Геттожитки Львова і чорний піар

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Miknero, 17 вер 2010.

  1. Miknero

    Miknero миється в бані

    Може конкурс проведемо на найгірший гуртожиток з найгіршими умовами проживання?

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    м.Львів, Угорська, 2

    З численними порушеннями чинного законодавства діючий мер Львова Андрій Садовий вирішив перетворити праве крило житлового будинку у "незаселений майновий комплекс" з подальшою метою перетворення його у соціальне житло та використання для кишенькових потреб корумпованих чиновників. У ліве крило мешканців зганяють у мінімальні, не передбачені законодавством площі, ущільнюючи вже проживаючих та доселяючи величезний список лівих осіб.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    З Вашого спаму вичитав:
    Чому інструкції не виконуєте? Оплату вам заріжуть...
     
  3. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А раптом Львівський форум стане рупором боротьби за соціальні права?... :haha:
    levandivka, а ким тоді будете ви, якщо раптом форум - і стане "рупором"!? :haha: :haha:

    Тут же така справа... Якщо під вухом кричить рупор - то або сам кричи, або затикай його... :haha: Вам не позаздриш... ;)
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Під Вибори забагато бажаючих агітками ще й форум обклеювати.
    Щоб не відмиватися самим, доводиться агітаторів мити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Miknero

    Miknero миється в бані

    По-перше, я нікому не підзвітний та непідконтрольний. Тому чиїсь інструкції виконувати не зобов'язаний.
    По-друге, з чого ви взяли, що за цей бєспрєдєл мені хтось гроші платить.
    Я не державний службовець і хабарів не беру, але у скотські умови заганяти цих людей не дозволяв і не дозволю. І якщо один злодій, Саша Чаус, на цьому обламався, то і Андрійко Садовий обламається.
    І якщо він вдруге мером стане, то йому ж буде гірше. Хай у себе вдома бомжів плодить.
    По-третє, коли на цьому форумі агітація за когось іншого з'явиться окрім як за Андрійка Івановича, то стуканіть... Може відповім.

    ---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    Тут справа не у рупорі. Коли Андрійко Іванич у кожному елітному районі бомжатню багатоповерхову відкриє, та понаселяє у неї бомжів, алкашів, наркоманів та інших психопатів, то ви з Левандівкою не рупори, а багатозарядні люфи купляти будете та до дому на БТРах іздити почнете. :crazy:
     
    Останнє редагування: 17 вер 2010
  6. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    А куди їх селити? Чи може ви соціопат? чи мізантроп? якщо так, то вам також туди
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Раз всі "ваші пісні" на нашому форумі, містять чорнуху на Садового - не можу я припускати (голосно), що це хвороба. Зазвичай, такі дії - банальна заказуха, за яку (без огляду на кандидата) можна дістати блок.
     
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    А я взагалі проти нашої влади, але то знаєте пустимо нову владу, то та теж почне кишені набивати і ще гірше буде.
    вони всі такі. просто чесних там нема..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Точно! Вони - казли! Ми - молодці!
     
  10. nastinka

    nastinka відсутня

    а якшо б я таке написала, то ви б теж сказали таке???
    мені наші гуртожитки зовсім не подобаються. бачила ЛП.
    ну. таргани нагодовані :)
    треба, щоб студенти навчились бути акуратними, і сама держава дбала про то все окрім того і слідкувала. були якісь правила і все таке. нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ні, Настінко!
    Вам я давно не дивуюся. :)
    Я б щось про креаTIFF пожартував. Наприклад, що TIFF - хороший формат, але тяжкий і непотрібний у побуті.
     
  12. nastinka

    nastinka відсутня

    така я ніінтірєсна і зануда...
     
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ми з вами не крадем, не дуримо, не вбиваємо. Я - це точно: ніколи і нікого. Чи, може, ви... !?? о_О

    :)))

    ---------- Додано в 03:35 ---------- Попередній допис був написаний в 03:34 ----------

    То саме-саме-саме важке... На жаль. :sad:
    Коли я гуляю по лісопарку, чи по місту, і бачу, як валяється сміття, чи хтось кидає його під ноги - я просто звірію. І обов"язково йду і спокійно роблю зауваження. І нехай мене за це колись уб"ють - я завжди БУДУ тикати їх носом! :ireful1: Бо не можна жити свиньми...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Miknero

    Miknero миється в бані

    А куди їх селити? Я то саме чув і від Андрійка Івановича. Однозначно, не до тих, у кого умови проживання не найкращі. Соціальне житло будівути треба. І не у центрі Львова, а за його межами. Чинне законодавство передбачає переведення у соціальні тільки тих будинків, які НЕ ЗАСЕЛЕНО взагалі. Так можна в усіх багатоповерхівках чого завгодно понатикувати: офіси, майстерні, магазини, соціальні божевільні, цехи з виробництва відбійних інструментів та налаштування барабанів, аби повиселяти власників приватизованих квартир. Яка тут соціопатия та мізантропія? Тут зовсім протилежний психіатричний діагноз ставити треба, бо то чиновницька клептоманія. Можливо, чиновникам з міської ради окрім психіатричних діагнозів треба і про чинне законодавство деколи згадувати, а не турбуватись тільки власними кишеньковими інтересами. Тому давайте з хворих голів, на мою перекладати не будемо. Я просто показав те, що ТРК "ЛЮКС" показувати не вигідно. А ваша прихильність до тих чи інших кандидатів та чиїсь кишенькові інтереси мене мало обходять.
    Ці мешканці мають приватизувати належні їм помешкання за діючим чинним законодавством, а не ділитись ними з корумпованими чиновниками. То нехай державні службовці доказують, яким чином маєтки собі збудували. :preved:
     
  15. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    А ми шо? Ми нічо! То ви самі почали накладати.

    о_О
     
  16. Miknero

    Miknero миється в бані

    То як у школі на фізкультурі. Хтось часничку наївся з цибулькою, пустив шептуна і на сусіда показує:"А я шо? Я нічо! То він перднув..." :crazy:
     
  17. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    то припиняйте вже пердіти:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Miknero

    Miknero миється в бані

    А чесних там і бути не може... Бо як вони туди попадуть, якщо чесні? Але болото буває тільки там де воду довго не міняють. Бо рух, це життя! А спокій, то смерть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nastinka

    nastinka відсутня

    я так само, раз на малого якогось накричала за то шо він кинув папірець від макдональдска, а за 2 метри був свімтник, то він підняв і викинув, бо сам зрозумів шо був не правий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Вав!
    Які глибокі думки...

    Помєдлєннєє, я запісиваю... (с)

    ---------- Додано в 09:18 ---------- Попередній допис був написаний в 09:12 ----------

    А що сказала його мама? Ви тому тепер у В'єтнамі?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)