Гра 46. Шерлокхолмсна

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 23 чер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Twister

    Twister Well-Known Member

    Розумієш, такого просто не може бути. Зю названи мирним обома комами - Хелтоном і Коханой. Якщо хоча б один з двох комів справжній - Зю мир. А якщо обидва коми лже - то для кого-сь з мене та Зю просто не лишається місця в трійці.
     
  2. heltorn

    heltorn helpline operator

    Фокси, я так понимаю, развивает теоретическую дискуссию о том, в каких ситуациях и условиях какому комиссару надо верить.
     
  3. Twister

    Twister Well-Known Member

    Але дякую принаймні за намагання поспілкуватися :give_rose: Ми дуже сумували.

    Не знаєш, Кохана взагалі планує з'явитися і назвати перевірку?
     
  4. Twister

    Twister Well-Known Member

    Щось дописи дублюються.

    Власне, я також за дострокове закінчення дня.
     
  5. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Да, кстати, Фокси, неужели Комиссар, который более чем полсуток не появляется в теме с проверкой в самый решающий момент, не вызывает хоть капельку подозрения? ))) или хотя бы вопроса с твоей стороны "да где ж этот ком черт возьми?" Зато назвать мафом Зю, которого проверили оба Кома - это пожалуйста )))
    За досрочное окончания дня, конечно, но вряд ли это сработает ибо Багирка с Коханой откровенно уже игнорят игру. Одна Фокси отдувается.
    Предлагаю перебить всех мафов кроме Фокси, а с ней заключить перемирие.
     
  6. Twister

    Twister Well-Known Member

    Так невозможно же перебить того, кто не разговаривает!
     
  7. heltorn

    heltorn helpline operator

    это легко объяснимо. ком махнул рукой на на таких мирных, которые, как не бейся, ему не верят.
     
  8. redfox

    redfox Well-Known Member

    так, фокся здесь и фигеет от наглости)))

    ---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:22 ----------

    в таком случае, где же проверка Хела????
    я не говорила что верю обоим безоговорочно. я говорила что из этой парочки мне меньше нравится Хел

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

    Хел, не принимай близко к сердцу, это игра, а вобще ты мне очень нравишься)))
    что касается где Кохана - ГДЕЕЕЕ КОХАНА???
    и кстати БАГИРА и ИСПАНКА????

    короче, где все?

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    и еще то что Зю оба - то есть Хел и Кохана назвали миром - еще не факт что так и есть! ибо не факт что кто то из них ком

    и еще - что значит намек не считается вскрытием???? еще как считается!
     
  9. heltorn

    heltorn helpline operator

    я не могу не принимать близко к сердцу, то что я тебе нравлюсь. :blush:
    ты мне тоже :give_rose:
    теперь идем в раздел про эротичные фотки?
     
  10. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Лисичка меня загрузила. Со всем согласный ушел спать )))
     
  11. Twister

    Twister Well-Known Member

    Якщо жоден не ком - то ми тим більше нічого не губимо, голосуючи проти Коханої.

    Про решту я думатиму завтра, якщо воно взагалі настане.
     
  12. heltorn

    heltorn helpline operator

    Я понял, Фокси готовит почву, ближе к дд придет Багира и вскроется комом.
     
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    Хел, я ничего не готоволя, я просто задаю вопросы))))

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:24 ----------

    твистер, смотри у нас есть 2 чела, и возможно оба они врут или как минимум один из них точно! вот и смотри теперь к кому у тебя доверия больше. мне непонятны действия хела поэтому я из этой пары против него.
    при этом я не говорю что я верю Коханой, просто констатирую факт

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    а вот стремление взять и вовесить абы кого вот это и настораживает
     
  14. heltorn

    heltorn helpline operator

    поддержу и замечу, что стремление постоянно кого-то вешать настораживает само по себе.
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Іспанка нарешті продерла очі і прийшла подивитися, що тут твориться. Я от не розумію, чого Фоксі кип"ятиться зараз - Кохана вже висить без питань.

    Будеш її голосувати?

    А при чому тут абикого? Є купа аргументів наведених за те, що Кохана маф. Зрештою, не виключений той факт, що її самовідданий захист мене, явної мирняхи, в перший день, коли тільки мафи могли знати, що я мирна (перевірки то ще не було) і той її натяк після ночі - не що інше, як спроба зробити собі алібі за рахунок мене.
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Вибачте, що не була присутня. Не було інтернету. Шкода, що ви не дочекалися мого приходу і вже 4 проголосувало проти мене. Хел гарно вас обробив. Бажаю місту перемоги.
     
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Хелторн
     
  18. Twister

    Twister Well-Known Member

    Не зрозуміла. А перевірка? Ти кого перевіряла сьогодні вночі, і яку відповідь маєш?

    ---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    Ну і заразом, поясни, як саме ти вважаєш перемогу міста досі можливою, якщо ти мирна ))

    ---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:58 ----------

    Слухайте, а взагалі може таке бути, щоб мафи самі не розуміли, що в них є (принаймні, вчора була) можливість штурму?

    Бо єдина річ, яка мене досі бентежить - це чому Багіра не добила жодного з комів.
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    На мою думку, просто не встигла зорієнтуватися, бо прийшла за 10 хв до кінця голосування і читала тему гри (я бачила:yes:).
     
  20. heltorn

    heltorn helpline operator

    А проверка?! :mocking:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)