Громадське.ТВ

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем MARTINI, 25 лют 2014.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Науково-технічний прогрес, розвиток швидкісного інтернету, мобільних гаджетів зробив можливим цілком новий тип ЗМІ - інтернет-телебачення.
    І саме як інтернет-телебачення восени минулого року стартував ЗМІ, про необхідність створення якого багато журнілістів і політиків говорили понад 10 років - Громадське Телебачення. Оскільки старт проекту фактично співпав з початком революційних подій, багато хто називає його "Майдан-тіві".

    Втім, Громадське в найдраматичніші дні виходило в офлайн, тобто деякі телеканали ретранслювали їх, зокрема ЗІК.

    А зараз уже йде мова про те, щоб частину ефіру УТ-1 віддати Громадському. Скоріш за все, це буде зроблено невдовзі.

    В цій темі обговорюємо Громадське, його програми і ведучих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    Щось не зауважив, може хтось знає: чи були спроби влади яника змусити провайдерів закрити доступ до ютюб каналу громадського?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це нереально, щодня URL трансляції новий, і його можна змінювати ще частіше
     
  4. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Кутепова, на діалог з регіоналами в студії.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    не витягує Кутєпов як ведучий. Йому хіба стрімити з "поля", а в студії він мені ніяк не подобається
    З ригами справдяються Наєм, Яневський, Даниленко. Скрипін трохи неадекватний часом :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Угу.

    "Злий поліцейський" має бути в кожній команді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Тетяна Даниленко, як влучно зауважила Ксюха Собчак, занадто вродлива для ведучої
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Він завжди такий був, ще на 5 каналі.
    Мустафа насправді не такий мегапрофі як позиціонується. То шо він стрімити ходив, це можна було заснути від нудьги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це від яневського можна заснути
    таке враження, що він кожне слово згадує, як правильно вимовляється
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Яневському ефір після 24:00, щоб заколисував.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тут одне велике питання, чи буде цікавим ГТ якщо закінчаться активні дії в Києві?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Яневського я навпаки люблю, хоч він складна людина.
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я думаю, що так. Мене особисто ГТ приваблює тим, що там нема реклами:), приємні ведучі і абсолютно інший, новий формат спілкування.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    все тільки починається
    на таких як громадське - вся надія, що не дадуть спустити все як в 2004
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Громадське ТБ миттєво інформацію видає, це саме головне. Бо ці старообрядні канали - 5-й, СТБ, все решту, вони такі неповороткі шо капець, поки знімуть, поки змонтують, а ще ж постпродакшен треба придумати, не просто, а шоб кореспондентка *опою покрутила перед камерою, якось пройшлася красиво... Такого вже немає ніде в світі. CNN, BBC цілодобово працюють, якшо Breaking news, то там он-лайн картинка йде з вертольота, коротше нашим ще працювати і працювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Включаю сегодня УТ-1, а там...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Из-за пальца? Очень даже адекватно поступил. Думаю, попади я тогда в эфир с Олейником, пальцем бы не обошлось.

    В принципе, очень хорошо работают, только ошибка (или необходимость) делать репортеров ведущими. Не только Кутепов, но и Андрушко, хотя они просто молодцы в полевых условиях, не могут быть ведущими. Тем более нельзя их ставить на интервью с профессиональными балаболами типа Олейника, Царева, Чечетова. Там нужна жесткость Мустафы, Скрыпина, Гнапа.
    И наоборот, Мустафа - не очень хороший стример.
    Разве что Станко и Гнап оказались более или менее универсалами.

    Но все это мелочи, вообще ребята проделали грандиозную работу, не имею права критиковать, поскольку сам пока что лучше проекта не делал.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Cкрипін зараз проситься на трансляцію в мережі "Воля" :haha:
    Він якось так виглядає ніби не знає як транслюються канали і хто дає ліцензії на трансляції.
    Проект "Громадське ТВ" - хороше рішення, але хлопці - менше емоцій. Інколи складно дивитись через емоційність і заангажованість ведучих в інтер*ю.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якби воля була українською компанією, то вже давним давно замість ОРТ, РТР і НТВ транслювала би Громадське, Еспресо і АТР
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)