"Гарбуз" на Франка

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Тіріон, 2 лют 2009.

  1. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Нещодавно відкрився новий заклад "Гарбуз" на вул. Ів. Франка. Хтось там був? Які враження? Ціни?
     
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    а де на Франка, конкретно? :)
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    То заклад весільного бізнесу? Бюро знайомств?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Біля перехрестя з вул. Кн. Романа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Аналог "Пузатої хати"...тільки асортимент набагато менший...місця достатньо...Ціни на перші страви від 4,50...на другі страви від 15 грн....салатики від 5,00....
    Сподобався мені їх фірмовий напій з гарбуза....
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Значить, скоро буде й аналог "Цибулина"? З ще меншим асортиментом?
    [​IMG]

    Гм-м-м...:scratch_one-s_head:
    Цікаво, которий напій буде там фірмовим..?
    Скоро до бурачанки дійдемо..?
    Весело у Львові з Садовим.

    Наспівуючи:
    Ой, чи живі, чи здорові
    Всі родичі гарбузові?
     
    Останнє редагування: 3 лют 2009
    • Подобається Подобається x 6
  7. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Цікаво знати де дизайнери того закладу черпають натхнення?І як видаються дозволи на таку "красу"? Хоча то знов таки напевно "прикольно".Але ж яке відношення той "високохудожній і самобутній витвір" має до Львова,та ще й центру?Черговий прояв рагулізму,"паздравім сєбя" львів"яни.
     
  8. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Франце-Йосипу, це швидше ви звичайний львівський рагуль. Дизайн сміливий і незвичний для Львова. Власне, він мене і зацікавив. Звичне оформлення під ретро починає набридати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Доречі дуже класний яблучний сік получається якщо туди додавати гарбузового соку. Якщо не помиляюсь то у співвідношенні 70 до 30.
    Цілком можливо що то він і є.
    Треба буде сходити туди на розвідку :) ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Шановний Теріоне-одразу видно шо ви представник прогресивного людства.А мені отстойному ретрограду отая красота в історичному центрі мого міста кидається в очі і псує настрій,бо є проявом якщо не вандалізму,то принаймі повного нерозуміння таких понять як архітектурний стиль,ансамбль та інших "ацтойних" термінів.І винні в тому невігласи із нашої сільради на ринку,бо мають великий брак культур-мультурних понять.Так що ще буде не один "прікольний" гарбуз- кавун.Наступна красота буде в бувшому "Світочі" так що- прогрес крокує містом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Тіріон а килимок на кріслі прояв культури чи рагульської моди.А на стіні килимок з оленями є або орли деревяні по сервантах маєте?
     
  12. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Франце-Йосипу, головне все робити зі смаком, а архітектурний стиль та ансамбль речі другорядні, не дарма виникло таке поняття як "еклектика". Особисто мені ця штука на вході зовсім не муляє око, а лише викликає цікавість своєю незвичністю. І так, схоже, що до попередньої вашої характеристики можна додати і слово "ретроград".

    Coolzak, не зовсім розумію, про що ви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Точно,таке гасло треба написати на нашій сільраді(ратуші)-це їхній принцип.

    П.С.а до вашого відома еклектика,як архітектурний стиль закінчилась на початку ХХст.
     
  14. nastinka

    nastinka відсутня

    то прям там де я живу..
    я ще там не була..але вигляд у цього кахфє досить гарний :)
    єдине бачила вивіску "горохова зупа" о_0))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. pelagiya

    pelagiya Active Member

    якраз нині заходила пообідати. інтерєр таки дійсно кічовий до німагу, видно, що бабла туди вбухали немало. а от на цікаве меню вже ентузіазму не вистарчило. особливо розчулила вітрина з салатами, подекуди поцяткована мисчинками з куцими купками цих самих салатів. вибір інших страв теж міг би бути більшим.
    асортимент загалом їстивний, але зважаючи на ціни (а вони далеко не найнижчі), кухарі могли б трохи ретельніше поставитися до приготування страв. принаймні курячі крученики в інших "швидких" закладах я їдала й кращі (а коштували, до речі, дешевше). фірмовий компотик з журавлини та гарбуза так ніби трохи підбродив. а от рис був нормальний ))...
    за рис, котлету з сосом та компот заплатила 30 тугриків з копійками. на ці ж гроші в п...тій хаті можна зїсти більше
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    о_О, але ціни там!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Наступна красота буде в бувшому "Світочі"
    франц-йосип, ви про що?
     
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    а що буде в Світочі?
     
  19. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    А що там може бути? П....а Хата,перепрошую. Хоча то тільки чутки ,але в нас справдовуються, як завжди, найгірші чутки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. O(lichka9p

    O(lichka9p миється в бані

    Привіт всім.Я сьогодня побувала в "Гарбузі" на Франка враження чудові,ціни помірні, дизайн суперовий - просто бомба!!!Завтра знову туди збираюся,і обов"язково візьму із собою багато своїх друзів!!!!!!:preved:
     
а де твій аватар? :)