Гінекологи Львова

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем natalisport, 12 тра 2013.

  1. natalisport

    natalisport New Member

    Пропоную поділитись досвідом щодо найкращих і найгірших гінекологів Львова. Лікарів, від яких залежить наше здоров я і життя і здоров я наших дітей.

    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:03 ----------

    Попович Наталя Богданівна - лікар поліклініки на Виговського . Я звернулася до лікаря з болями у яйниках . Перед тим трохи перемерзла і мала підозру на запалення. Ось так виглядав прийом : чекала під кабінетом 1,5 години , прийняли мене в кабінет не одну, а разом з моєю вагітною братовою. В кабінеті медсестра налетіла на мене чому я без гінекологічного набору. Я відповіла, що не придбала , але готова оплатити все,що необхідно. Лікар заспокоїла медсестру і вона замовкла. В процесі огляду лікар одночасно розмовляла по телефону і давала комусь рекомендації . Тут увійшла її колега -лікар і вони почали спілкуватись прямо перед гінекологічним кріслом, де лежала я роздягнена...Говорили вони явно про свої буденні справи. Паралельно за ширмою сидить моя братова... В результаті дігноз : "Страшне запалення яйників і вам буде дуже важко завагітінти " . Мені 32 роки. Я повідомила лікарю, що маю затримку і не застерігалась. Вона засміялась і сказала,що вагітність найближчим часом мені не світить. І виписала купу антибіотиків... Через місяць болі в яйниках не пройшли. Я зробила тест і результат вагітність!!! Як можна сплутати запалення і вагітність. Плід на першому місяці отримав велику дози шкідливих антибіотиків...Дякуючи лікарю, який халатно віднісся до мене і до прийому... Я не виносила дитину-вагітність завмерла на 2 , 5місяці. Дівчата будьте обережні з такими лікарями!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А чому ви відразу тест не зробили при затримці? Зараз же ж є доволі чутливі тести, які навіть при невеликій затримці покажуть бліденьку другу смужечку. А здати аналіз на ХГЧ, якщо не були впевнені у діагнозі?

    Який жах:sad: Співчуваю вам. В коліжанки була схожа історія, правда зі щасливим кінцем. При затримці вона пішла до лікарки на УЗД в приватну клініку, а та не побачила 4-тижневої на той момент вагітності і нажахала її величезною кістою. На щастя, я вмовила коліжанку здати кров і піти на інше УЗД.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. natalisport

    natalisport New Member

    Я не здала,бо затримки в мене були регулярно. Цикл був не стабільний. А з чоловіком ми жили лише місяць...Звичайно,потім я шкодувала..

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    Маю досвід спілкування з гінекологом Вічковською Іриною, вона приймає на вул.Донцова. Я прийшла до неї відразу, як дізналась про вагітність. На прийомі лікар поводилась грубо і не ввічливо. При тому, що кабінет приватний...Дивилась пів години. Дехто вважає,що це добре. Але я думаю, що не варто плід так довго опромінювати, все ж таки вплив УЗД ще до кінця не вивчений. Потім зробила вирок- анембріонія (ембріона немає, тільки плідне яйце). Якщо ви готові, я готова вже негайно витравити його таблетками. Це моя перша вагітність у 32 роки і я не погодилась. У страшному стресі я сіла за кермо свого авто і ледве доїхала через все місто додому. Машини сигналили, я ледве не зробила аварію. Якби там не було, але не можна в такій різкій формі і грубо повідомляти жінці вагітній такі речі. Треба бути більш толерантною. Нікому не раджу до неї іти. ...Через два тижні я зробила УЗД в ПРокопчук на Крупярській, вона виявила і ембріон і серцебиття.


    На- жаль моя дитинка не вижила, на наступному УЗД на 2,5 міс плід завмер. Чи то лікування Попович дало , чи то страшні стреси і переживання за це все...Але всіх застерігаю не ходіть до Вічковської і Попович,вони можуть вбити ваших ненароджених дітей! І ще якщо вам кажуть ,що узд не показує серцебиття плоду ,не спішіть -перевіртесь в іншому місці. Лікарі часто помиляються!

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:38 ----------

    Зараз звернулася до Боцко Віктора Михайловича в госпіталь Шептицьких. Лікар він хороший, але дуже дорогий . Огляд і УЗД коштує 350 грв плюс аналізи в Центрі матері і дитини , куди він напрвляє 50 грв.Зараз шукаю доброго лікаря. Порадьте,хто може. Хочу піти до Лащик Наталії на Левандівці або до Шипунова на Топольній. Якщо хтось володіє інформацією поділіться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    На "Дівочих Посиденьках" є ціла гілка, де дівчата діляться враженнями і досвідом про гінекологів. Я живу не у Львові, але знаю одну хорошу лікарку Роксоляну. Вона має свою приватну клініку десь в центрі, а також приймає роди в медінституті. Не пам"ятаю її прізвища, але теж десь бачила її прізвище в тій гілці, що дівчата давали їй хорошу оцінку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Juliya Senyska

    Juliya Senyska миється в бані

    я теж не зі Львова. Але щиро хочу поділитись досвідом.
    Рік тому потрапила (після довгих шукань) до дуже хорошої людини, лікаря-гінеколога Дорошенко-Кравчик Марти Володимирівни. Вона приймає у Медичному закладі ДВ
    Найбільше сподобалось те, що у цьому закладі є усе (УЗД, всякі аналізи)

    Кому потрібно, ділюсь контактом 067-752-93-49
     
  6. morze

    morze Well-Known Member

    Гінекологи, як і психіатри6всі все бачать, але толком нічого нескажуть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gorda

    Gorda New Member

    Ось це правда! Щоб знати чи все у порядку, потрібно ходити до 2-х а то й до 3-х різних гінекологів на огляд. Одного слухати,то певно собі шкодити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    morze, а вам нашо до гінеколога? Відчуваєте потребу? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. morze

    morze Well-Known Member

    Чесне слово, я вже там був! В Львівській Обласній Державній Клініці, за відсутності Головлікаря, підпис під документом ставить ГІНЕКОЛОГ(зам)
     
    • Смішно Смішно x 1

  10. Як це страшно. Слухайте - вам потрібно довести справу до нормального кінця. Підлікуватись, щоб ніяких поганих наслідків не сталось на майбутнє. Рекомендую вам проконсультуватись у Пані Марти. Консультація ніколи не зашкодить. Мені особисто вже дві дитини допомогла і виносити і нарордити. Якщо вразі потрібно 067 75 29 349
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані



    Неужели на весь Львов всего один специалист?
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ні, на весь ЛФ один )))
     
  13. jkim

    jkim New Member

    Не тіште себе Боцком через нього я втратила вагітність
     
  14. svitulia

    svitulia New Member

    Знаю хорошого гінеколога в лікарні швидкої допомоги, Лисович Соломія. Кваліфікована і дуже приємна.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я не дохтор, але подивитись можу...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. natarosr

    natarosr New Member

    Доброго дня ! Чи є в когось номер мобільного телефону Огородника Юрія Юрійовича ! Буду вдячна !
     
  17. Marien

    Marien Member

    Знаю двох хороших спеціалістів з гінекології, черги до них звичайно великі, але це ж і засвідчує що лікар кваліфікований.. обидва працювали на батальній, але вона закрита. Прізвище: Литвинчук Любомира Петрівна а другий лікар..вже непам*ятаю як його. Я тиждень назад якраз була у пані Литвинчук і дізналася що вона зараз працює в новій приватній клініці "Династія". Дуже класна клініка ,все чисто і вишукано. Кабінет гінеколога з таким матьорим кріслом яка регулюється..я була в захваті. Але скажу шо ціни не кусаються-майже як на прийомі в держ.поліклініці(всі ж ми шось даємо за консультацію, бо як не даш то незнати чи твій аналіз принесуть і взагалі. Я так кажу бо вже таке в мене було, в поліклініці на сихові), а от тут хороший лікар і точна діагности гарантується..Я незнаю впринципі кращого, а була я не в одного.Такшо раджу шо знаю)))
    Успіху і здоров*я вам дівчатка

    ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KnopochkaX

    KnopochkaX New Member

    Всім привіт! Хто що може сказати про гінеколога Журавецьку О.В. з вул. Чупринка (поліклініка 5-ої МКЛ)?
     
  19. Masha T

    Masha T New Member

    Всім привіт) Хто чув про гуменецького з батальної...чи варто в нього робити лапороскопію.... порадьте будь-ласка не можу завагітніти
     
  20. Galina Struk

    Galina Struk New Member

    на джамбула в жк працює Кручок Ігор Якович.Хороший спеціаліст!
     
а де твій аватар? :)