Голокост

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Meg, 25 чер 2007.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    "ГЕРАСИМОВСКИЙ, как это видно из ряда захваченных нами документов, делал при этих переговорах от имени "Повода" заявление, что ОУН всегда являлась сторонником и союзником немцев, что единственная задача ОУН - бороться против большевизма, что основной закон ОУН гласит - ничего не предпринимать против немецких интересов и той политики, которую проводят немцы на Украине.
    От имени Центрального "Провода" ОУН ГЕРАСИМОВСКИЙ заверял немцев, что ОУН и УПА будут помогать германскому командованию в обеспечении подвоза к линии фронта немецких войск и техники, содействовать немецкой стройке на востоке и проведению мобилизации украинцев в германскую армию, представлять агентурно-разведывательные данные о Красной Армии, коммунистах и партизанах, действующих в тылу у немцев и организовывать бандитско-диверсионную и террористическую работу в советском тылу".

    http://www.warandpeace.ru/ru/reports/view/23812/


    [​IMG]

    http://www.anti-orange-ua.com.ru/fo...ewresult&sid=c8eca74e42abde8a9e6e8d3561220f20
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я вдвічі старший від людини, яка кожну страшну трагедію минулого, пов"язану з націоналістами, називає "луб"янською байкою". Це не викликає поваги. Коли людина стримується в ім"я майбутнього - я це можу зрозуміти. Але коли зі вбивць роблять героїв, яких мають наслідувати діти... Яке тут майбутнє? Його немає.

    Про УПА я не писав ні слова. Чому різанина у вас асоцієються з УПА - напишіть у відповідній гілці. А щодо голокосту... Це не єврейське слово. І стосується не лише євреїв.

    Слово "голокост" стосується і десятків тисяч невинних жертв націоналістичної різні 40-х роках на Волині. І невинних жертв НКВД на Галичині.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Тим не менше цитату мою вихоплюєте про них.
    Такий собі неоковирний тролінг.
    Задайте це питання Дальневосточніку. У мене таких асоціацій немає.

    В одному реченні дві брехні. Якщо крім переходів на особистості вам немає що сказати далебі і не варто продовжувати на радість вашим новим фанам.
     
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

     
  5. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Брехня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Странная защита от своих же вчерашних соседей по дому.

    http://www.mankurty.com/holocaust/?p=10
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Вік не є арґументом. Якби як в Німеччині в Україні свого часу розсекретили всіх стукачів КҐБ і провели люстрацію то би не було "маєте те що маєте".

    Страшна траґедія націоналістів США була в тому що вони не прив’язали себе до "злочинів" проти інтернаціоналістів-монархістів.
    Для них це було "луб"янською байкою" і залишилось. Перепрошую "винсорською байкою". Нагадати про спроби дестабілізації і вбиств урядом Анґлії в ранньому США.

    Ви ставили знак рівняння між Бандерою, Сталіном і Гітлером. Не я. Я Можу таки же знак рівняння поставити (і більший) між двома останніми і Пілсудським. А як же на рахунок Казіміша який (єдиний за всю історію) зруйнував весь Львів до тла разом із людьми. Може додамо всі феодальні войни до списку "кожну страшну трагедію минулого, пов"язану з націоналістами". Бо список буде дуже довгий. І не на користь поляків. І хоч я як ворон вже до триста дожив але навіть я не є такий старий.

    Марія є жидівським ім’ям - тому всі християни є жидами. Також Діонісіус і Бахус у свій час були різними богами але потім стали одним. В древній греції також було багато різних Зевсів. На одному острові наприклад був культ Зевса-вовка. Раз в дванадцять років видиралось людьське серце і опісля бійки поїдалось найкращим хто і ставав королем на дванадцять років. Я люблю древню історію, більше того навіть дотримуюсь реліґії Спарти в повсякденному житті. Може почнемо тему і там про це поговоримо. ))

    Тому Голокост є сучасним терміном для означення повального і спланованого винещення жидів нацистами. А не терміном для голодомору, волинської різні, різні на західніх карпатах, вірменської різні і.т.д. Сподіваюсь Ви є достатньо ерудовані щоб зрозуміти значення латинського слова terminus і також за одно латинського слова factum (в його ориґінальному значенні звичайно, не в християнському.)

    По за тим мені як частково поляку в двічі не приємно пропелювання поганих сторінок українсько-польських відносин в період 2-гої світової. Розумніші люди від нас пане Дідіо у свій час визнали що і волинська різня і певні чи не більш огидні акції з польського боку були помилковими і про них варто забути окрім наукових і виважених досліджень того періоду (не зі сторони неврівноважених осіб або політ.активістів). Тепер подивіться хто Вас підтримує на цьому форумі в цьому питанню і подумайте хто зацікавлений у поширенні ворожнечі між поляками і українцями сьогодні. Навіть "Вася Тьоркін" не є.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Иногда мне кажется, что Уважаемый Манкурт почитывает ЛФ.
    Вот смотрите, как его заметка красиво ложится на замечательную реплику Пана Кармелюка:

    Проверено многократно. Нет более поразительной новости для нынешнего львовянина, нежели сообщение о том, кто жил в наших райцентрах до войны. Из уважения к возрасту обычно не говорят напрямую “Ви брешете!” или в более простом варианте “Та ви пи…те!”, но смотрят с крайней недоверчивостью... http://www.mankurty.com/blog/?p=4807
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На сайті ukraine.ua, який був створений і ведеться Міністерством закордонних справ України для популяризації країни у світі, в числі злочинів, за які радянський режим несе відповідальність, зазначений Голокост.

    Така інформація розміщена на веб-ресурсі в розділі "Історія та витоки".

    "До 1991 року українці жили під владою тоталітарного режиму як складова частина комуністичного СРСР. Це були важкі часи з жахливими трагедіями і викликами - насильницькою колективізацією, геноцидом-Голодомором, Великим терором, Голокостом, депортаціями, ГУЛАГ, каральної психіатрією, радянськими військовими інтервенціями, Чорнобильської катастрофою, які забрали життя мільйонів українців, які представляли багато різних національностей ", - йдеться в повідомленні.

    [​IMG][​IMG]
     
а де твій аватар? :)