Голі тьотки задовбали

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Розмова з Андрієм “Кузьмою” Кузьменком,
    фронтменом гурту “Скрябін” Повний текст
     
  2. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Голі тьотки задовбали

    Особисто мене дивує і обурює, коли якась співачка попадає на перше місце в якому-небудь конкурсі типу "найеротичніша, чи, навіть, найсексуальніша співачка (співак) року (або чого-там ще)". Співак чи співачка насамперед повинні співати, а не бути топ-сексі. А то вони й співати не можуть, так ще й в еротику лізуть. То можна й мавпі губи намалювати і щось-там виголити. З іншої сторони, це говорить про те, що рівень самої публіки такий, що оцінити СПІВАЧКУ можна належним чином, лише зазирнувши їй під спідницю. Ну, а якщо оцінювати більше нічого? Той з них, хто може ще й щось розумне сказати, попередньо виплюнувши жуйку, то це вже "кумір нації"!
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. yulichka

    yulichka Active Member

    Відповідь: Голі тьотки задовбали

    Абсолютно згідна з Volkom!!!
    Зараз тої шантрапи назбиралозь, що жах один! Пищать або говорять, аж ніяк не співають, зато всі голі!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Ужас! Раньше хоть какая-то культура была. Теперь одни жопы-сиськи. А что же будет через 5, 10, 20 лет?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Чим бездарніша співачка, тим більше оголена.:))
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    от і виходить, що зараз голос не головне, вірніше можна просто вийти на сцену практично без нічого, покрутитись і все ти звєзда :dance2:, а кліпи, а слова пісень які , просто жах! А то крутять постійно по музичних каналах, бо платять :cools:
    повинен в першу чергу цінуватись голос, вміння співати без фонограми!
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Ну як молода, гарна, є шо показати, то хай поки показує, мені не подобається, коли жінки в віці оголюються чуть не до нуля, хоть би стидались!:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Чим бездарніша співачка тим кращі в неї форми і тим менше клепок. Мусить ж одне інше компенсовувати це ж прості закони фізики!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Торк

    Торк Well-Known Member

    Ну, меня, конечно, обнаженные певицы сильно не раздражают - что греха таить, приятно ведь посмотреть мужчине-то. Но певицами их назвать трудно. Просто кто не хочет, тот не слушает, я могу вообще убрать звук и смотреть, включить комп и слушать свою музыку. И нормально. Если девушке есть, чем гордиться, зачем это скрывать. Другое дело, что это еще и нужно уметь показать. Считается, что полуобнаженное тело, которое прикрыто в интимных местах, но вырисовываются линии силуэта более сексуальны, чем открытое полностью, потому что мужчина начинает его мысленно раздевать, а если раздевать уже нечего, то тут хуже. Я с этим полностью согласен. Посему могу сказать - каждому свое место - они просто выбрали не ту работу. Все профессии важны, все профессии нужны )))
    Будут те же самые девушки, а через 30 лет уже бабушки раздеваться. Вот этого я не переживу. Лучше уж ослепнуть. )))
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А ще я чув такий вираз: "Довжина спідниці співачки прямо пропорційна величині її таланту"

    Ой, не кажіть! Сам, признаюся чесно, часто грішу подібним спогляданням.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Торк

    Торк Well-Known Member

    Когда смотришь на красоту украинских девушек мозг уже отключается от прослушивания песни - тем и берут, чертовки )))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    особливо Астафьєва , ще хоче їхати на Євробачення о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    по М1 ведуча якогось-там хіт-параду вчора була одягнута в чорних шортах-трусах, хоча шортами їх назвати важко, бо дуже вузькі і в обтяжку. А зверху коротенький піджачок, під яким лише ліф(думаю, що був, хоча я не бачила). А наштукатурена - жах, якесь неприроднє лице. Таке враження, що то не музична передача, а еротична. Мені особисто вже надоїв такий стиль одягу ведучих і "співаків". У кожному кліпі як не голі дівки, то лесбійська любов, то сцени у ліжку і т. д. І головне, що все подібне, нічим не відрізняється один від одного.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Summer

    Summer Well-Known Member

    як кажуть, що забагато, то не здорово
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    То напевно М20, вона завжди там майже гола... В цьому їхня "тіпа фішка", через то цей хід-парад може хтось і дивиться...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а мене не хвилюють ті голі тьотки зовсім... хай собі роблять що хочуть... от нервуватимуть тоді, коли в мене будуть діти, яких буде тяжко виховати порядними в умовах повсюдної оголеності...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Торк

    Торк Well-Known Member

    :)):)):)) Ну, если так разобраться, то секс - вообще однообразная штука. Даже с книжкой Кама Сутры все испробовал за месяц, ну уже ничего нового, все одно и то же :sad: И как же люди выходят из подобного положения? Подскажите, пожалуйста, кто знает :scratch_one-s_head: :)):))
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    їжа теж не міняється... більки, жири, вуглеводи... "а кушать хочеться всегда" :)))

    так і секс - "просто хочеться всегда"
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Торк

    Торк Well-Known Member

    Что верно, то верно. Так и с телевидением - вроде и понимаешь, что певицы - никакие, а глаза так и липнут и смотришь. Заставляют они это делать, цепляют молодых парней за "живое" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Совершенно случайно нарвался на "О, счастливчик" по ОРТ.
    Играли Потап и Настя.
    Я в шоке!
    В ступор ребят поставили вопросы о "солнечном клоуне", какой корабль военный - сейнер или тральщик (две подсказки улетело). Да и другие пары не лучше.
    Передачка обмелела.
    Вопросы детские, а ответов нету.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)