І знову шахраї! Тепер вже з баняками.

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Кохана, 4 чер 2012.

  1. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Хочу розповісти вам, щоб застерегти від шахрайства, як днями моя люба свекруха купила мені "баняки".
    Отже. Їздили по вулиці "поляки" і продавали супер-мупер фірмові німецькі баняки і набір столових приборів.
    Наша мама накупила того добра на цілих 5000 грн. Щаслива як слон, бо ж "воно таке дороге, в Польщі коштувало тисячу євро один набір, а я все сторгувала за 5 тисяч".
    Все би нічого. Але я ж з допитиливих. Побачивши те все "добро", вирішила перевірити його фірмовість і походження. Виявилось, що та фірма ніякого відношення до Німеччини не має, виробляється в Китаї і коштує все разом максимум 1,5 тисячі.
    То ж будьте обачними і попереджайте ваших довірливи батьків-бабусь щодо такого шахрайства!

    Для довідки:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sani

    sani Well-Known Member

    а доставка, ДАЇ, митниця... от і виходить 5000грн. нічого тут дивного, в нас усі речі проходять таку процедуру і на всі речі така націнка ;) і ніхто не кричить шахраї, країна така, усе в 2-3 раза дороще!
     
  3. Кохана

    Кохана LuBimaya

    та яка доставка??? звідки?
    в мережі повно тих магазинів, що продають такий ширпотреб.
    Набір баняків, куплений за 3000, коштує 800!
     
  4. sani

    sani Well-Known Member

    доставка з мережі ;)
     
  5. kozhuk

    kozhuk New Member

    Та це ж відомий старий трюк. Сама колись мало не попалася, добре, що муж був поряд, почав перевіряти їхні сертифікати якості, інструкції. А то б купила, вони ж заговорюють як ворожки.
    Недавно на вулиці одну пані врятувала від таких жвавих молодиків-забивачів баків. Так вони мені ще міліцією погрожували. А жінка та потім "відійшла", каже: "Дякую. Я вже й гроші дістала, а нащо воно мені здалося - не знаю".
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    угу. шкода, що не всі про то знають. А так як наші люди люблять всілякі халяви і знижки - ведуться на всяку таку лабуду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kozhuk

    kozhuk New Member

    Та Ви знаєте, не так "халява" відіграє роль, як їхні "доброзичливі балачки". Їх таки вчать, як обробляти людей. Та жінка, що я про неї писала, була точно в трансі. Та і я, певно. Прикро, що через такі випадки стаєш більш закритою та підозрілою. Мусиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Файно жієте.
     
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

    так в тому то і справа, що ті гроші вона заробила не дуже легко і відкладала на лікування зубів... добре, що не більше потратила...
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    М-да, 600$ і на зуби, і на банєки - то навіть в Великобританії круто. Видко свекруха вирішила забезпечити посудом все сімейство на кілка поколінь.

    Ну ще є варіант здати теперка на метал, аби на коронки переплавили:)
     
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    так кажу, що купила всього один набір за 3 тисячі і набір столових приборів за 2 тисячі. Вартість того "добра" в магазині - 1,5 разом!
     
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :) навскид, а може вгадаю/доповню.... "Поляки" були циганської зовнішності (одягнуті багато), їздять на пристойному авто (останні рази бачив на чорному мерсі), розказують легенду, що привезли на виставку і назад не можуть вивезти через протермінування розмитнення... Нє? ;)
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Без гіпнозу тут не обійшлосі. За 5000 я б не купив навіть АйФон.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я чогось думаю, що свекруха Любімої за 5 тисяч не купила б айфон навіть під гіпнозом. ))
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    До мене двічі поляки приставали з тими баняками, вірніше столовими наборами - вилки, ложки. Легенда наступна: був на виствці, не хочу везти в Польщу, тому продаю за "безцінь".
    Тому я казав:
    Nie wiem, jak mówić polski i nie rozumiem, że pan chce. Mam w domu jest to, że cała masa śmieci, że kobieta nie ma czasu się umyć. Więc niech pozostanie w was, i korystuvatymusya, że mam teraz. Przepraszamy, nie rozumieją polskiego.

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    Ви - нє, а свекруха невістці.... то як сємочкі....
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вечный "гипноз", под одним определением - ХАЛЯВА!

    На жадину не нужен нож... (С)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    шось в тому дусі...
    навіть залишили "візитку" бо та ще щось хотіла а вони не мали при собі, сказали "Дзвоніть, привеземо все що схочете!"
    то ж будемо влаштовувати "засаду"

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:42 ----------

    однозначно! вона й не знає, шо воно таке...

    ні, я звичайно розумію, що то лишень вона винна в тій ситуації... Але ж факт шахрайства є! Якби різниця з магазинною ціною була в 200-300 грн, ніхто б і не возмутився.. але ж пробачте - 3500!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :nea:
    Есть факт незаконного предпринимательства/торговли, и то, с очень большой натяжкой.
    А то, что это где-то стоит хоть в 100 раз дешевле... никого не интересует.
    Капитализма однако!:empathy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А чому шахраї?
    Де тут шахрайство?

    Признайте, що тут просто впарили і все.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ну то так, впарили.
    Шахрайство то дуже умовно сказано. Але для бабусьок, яким впраюють за 5000 те, що реально коштує 1500, то шахрайство... Вов, ти би як то сприйняв, як би твоя бабуся на такому попала?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)