хто сидить на дозвоні

    MuxaSoft Dialer - "Звонилка" до провайдера через модем, мобильник и т.д. MuxaSoft Dialer (MDialer) способен самостоятельно дозвониться к провайдеру через модем, обработать ошибки соединения, вести подробную статистику по каждому соединению (вплоть до качества связи), тарифицировать время и трафик с учетом выходных и праздничных дней
    Скачать MuxaSoft Dialer 4.1.2260 можна здесь http://dl.softportal.com/load/mdialer41.exe
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Послуга Callback!



    Шановні користувачі, 01.01.2007р. набуває чинності рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) України №351 від 06.09.2005 "Про затвердження порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж при наданні послуг телефонного зв'язку". Згідно нового порядку взаєморозрахунків операторів Львівське ДП "Фарлеп" змушено змінити тарифи на комутований доступ до мережі з використанням послуги "Зворотній дзвінок".

    За умовами прийнятого НКРЗ рішення при використанні абонентом послуги "Зворотній дзвінок" Львівське ДП "Фарлеп" зобов'язано заплатити телефонному оператору абонента 1,08 грн./год з ПДВ (незалежно від часу доби). У зв'язку з цим, Львівське ДП "Фарлеп" змушено збільшити тарифи комутованого доступу (для окремих тарифних планів) і призупинити надання послуги "Зворотній дзвінок" (для окремих тарифних планів). Тарифи без використання послуги "Зворотній дзвінок" залишаються незмінними.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Останній з "могікан" http://www.iu.net.ua/index.php?id=8&link=links&PHPSESSID=923b194246ab6c7e33b5f9fdc71c96cf ISP"Інтернет-УЦкраїна"
    Послуга "CallBack"

    Для користувачів SIM-NET-карток пропонуємо нову безкоштовну послугу "CallBack", яка удвічі зменшить Ваші витрати на Інтернет!

    Активізація Послуги:
    Встановіть з'єднання з Інтернетом використовуючи свій Логін і Пароль.
    Зайдіть на сторінку: www.iu.net.ua/simtools
    Введіть Iм'я користувача (Dial-up Login) і Пароль (Password), під якими ви під'єднуєтесь до Інтернету.
    Серед Утиліт для SIM-NET-користувачів знайдіть "Управління послугою додаткової авторизації".
    Встановіть "галочку", клікнувши у вікні навпроти тексту "Послуга додаткової авторизації".
    Введіть номер телефону, з якого Ви здійснюєте під'єднання до Інтернету.
    Клікніть на кнопку "Встановити". Послуга Додаткової Авторизації активізована!
    Розірвіть з'єднання з Інтернетом.
    Встановіть нове з'єднання з Інтернетом використовуючи номер додзвону 2-974-974.
    Як відбувається з'єднання з Інтернетом при використанні "Послуги додаткової авторизації":
    Після того, як Ваш модем здійснить прямий дзвінок під Вашим логіном та паролем, відбудеться авторизація і на Вашому екрані з'явиться вікно, в якому буде вказано, що Ваш номер телефону система вже знає.
    Клікніть на "OK", після чого з’єднання буде розірвано і Ваш комп'ютер перейде до режиму очікування зворотнього дзвінка. Через 10 - 20 секунд (якщо немає перевантаження у міській телефонній мережі) сервер доступу здійснить зворотній дзвінок за вказаним номером.
    Після додаткової авторизації встановлюється з'єднання і Ви можете працювати в Інтернеті як звичайно.
    Для того, щоб відмінити активізацію Послуги "Додаткова Авторизація" виконайте наступне:
    Зайдіть на сторінку: www.iu.net.ua/simtools
    Введіть Iм'я користувача (Dial-up Login) і Пароль (Password), під якими ви під'єднуєтесь до Інтернету.
    Серед Утиліт для SIM-NET-користувачів знайдіть "Управління послугою додаткової авторизації".
    Зніміть "галочку", клікнувши у вікні навпроти тексту "Послуга додаткової авторизації".
    Номер телефону видаляти не обов'язково.
    Клікніть на кнопку "Встановити". Послуга Додаткової Авторизації буде відмінена.
     
  5. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Останнє: "Інтернет-Україна" - Нові картки, нові зміни у відношенні до послуги "CallBack", як наслідок "глобалізації". Отож, вартість Інету: з 9:00-21.00 1грн/год, з 21:00 до 9:00 - 0,50грн/год. При використанні послуги "CallBack" - відраховується з рахунку 2,40/год. Згідно тарифів Укртелекому на здійснення місцевої розмови маємо: 5,4 коп х 60 = 3,24грн/год. Тоді економічний ефект від "CallBack" складе 0,84коп/год.
     
  6. hari

    hari New Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Так але ціна нету з послугою "CallBack" складає в день 3,50+2,40 отаке.
    Казали що найближчим часом переглянуть тарифи.:confused:
    Тіар взагалі без попередження вирубав цю послугу , цікаво як літех хто знає?
     
  7. ukrainian

    ukrainian New Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Поки-що оптимальне рішення - СвітОнлайн
    Мінімальні затрати з callback'oм 35 центів. Не так вже і багато
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    http://www.svitonline.net/

    27 грудня 2006 р. Деактивацiя послуги callback.

    Шановні абоненти!

    28.12.06 послугу callback буде деактивовано.

    Ви можете знову активувати її у своєму «особистому кабінеті».

    Пам’ятайте, що з 1 січня 2007 р. послуга callback стає платною.

    Якщо ви не хочете користуватися callback – не активуйте її.

    Активована послуга callback позбавляє вас змоги не сплачувати за неї при прямих дзвінках.
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Все вірно,Я
    порахував з точністю до копійки 3.24 грн година міського з"єднання від Укртелекому,в
    компанії Голден Телеком з 1 січня 2007 р. послуга Callback є платною 1.20 грн. (враховуючи ПДВ) на годину для всіх тарифних планів «Світ Онлайн"плюс
    доступ до інтернету година -3.50грн "Встановено нові ціни на типові картки «Смайлік» у наступній відповідності: «2 години» – 7 грн., «5 годин» - 14 грн., «10 годин» – 21 грн., включаючи ПДВ. Та скасувується безкоштовний доступ до Інтернету за тарифним планом «Смайлік» в період з 2:00 до 8:00.Активована послуга callback позбавляє вас змоги не сплачувати за неї при прямих дзвінках. http://svitonline.com/
    Ітого:3.24+1.20+3.50=7.94 (з активованою послугою callback ) то в цьому світлі нащо попу гармонь,якщо є проект Zadarma.Якщо я помиляюсь прошу мене поправити
     
  10. hari

    hari New Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Світонлайн
    День 2.28+1.20=3.48грн
    Вечір 1.52+1.20=2,72грн
    Ніч 0.76+1.20=1,96грн
    СМАЙЛІК ЦІНА 2,10 ГРН ЗА ГОДИНУ

    Фарлеп смс 2,02 грн за годину
     
  11. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Звісно, що тут помилка! Для чого тут (3.24+1.20+3.50=7.94 ) додавати 1.20? Це вартість послуги callback, якщо ви її активуєте у себе. Отож її необхідно віднімати від розрахункової вартості місцевого звязку: 3.24-1.20=2,04 грн/год - стільки оплачує сам провайдер Укртелекому за вас.
    При використанні послуги callback маємо: 1.20 + 3.50 = 4.70 грн/год
    Без використання послуги callback маємо: 3.24 + 3.50 = 6.74 грн/год
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. hari

    hari New Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Потрібно ставити АДСЛ в мене є але лімітований.
    В діал уп були свої переваги і недоліки тепер час інший, хоча шкода прощатися з діалупом. Інтернет україни обіцяла знизити тарифи на інтернет з послугою "CallBack" але щось їм не вийшло?
    тож за тарифів 3,50+2,40 в день і 1,75+2,40 ввечері та вихідні виходить некомфортно
     
  13. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Випущені нові Sim-Net картки, відмінні від попередніх - новий тарифний план:
    09:00-24:00 = 1 грн, 00:00-09:00 = 50 коп.
    Послуга CallBack - відсутня.
    1.20 + 3.50 = 4.70 грн/год
    Тепер, без використання послуги Callback маємо:
    (09:00-24:00) 3.24 + 1.00 = 4.24 грн/год
    (00:00-09:00) 3.24 + 0.50 = 3.74 грн/год

    [​IMG]
     
  14. INKUBATOR

    INKUBATOR New Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і назавжди

    внатурі най реальнішим був Інтернет України Yo, але ці срані депутати ухвалили новий депутатский прикол що щимить нормальних чуваків Yo, і ладні чуваки аба платять за зворотній звязок або його вже немають Yo.
    Отакі справи а я длін мишу тепер сидіти по 4.15 за годину нету, мабуть перейду або на нет від Укртелекому або від Фарлепу.:sad:
     
  15. INKUBATOR

    INKUBATOR New Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    в мене вже руки трясуться Yo бо грошей в бідних студентів реперів небуло і в найблищі 20 століть небуде Yo тож і пишу як курка лабов. Мав недавно пари в 6 корпусі Політехнічного нет 2.5 Кбіт/сек душа плаче Yo
     
  16. Марина

    Марина Well-Known Member

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Используовала [​IMG]Но как наркотик притянула ВОЛЯ.
     
  17. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: Прощаємось з call-back'ом на dual-up'і

    Такого поганого обслуговування і "кваліфікованих спеціалістів",як у Волі, я ще не бачив.Прийшли до мене по замовленню два п"яних чувака прокладати кабель(і ще обіцяли по юсб з"єднати два компа,таке здається навіть неможливе).А в офісі після цого кажуть,що вони не знають в кого я замоляв них.Телефон диспетчера я взяв на їхньому сайті.А пояснити толком технічні нюанси не хочуть.Кажуть після підписання договору будем тех.питання вирішувати.Після них я одразу пішов у Фарлеп і все мені конкретно пояснили,обслуговування супер.І вже увімкнув собі АДСЛ МІНІ-дім.Співпрацювати треба напевно з тими людьми,які хочуть з тобою співпрацювати
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Навколо інтернету цікавинки,події...

    Тиждень тому я не зміг ввійти в аську під своїм УІНом. Здивувався. Спробував зробити ретрайв пароля - марно. В БД нема такого емейла. Забив. Пересів на іншу аську. І от виявляеться в чому причина.

    А на оф. сайті ще цікавіше:
    http://www.icq.com/boards/view_messages.php?tid=30227&msg_id=5050630&enforce_w=yes#5050630
    77 сторінок ниття на тему:

    Цікавим був коментар на одному форумі:
    Ось така халепа, малюки =)
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Масово AOL видаляє icq

    Не нада за красотой гнаться ...а то шо видалення йде то правда вчора пробували відновити номер всіма доступними засобами безрезультатно
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Масово AOL видаляє icq

    в мене кривий номер і 150 контактів я халепи не боюсь всі контакти перевірені нові в списку очікування нікого на хер не посилаю ніхто мій номер не буде ламати вчіться жити у віртуальній реальності....малюки =)
     
а де твій аватар? :)