Гірськолижні курорти за кордоном

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем nirvanka, 5 лис 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Скоро зима-сніг-лижі-борди-санки.. :dance: Пропоную тут поділитись враженнями і корисною інформацією саме про закордонні курорти (може хто був у Закопаному?). Які там ціни, умови?

    (Приємно, що у нас починають розвиватись гірсько-лижні комплекси, та цікаво дізнатись як там за бугром..)
     
  2. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    В Закопаному був роки 3 тому назад і то літом. Тоді ноцлєг коштував приблизно 25 злотих з особи.
    Цікаво б довідатись яка там ситуація зараз, бо планую між Різдвом та Новим Роком туди податись.

    Щодо інших місць, де можна покататись на нартах, то на думку спадає Тіроль в районі Іннсбрука. Дуже мальовничо, і гори - просто казка.
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    А то, перепрошую, де?
     
  4. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    В Австрії.
     
  5. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    Краса неймовірна!! (я не про ціни, звісно.. ) В мріях я вже там... Ех, цього року хоча б в Польщу з'їздити..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    Знайомі хвалили дуже Болгарію і Румунію...
    Ціни дуже помірні і сервіс на високому рівні.
    Я планую в Словенію.
     
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. dvin

    dvin Well-Known Member

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    В Болгарії дійсно досить дешево, але дорога...... Літак Київ-Софія і назад близько 400 баксів, а їхати потягом - ще робити румунську візу, до болгарської :sad:
     
  10. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    В Румунії була в Сінаї, Брашові - дуже сподобалось, правда це було ще років 10 тому... Як біжить час. І вже в той час там була досить розвинута інфраструктура.
    В Болгарії була тільки літом, а про гірськолижні курорти не знаю нічого.
    А як там у Словенії? Які ціни, умови? Чим добираєтесь?
     
  11. dvin

    dvin Well-Known Member

    Відповідь: Гірсько-лижні курорти за кордоном

    Павутина каже, що в Словенії всі умови :)
    Гірськолижний відпочинок в Словенії.

    Зі Львова, на мій погляд, швидше через Угорщину: спочатку потягом Москва-Будапешт, а далі є інтерсіті до Любляни. Треба буде шенгенську візу, бо з кінця грудня вся Східна Європа вже в шенгені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Комплекс Блу Маунтін, Онтаріо, Канада

    1. [​IMG]
    2. [​IMG]
    3. [​IMG]
    4. [​IMG]
    5. [​IMG]
    6. [​IMG]
    7. [​IMG]
    8. [​IMG][url=http://forum.lvivport.com/vbimg
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    как на счет красной поляны в сочи - отстроили чтото неимоверное 0- даже летом впечатляет)))
     
  14. anneta

    anneta New Member

    На лижі у Францію

    Зараз багато хто активно обговорює можливість покататится на лижах у Франції - :cesored:. Я там не була, тому точно не скажу, наскільки ціна відповідає якості (а ціна там точно не з дешевих), але, думаю, воно того варте! В будь-якому разі, краще ща наш переповнений Буковель. В мене знайома як раз вчора полетітла у Францію спробувати тамтешні гірки. Повернеться, розпитаю да відпишуся. Якщо хтось був у Франції, напишіть, чи дійсно там дорого і кайфово?:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2010
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А може хтось поділитись інформацією про австрійські Альпи? Там такий великий вибір місць, що важко на чомусь одному зосередитись. Може хтось якусь конкретну місцевість підкаже, де б був великий вибір лижних трас?
     
  16. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Моя дочь ездит кататься (сноуборд) в Андорру, трассы не хуже чем в Альпах, но дешевле
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Нам туди дуже далеко - понад 2000 км. В Австрійські гори - 1000 км. Плюс - по дорозі можна відвідати Відень ;)
    Не знаю як в Андоррі, але в Австрії ціни не надто високі, на мою думку. На тиждень на одну людину нам виходить: ночівля - від 100 євро, скі-пас - 200 євро, дорога 100 євро + харчування (ще не в курсі по чому там).
    Тільки от куди саме їхати :pardon: Поки що вибираю по довжині трас і висоті снігового покриву - щоб побільше всього :) І щоб ліси були, бо бувають просто відкриті простори, а хочеться і поміж ялинок поїздити..
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нірванко, а на Хопку були? Там можна і поміж ялинок, і нові траси відкрили...

    Ясна
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ні, я взагалі поза Українськими горами тільки на штучних стоках в Польщі була і все :sad:
    Цього року напрямок - Альпи.
    Ясну собі занотувала на майбутнє - виглядає цікаво, дякую :)
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Австрія - завал просто, наше всьо!!! Старий цісарський Львів, бабця Австрія, рідний милий Львів...
    Я вам в приват такий романтичний готель за Зальцбургом порекомендувати можу, нірванка - всі гроші, кайф неймовірний.
     
а де твій аватар? :)