Грип/Застуда

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Koza-Dereza, 31 жов 2007.

  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Думаю що в цей час буде актуальною тема про грип та застуди. Хто як лiкується (без лiкаря) хто як запобiгає хворобам. От я вже майже тиждень хворiю, горло дико болить, температура висока. ЖАХ просто!!! :suicide: Полощу горло фурацилiном, смокчу Фарiнгосепт, чай з малини/калини, курячий бульйон. Iбупрофен для зняття температури. Хоча температура не пропадає зовсiм а тiльки понижається. Але iто добре з 39 до 37.5 це вже прогрес.
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Грип/Застуда

    Коли в мене починається застуда з нежиті (температура 37,2 , вище не буває), я всіма силами намагаюсь вилікувати ніс Фармазоліном або Нокспреєм. А також п'ю по 2 таблетки Аспірину (з США - дуже хороший). Якщо не встигаю, то застуда переростає в грип - починаю сильно кашляти. Тоді рятують лише антибіотики.. :sad:
     
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    НАжаль менi аспiрин не можна, бо я груддю годую. А тим бiльше антибiотики. Але це вiрус у мене так що антибiотики не поможуть. :sad: I не можна всякi речi до носа через молоко. :sad: Бiдна я бiдна :sad:
     
  4. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    з горлом в мене особливі стосунки тому...
    найкраще помагають полокання:сода, сода з сіллю, чайна рожа (так!!!) хлорофіліпт на спирту і в крайньому випадку стоматидин
    після того добре помазати (якби це не було неприємно) люголем горло (косметичною паличкою)-це взагалі найефективніший спосіб хоча найменш приємний
    і запшикати каметоном а краще біофороксом (ні в якому випадку не пропосолом!!!!!)
    інгаляції з анісу дуже добрі для голосівок (можна сходити в фізкабінет і з етонію поробити, або погріти горло)
    компреси на горло класно робити з горілки і дольок цитрини-тільки обережно щоб не переносити бо починає пекти і на шкірі подразнення
    а ще при початковій стадії застуди добре зробити такі грунтовні заливки з обліпихової олійки в ніс і так чим побільше і полежати хвилин 20-30 щоб воно по всіх шляхах пройшло-відчуєте ефект одразу
    цією олійкою добре і горло полокати
    не лякайтеся що піде в шлунок бо досить часто радять її пити при шлункових захворюваннях
    а антибіотики-тільки в останню чергу!!!
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    останні вірусні інфекції я поборола великою кількістю випитих калин-малин, а також полосканням горла (сода, сіль).
    Завдяки Уці ніс я залишила у спокої = не чіпаю його, а даю йому можливість похворіти і вилити з себе все що можна ;)

    Як тільки відчуваю ознаки простуди чи вірусу то натираю ззовні горло, ліматичні вузлики на шиї та під носом піхтовим маслом. Горло у мене часто потерпає першим...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Грип/Застуда

    Грип/застуда... Ліків приймати ніяких не треба! Тільки вітаміни. Особливо вітамін "С". Полежати у теплі, багато пити (не воТку). Чим більша температура - тим краще (але не більше 38,5, тоді її потрібно знижувати).
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    Козюлька попробуйте мед, він сильніший за будь-який антибіотик, я вагітна то теж таблеток не можу пити і лікуюся ним! На горло пити гарячий чай чи ще щось не можна, краще просто теплий, бо то ще більше його подразнює!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Грип/Застуда

    А мені навпаки не допомагає, а коли кашляю, то малина тільки гірше робить - починаються такі приступи кашлю! А ще цитрусові, шоколад, всяке там гаряче вино, пиво з медом і перегрівання тіла викликають приступи під час хвороби.. Тому не лікуюсь народними методами :sad:
     
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Грип/Застуда

    Ні, звісно. Але на віруси не діє.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    Степаничу, розкажіть звідки береться кашель?
    Іноді при початках вірусних чи простуд, якщо інтенсивно себе лікувати то кашлю не буває. Від чого залежить появав кашлю?
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    Я передачу дивилася і чула що є віруси на які антибіотики не діють, а от мед їх бере! А ще дабре молоко тепле з медом і маслом, але то така гидота, бе!
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Грип/Застуда

    По собі зауважила, що кашель появляється, якщо запустити ніс (кілька разів до себе потягнути, коли поруч нема хустинки..). Може це соплі на груди лягають і викликають кашель?

    А в кого нема нежитю, а відразу кашель, то від чого він?..
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Грип/Застуда

    Ви знаєте ЩО таке температура? Підвищена температура це реакція організму на вірус. Організм, отримавши сигнал про небезпеку, вирішив поборотися - підвищив температуру, яка вбиває більшість небезпечних вірусів, що загрожують організму. І що Ви доброго зробили? Ви заборонили організму з цим ділом боротися....
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    Один знайомий лікар нещодавно порадив ноги занурювати гарячу, а потім холодну воду. І так чередувати.
    Крім того, гарний спосіб збити температуру, розтерти тіло оцетом.

    Щодо напоїв (гарячого молока, малини і т.п.), в молоко радять класти пів чайної ложки соди, але в гарячий напій ні в якому разі не кладіть лимон чи мед, бо тоді користі не буде жодної.

    Додано через 52 секунди

    Але коли температура не більше 37.
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    до речі, діткам малесеньким до 37,5 і навіть до 38 НЕ МОЖНА ЗБИВАТИ температуру. Думаю, що дорослим ТИМ БІЛЬШЕ не треба чіпати свій організм...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    чекати до 40? :)
    А потім в морг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    36,6... 37... 38... 38,1 39 40
    бачите - до моргу ще дуже далеко!

    Крім того ЦЕ ПОРАДА ЛІКАРІВ, а не просто моя - мами 1,5річної дитини!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Грип/Застуда

    [​IMG]

    Кожен день п'ю вітаміни: Vitrum - повний комплекс вітамінів і мінералів. А також фіто чаї.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    Звідки стільки пессимізму? :D
    При застуді збивати т-ру - не розумно, більше шкоди (за умови що немає проблем з серцем або епілепсії). Інша справа перегрів (тепловой/сонячний удар) або хім. отруєння. Тоді взагалі за проф. допомогою потрібно звертатись.
    Дитині т-ру не збиваю, вище 39,8 ще не піднімалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Грип/Застуда

    Маємо схожу ситуацію - отож і за Вас лячно.(( Викличте лікаря, будь ласка. Бо ми долікувалися здається до запалення легень вже самі(((
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)