Гандбол

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Capitoshechka, 24 гру 2010.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто шо знає про гандбол у Львові? Знаю шо є у Львові клуб "Галичанка". А як справи з дитячим гандболом? Чи є секція гандболу в спортивній школі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  3. randylv

    randylv Well-Known Member

    А мені при слові "гандбол" тільки таке в голові грає (без образ, улюблена група):
    "http://www.youtube.com/embed/yatZlX1UM-o?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen>
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    нормальне явище. В мене ця мелодія на дзвінку стоїть, якщо хтось із гандболістів дзвонить)))
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Гандбольний сезон наближається до завершення. Залишилося не так багато подій, та зате вони найцікавіші. Серед найбільш очікуваних, звичайно ж, Фінал чотирьох Ліги чемпіонів, який відбудеться 1-2 червня в німецькому Кельні.
    Гандбольний клуб «МОТОР» упродовж усього сезону сприяв українським телеканалам в питанні отримання прав і трансляцій ігор Ліги чемпіонів, а також щотижневих оглядів турніру. За сприяння «МОТОРА» українські уболівальники отримають можливість побачити і матчі Фіналу чотирьох. Ігри покажуть XSPORT, а також Січ ТБ.
    Ставте собі нагадування, щоб не пропустити яскравий фініш клубного сезону - Фінал чотирьох Ліги чемпіонів.
    1 червня півфінали: «Веспрем» — «Виве Кельце» (початок — 16.15), «Барселона» — «Вардар» (19.00).
    2 червня: матч за третє місце (16.15) і ФІНАЛ (19.00).
     
  7. KostyaUsatovPushka

    KostyaUsatovPushka New Member

    Ребята, нашел отличный сайт по спортивной - аналитике, переходите найдете много для себя интересного здесь
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

а де твій аватар? :)