Ігрова зала

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 21 лют 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    І знову новий прибамбас :)

    В ігровій залі http://forum.lvivport.com/arcade.php можна буде випустити пар після гарячих політичних баталій і зануритися у не менш гарячі баталії , такі як Tetris, Snake та інші :) Коли Вас охоплює непереборне бажання натовкти опонентові мармизу, то ігрова зала для цього найкраще місце. Викликайте супротивника на дуель і нехай миш і клавіатура покаже - хто кращий! ;)

    Доступ до зали мають усі, проте грати зможуть лише зареєстровані.

    Сподіваюся, найближчим часом вибір ігор поповниться.
     
  2. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Ігрова зала

    Мартини!
    А почему не записывает мои очки?? Пишет, что у вас нет прав :sad: Хотя Я в паре игр рекорды поставил...
     
  3. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь: Ігрова зала

    Забувсь: чим у Тетрісі фіґури довкола своєї осі повертати?
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Ігрова зала

    Чё с вертолётом делать? Чем управляется????

    Всё, разобрался. Почти :) сделал Мартини (более 270!), но результат не записался :sad: - показывает тренировочный полёт!
     
  5. piepie

    piepie миється в бані

    Угу, руський якийсь гвинтокрил - безтолковий. :D
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    У яких саме забавках таке пише?
     
  7. piepie

    piepie миється в бані

    В Тетрісі стрілка вгору " крутить" і лише проти годинникової стрілки.
    Буде Вам, MARTINI, зараз рекорд! :D ;)
     
  8. piepie

    piepie миється в бані

    Ага, був - 22000, " викинуло" з форуму. :sad:
    Але зате иньше розсмішило - у нас stealthy-форум якийсь: хто увесь час у " підглядалці" сидить, хто у "пошуку", хто " невидимий" - УЖівці полюбляють зокрема, а хто... промовчу краще. Конспіратори, bleen. :D :D
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    Як викинуло? Розкажіть детальніше в чому це виявляється
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    Увага! Важливий нюанс для тих, кого даний прибамбас зацікавив!

    Йдемо у Мої налаштування - Опції Ігрової кімнати http://forum.lvivport.com/profile.php?do=editarcade

    Там ставимо галочки навпроти всіх опцій. Хто не хоче, може не ставити напроти "Автоматично приймати виклики" і "Через е-мейл".

    Із цими налаштуваннями користувачі зможуть надсилати один одному виклики на "дуель", відхиляти і приймати виклики, отримувати результати двобоїв, у яких вони брали участь тощо. Словом, має бути цікаво.
     
  11. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь

    MARTINI, Ви що, не знаєте? :eek: Якщо протягом 10 хв. після залоґування не напишеш чогось, хоча б ПП, розлоґовує автоматично.
    Для новачків: якщо " викинуло", а у Вас набраний допис, то слід залоґуватись у тому віконечку, котре пропонує форум, а не там, де зазвичай. Инакше безповоротно стратите написане.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    Мене не розлоговує навіть якщо я не пишу кілька днів. Заходжу на сайт і вже залогінений. І це не тільки тут, а й на багатьох інших форумах. Там логін зберігається навіть якщо не ходити на форум кілька тижнів. Ставте може галочку "запам"ятати мене"
     
  13. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь

    MARTINI, Ваших ПП не " крякають", а хтозна чи лоґін лише у Cookies'ах нотується, мо' і у двигунці форуму теж. А то візьме, підбере пароль, мало того, що прочитає та ще й витре лист! :sad: Ніби я не знаю, яка то дописувачка вчинила. Хакерша-аматор, bleen. :sad:
    А окрім того, залоґованим на ознайомлення з останніми двадцятьма дописами споживається до 1 Mб трафіку, а в " економному" режимі та ще й незалоґованим - разів в п'ять менше.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    Про крякання ПП не зрозумів... Як така хакерша? Я щось пропустив
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Відповідь

    Точно за 15 годин перебуваня на форумі сумарний вхід\вихід трафік дотягує до 100 мегабайт, сьогодні попробую визначити чисту частку в загальному потоці нашого форуму
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    В ігровій залі купа нових прикольних ігор, налітай.

    Зверніть увагу на рубрику "Чорнуха" :)
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ігрова зала

    Мартіні, але ж забавки окремим користувачам обмежили доступ до форуму! :)
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ігрова зала

    Не думаю, все як і було. Забавки багато ресурсів не жеруть, люди розказують, що vbulletin нормально витримує по 100 чоловік ОДНОЧАСНО в іграх. У нас ще більше 6-7 одночасно не бавились
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  20. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Ігрова зала

    Дякуємо!!!!!!!!
     
а де твій аватар? :)