гра 42

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Twister, 16 вер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Twister

    Twister Well-Known Member

    А що, це також варіант! Щоправда, від усіх цих проблем з відкриттям теми я геть збилася з думки щодо антуражу... отже нехай буде...

    Невеличкий міський супермаркет. Двадцять перша година вечора. Двері на вхід вже зачинені, покупців вже зовсім небегато, працює буквально одна остання каса, персонал майже розійшовся по домівках, разом з покупцями у залі лишился всього дев'ятеро людей. Раптом гасне світло, блокуються усі входи-виходи, і голос з гучномовця каже:

    - Це захоплення. Ви всі є бранцями нашої терористичної організації. Нашу мету і вимоги ми повідомимо лише особі, яка уповноважена приймати рішення. Доти, доки наші вимоги не будуть виконані у повному обсязі, ми будемо щодня на закаті вішати одного бранця. Кого саме - обиратимете ви самі, шляхом голосування. Не намагайтеся втекти або порушувати правила. За вами ведеться цілодобовий нагляд. Але ви не побачите налядальників. Аби запобіти штурму, ми, терористи, сховалися серед вас. Двоє з вас - перевдягнені таємні члени нашої організації. До 21 години завтрашнього дня ми лише встановлюємо зв'язок із владою, обирати кого вішати не потрібно.

    Загальні правила мафіі

    правила поточної гри:

    У супермаркеті 9 осіб, з них 2 терористи і 7 мирних.

    В терористів нема пістоля, натомість є отрута (необмежена кількість ампул) і граната (1 на усю гру). Труїти або кидати гранату може будь-хто з них, але лише 1 дія за ніч. Силу має остання за часом надсилання заявка.

    Граната миттєво вбиває особу, у яку нею кинули, і ранить дуже дрібним і непомітним, але смертельно небезпечним осколком тих, хто у цю ніч знаходиться поруч (Комісар зноходиться поруч з перевіркою, Медсестра поруч з пацієнтом, якщо хтось з кимось співпав - можуть опинитися поруч утрьох, у цьому випадку один загине, двоє будуть поранені), вийняток - Медсестра, яка у ніч вибуху лікує сама себе - вона не гине миттєво, а стає пораненою. Поранений проживає ще один день і гине після голосування (Медсестрі замало кваліфікації знайти й витягти осколок).

    Отрута діє повільно, як і поранення: отруєний не гине у ніч отруєння, а проживає ще один день і гине після голосування. Якщо отруєного у ніч отруєння відвідала Медсестра - його життя триває на 1 добу довше, але він все одно загине (навіть без додаткової порції отрути).

    Про пораненених чи отруєних до їх остаточної смерті нікому ніяк не повідомляється.

    У складі мирних - Комісар і Медсестра.

    Медсестра дві ночі підряд до того самого гравця прийти не може.

    Комісар щоночі перевіряє будь-кого і отрумає відповіть "терорист" або "не терорист" (медсестру від просто мирних не відрізняє). Може приходити до тієї самої людини скільки завгодно раз підряд, якщо вважає за потрібне. Пістоля не має.

    Гра починається з 0 дня, він же 1 ніч. О день триватиме до 21:00 завтра, 17 вересня 2012 р.[/quote]

    У грі:

    1. ЛюБімая - Іспанка
    2. КонтРаСт - - мирна, вбита гранатою другої ночі
    3. Іспанка - Любімая
    4. Зю - мирний, повішаний в перший день
    5. МАРТІНІ - мирний, отруєний в першу ніч
    6. Алєко - Любімая
    7. редфокс - мінус 1
    8. Ізя - Любімая
    9. Іванка

    Ролі будуть розподілені і надіслані протягом 1,5-2 годин.
     
    Останнє редагування модератором: 19 вер 2012
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    твісті, тре було мене в пп смикнути що є така проблема. Ось нова тема. Прийду до компа, буду розбиратися шо за глюк
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мабуть, Твісті не знала, що Ти на форумі є;)
    Ех, пошвидше б ПП прийшло.. Люблю оте хвилююче передчуття, поки ти ролі не знаєш і гадаєш, що тобі рандом підкине:)
     
  4. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    буває тіки коли тобі дійсно приходить маф :)))
    так що ти №1 в списку поки що ;)
     
  5. Twister

    Twister Well-Known Member

    Чудово, супермаркет збудовано (сподіваюся, Мартіні потім скопіює в свій пост те, що має бути в 1 пості) - можете розповідати, хто ви і що робите в супермаркеті в таку пізню годину. Працюєте, чи зайшли щось купити, тощо.

    Починаю жеребкування.
     
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Блін, я за вами не встигаю. Мартіні, ти хоча б читаєш, що в темах пишуть?

    Про супермаркет.
    Я колись працювала в супермаркеті, тому цього разу буду покупцем!

    -Дівчино, зважте мені 100г сиру пармезан.
    -Ви, що, знущаєтеся???
    -Ммм, знущатися я почну, коли попрошу порізати на 10 кусочків!
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Такі сексі кобіти, як я, мафами бути не можуть ;)
    Люблю собі ввечері, перед закриттям, забігти сюди й купити чіпсів Лейс "Сметана і зелень" і Микулинецьке медове і йти додому дивитись мультики:))) З чіпсами і пивом склалось, а от мультики прийдеться відкласти:sad: О, ще треба серветок, а то з носа тече...
     
  8. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    а от Любімії таке не заважає, навпаки, пльотка та латекс, чим не терористка? :)))
     
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ги, хіба що сексотирор буду влаштовувати! нєфігдєлать!
    Добровольці в заручники є?
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Так в неї спеціалізація інша - дойче шпрахе, я-я, ніхт ферштейн:))) Сама мова сприяє:))) а в мене іспанська - пристрасть ,чуттєвість, ну і католицьку набожність ще ніхто не відміняв:girl_angel:Такшо я :girl_angel: ззовні, але всередині:diablo:, вулкан емоцій, во..

    Ліда,, це ти даремно сказала.. А то моя фантазія зараз запрацює..
     
  11. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    думаю мартіні буде не проти :))) от і знайшовся другий терорист)


    й цей, роль отримала, та)
     
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    а чо одразу Мартіні? Він і так вже шифрується від нас...
    Зю! Виходь!!!! Боляче не буде!
     
  13. Twister

    Twister Well-Known Member

    Зате наразі можна з полиць брати щозавгодно і задарма :) Який спрос з бранців?

    Забула вказати в 1 пості: Статус гравців із додатковими ролями після смерті не розкривається.
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В Ліди чоловік - боксер, ага:))) То так, невеличке нагадування..
    А, то перший терорист ти, Контік?;)

    Ото точно:sad:
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    хто мене кликав? Я сидів в кльозкті читав газете нікого не чіпав. Аж тут гасне світло і голос про захоплення заручники закат....

    Так і сиджу , пишу з мобілки, боюся вийти
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    :haha::haha::haha:
    Мартіні, ета пять!
    Добре, що в клозеті був, як світло погасло,нє? й бігти нікуди не довелося...
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Видно, що в темряві пише, по буквах не попадає:))) Мартіні, тойво, може тобі паперу принести чи що?:)))
     
  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Та в нього ж газета є!
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Точно! То я, дитя прогресу, забула про старий - добрий метод:)))
    Ги, згадала "Гаргантюа і Пантагрюеля", ржу...
     
  20. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    а чо я? Любамая ж
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)