IAMX, Бреговіч і ОЕ: Старе місто

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем matvej, 18 тра 2010.

  1. matvej

    matvej Well-Known Member

    Питання на засипку: чи купував уже хтось квитки на фестиваль "Старе місто"?
     
  2. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Аааа!!!Не сипте сіль на рану!!!До останнього була впевнена,що піду.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  3. meduzka

    meduzka Member

    можу Вас "потішити" - квиточків по 40грн. вже немає....розкупили...
     
  4. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Я сьогодні буду активно пробувати купити квиточки, квиточків у другу фан-зону дійсно вже не продають, пробувала щойно купити отут (http://mobillet.com.ua/ua/booking), оплата візою, але взагалі не зрозуміло як ті квиточки забрати...
     
  5. matvej

    matvej Well-Known Member

    Що ж, доведеться стадіон брати приступом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. meduzka

    meduzka Member

    є ще варіант - купити квитки по 90грн....і гарантований вхід на стадіон, і до сцени ближче...:)
     
  7. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    як показує мій досвід, в фан-зонах краще видно здалеку, аніж ближче. Я була на концерті одного разу практично перед сценою, і нічого не було видно, навіть мої високі друзі мало що бачили.
     
  8. matvej

    matvej Well-Known Member

    гарантія на вхід стала на 50грн. дорожчою (відстань до сцени важлива для фанатів, а я лише любитель) - прикро.
     
  9. Darcy

    Darcy Active Member

    Я купила квитки в 1-шу фан-зону, ще десь місяць тому (Пи.Си. Через Вконтакте).
     
  10. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Купила сьогодні два квиточки по 90 грн. в офісі, що зазначений на офіційному сайті. Початок о 14, ОЕ вийде аж в 22, на котру годину я піду поняття не маю, але цілий фестиваль точно не витримаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    От через цей нюанс я і не піду:sad:
    Так шкода!
     
  12. meduzka

    meduzka Member

    Але ж будуть і до того класні гурти...Чого тільки Бреговіч вартий з його весільною бандою!!!!
    І як на мене, то нема сенсу йти на фест, щоб почути одну єдину групу.....ще й платити за вхід...
     
  13. matvej

    matvej Well-Known Member

    - і похоронною

    як на мене, то якраз той фестиваль і є чогось варта, бо там будуть такі люди як The Urban Voodoo Machine (UK), IAMX (UK), The Dreadnoughts (Canada), ну і Бреговіч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    То всьо файно, але з 14 дня до 12 ночі я особисто просто не витримаю, тай погода хто зна яка буде. Відповідно ми будемо або на пару годин заходити, або тільки ввечері, сидіти на холодному стадіоні ще зарано трохи.. якби літом то цілком згідна.
     
  15. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Була я на тому фесті. Цілий день дякувала собі, що не злякалась дощу. Було просто супер! Об'їлась ковбасок на грилі і бельгійських вафель. Не можу виділити окремо хоч один виступ, всі були просто бомбезні! Але..
    Урбан Вуду Машін вийшли потім в люди, купити пивка, ходили по фан-зонах, люди спокійно з ними фоткались, дякували, здоровались, і видно було що то їм в кайф! Бреговіч.. ну просто слів нема, дуже харизматичний дядько!
    ОЕ.. виходили на біс 3 рази, Славко так крутив дупою, а дівки так визжали))) Співали круто, видно що Львів вони люблять. І загалом на фесті відчувалась така мегапозитивна енергетика, так ніби хтось сидів на хмаринках, і сипав на людей позитив, а з того позитиву вийшла злива)))
    Полило, перестало, всі висохли, дощ анітрохи не змив веселий настрой, хіба трохи дав відпочити від тої жари, яка заставляла лягати на стадіон і сприймати музику тілом.
    До речі, стадіон був покритий таким гумовим настилом, можна було реально полежати, не лякаючись вогкої землі, багато людей ходили босі.
    НУ, і моя понарамка того фесту, трохи крива..
    [​IMG]
    Пи.Си. Були і неприємні моменти, прямо на моїх очах якийсь мужчина чи то зачепився, чи йому погано стало, так добряче вдарився головою.. люди кинулись хто куди, хто здвонив додому і кричав:" Викличи швидку бо я номера не знаю!", хтось побіг до персоналу/міліції, яка тааак повільно рухалась, якийсь дядько в костюмі, який стояв і показував в яку зону заходити у відповідності з браслетиком, змився...Медики прибули хвилин за 5. Можливо хтось знає, як та людина себе почуває, напишіть будь-ласка...
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Була... ні, я ще там... :i-m_so_happy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    До речі, коли ми вийшли на вулицю, і так собі розраховували скільки км нам топати, побачили 65! Якийсь водій вирішив підзаробити, причому то була не перша ходка) Гнав він дуже швидко, на поворотах вся молодь кричала "Оооо", і всі дружно просили ввімкнути ОЕ))) Останніх пасажирів довіз до ц. Анни, сказав що їде назад, хто хоче може залишитись, бо на Рясне поїде тільки за другим разом. Так що знаєте, було так незле!
     
  18. meduzka

    meduzka Member

    :) видно Ви вперше були на такому мироприємстві ....отим настилом рятують не Вас, а газон...:crazy:
    А відносно самого фесту - було запально, весело... сподобалися класний зелений дядечко в капелюсі і з пивом з Урбан Вуду Машін)))) і Бреговіч у білому костюмі...якщо я не помиляюся, у білому він виступав і на 750-річчя Львова...
     
  19. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    На стадіоні не була, ми ще дорогою думали, як так люди будуть топтати ту травичку на стадіоні, тож не дешево такий газончик утримувати. Ну але оцінювала з чисто практичної точки зору для себе, а не для травички)))
    Якщо не помиляюсь, то це був костюм зомбі.
     
  20. Darcy

    Darcy Active Member

    Це було кльово!!! Трошки правда намокли, поки стояли в черзі, щоб зайти, зате потім висохли :)))
    Бреговіч - супер, ОЕ - взагалі супер-пупер!!! Правда мене досі болить шия від "танців" і голос трохи сів!!!
    П. С. Вже викликали таксі, щоб їхати додому після концерту, то приїхала 94 маршрутка і ми заїхали під саму хату, ще й гроші зекономили :)
    А водій дзвонив певно іншому водію і каже, мол, щоб той приїжджав, бо "тут народу валом, тільки концерт закінчився". Так що виручку "спритні маршрутчики" отримали певно нормальну...
     
а де твій аватар? :)