14 вересня, близько 14.00, на вулиці Княгині Ольги, на території колишньої військової частини (навпроти офісу «Карпатбуду»), знайшли у зашморзі на дереві 41-річного головного інспектора Львівської митниці. Про його зникнення правоохоронцям повідомила сестра загиблого. Вона написала заяву в міське управління міліції Львова про те, що її брат минулої суботи вийшов із дому та безслідно зник, повідомляє «Високий Замок». При зовнішньому огляді трупа, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області, слідів насильницької смерті не виявили. Тіло митника відправили до моргу для проведення судово-медичної експертизи, яка має встановити, чи вбили митника, чи він пішов з життя добровільно. До останньої версії правоохоронців підштовхує те, що родичі загиблого розповіли, що останніми днями перед зникненням він перебував у депресії. Нагадаємо, працівники підрозділів Львівської митниці останніми місяцями постійно зазнають кадрових чисток. Зокрема, звільнили з роботи майже всіх працівників митного посту «Краковець». Їхнє місце посіли 25 випускників митної академії. http://www.zik.com.ua/ua/news/2010/09/15/245022 =========== Яке прикре самогубство(с) Кравченко
Може й самогубство ... може просто довели до цього. Загалом словосполучення "головний інспектор" у держустанові, як правило, нічого особливого не говорить. У держустановах є багато головних: економістів, спеціалістів, юрисконсультів. При цьому вони всі є рядовими виконавцями, тобто не є керівниками якогось департаменту, управління, відділу чи сектору. Може у митній службі інакше ...
Моя собачка також намагаєтся під час прогулянки побільше місць "помітити". Правда руда, а не чорна... Останнім часом митницю взяли в лещата дуже серйозно. Навіть дівчата з вартості чи платежів бояться зайвий раз видихнути. Переділ власності і сфер впливу... До нас мають прикомандирувати кадри з Дніпра, наших "перевірених" теж десь зашлють. Решту - звільнення чи кримінал. Тому не дивно, що у когось в такій ситуації здають нерви.
Що було причиною його депресії? Дуже сильно сумніваюсь, що причиною депресії, яка в кінцевому рахунку призвела до самогубства стало: Чергова підтасовка справи і більш нічого.
Львівських митників навіть криміналом прищемили ще влітку. Прокуратура давала ось так інфу: «Бізнес» на імпорті На хабарі спіймали працівників відділу контролю митної вартості Львівської митниці, котрі організували “бізнес” на імпортерах. Упродовж березня–травня 2010 року спритники отримували від фізичних осіб та представників юридичних осіб щедрі гонорари за погодження митної вартості транспортних засобів, переміщених через митний кордон України за нижчою ціною, а також за пришвидшення процесу визначення та підтвердження митної вартості вказаних товарів. Слідчим відділом прокуратури Львівської області порушено кримінальну справу за фактом одержання хабара, у тому числі повторно, а також взято під варту одного із працівників вказаного відділу. http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-21-172
Корупція не корупція, але я щось на інших форумах читаю, що вона і далі є , і навіть пишуть про підняття тарифів. Так що не схоже на покращення життя.... ===================== Таможенник: - гипа, твой груз сделан из специального сплава, который может иметь двойное назначение. Я его пропустить не могу. Гипа: - ты чо ***? Это каким образом ? - А вдруг они твои железки переплавят и будут танки строить? - Идиот, так у них танкового завода нет! - А если построят???? Ни*** не знаю. Какие твои аргументы что эти железки не могут иметь военного назначения ? В кармане у меня было приготовлено 5 штук аргументов и я с болью достал пятую часть: -Слышь, орел, вот немцы дают тебе гарантию что они низачто не построят танковый завод! - Ещо немножко и я смотрю что из твоих железок точно танков не сделаешь. Короче за 1250 долларов он мне чисто на слово поверил что немцы не будут переплавлять мои железки на танки А почему, спросите вы? А потому что нужно верить людям! Сегодня позвонил водителям - пересекли границу в Равве - Русской http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,208967171
Треба було йому піти просто з роботи, знайти в іншій сфері. Не гоже так закінчувати дане Богом життя, навіть про свою сім`ю не подумав.
І чому ж тут дивуватись? Коли людина отримує доступ до влади змінювати правила "гри" у своїй роботі на свою ж користь - дуже важко втриматись від спокуси.... Краще вам і не знати які "гріхи" носять на собі ці люди