Ідеальні вихідні у Львові

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Іспанка, 21 січ 2013.

  1. majolika

    majolika Well-Known Member

    О, для мене актуальна тема.

    За два тижні до мене в гості на три дні приїде похресниця з Донецька, шіснадцятилітня красуня, яка у Львові була останній раз 16 років тому. Протягом трьох днів хочу показати їй все у Львові, і ще в Карпати поїхати. Ніби не складна задача, але я розгубилася від емоцій, в голові каша. Куди піти, що найперше показати дівчині-підлітку)
    Що порадите?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Можливо, отак:
    День перший, культурно - історично - гастрономічний : прогулянка центром міста (площа Ринок та прилеглі вулички, Оперний театр), відвідання аптеки - музею, похід на Ратушу; зупинка 1 - кавування у Світі кави (там найсмачніша кава, нмд). Зупинка 2 - посмакувати цукерками в Майстерні шоколаду, зупинка 3 - обід/вечеря (отут вже як фантазія розгуляється чи гаманець дозволяє - якщо ваша красуня сушеманка, тоді вам дорога у Яппі або Япону Хату, європейська кухня - Б"янко Россо, Белла Чао, українська - Золотий Вепр чи У пані Стефи).
    День другий - активно - відпочинковий: Кінг - Крос (каток, боулінг, попконр і гарний фільм).
    День третій - карпатський:)
    То такий чорновий варіант, від чого можна було б відштовхуватися:) Успіхів Вам:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Кумпель, Панська Чарка, Купол, Брудершафт, На Валовій, Штрудель... Українська кухня і в Донецьку є, а от чогось специфічно галицького б показали ;)

    ---------- Додано в 16:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    Обставити вітальню квітами, накачати романтичних фільмів, приготувати щось екзотичне на обід і вечерю, відкоркувати вино і дивитися з коханою дружиною цілий день ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О,я про Кумпель геть чисто забула:)
    :good: Оце дійсно ідеальні вихідні...
     
  5. majolika

    majolika Well-Known Member

    а я про Ратушу зовсім забула ) дякую, що нагадали )
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Нема за що:)
     
а де твій аватар? :)