Формуємо загальні правила для "Мафії"

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 1 лис 2010.

  1. Кохана

    Кохана LuBimaya

    а я вважаю так, що якщо чітко прописано "Грає за себе", то значить за себе! "Грає за місто" то значить теж вишукує і винущує мафів!
    Бо так вийшов балаган... Коли він вскрився, в мне очі на лоба полізли...
    Ріксі права, в гру особисте переносити не треба... А якби потім виявилося, що Персі (ну наприклад) маф? Вона ж таким чином маючи "маньяка в руках" могла всіх перемочити...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. hunter

    hunter мандрівник

    за швидше закінчення дня - це брЄд, це повний брЄд!!!!!
    коли в грі ще 8 чи більше людей яке блін може бути швидше завершення гри, коли нема достовірних фактів це раз, друге, коли голоси розкидані?
    я розумію коли наприклад всі 7 проти одного - тоді може бути швидше завершення дня, а в протилежному випадку - НІ! (причому потерпілий має сказати своє слово!)
     
  3. Masini

    Masini Well-Known Member

    Вы ребят немного путаете. В этой партии маньяк не играл за мирных. В этой партии маньяк играл за Перси!!! Если бы Перси была мафом, то Мартини бы так не распылялся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну чому, він же не знає хто мир, хто маф, може вони розраховували, що він їм ще одного мира приб'є.

    На рахунок того, що сказала Ріксі - повністю погоджуюсь, такого робити не можна. Але то виключно моя вина, якби я не почала кричати, що буду сильно ображатись, такого не було б. )) Дурний характер, зі мною друзі і домашні відмовляються навіть в елементарного дурня грати, бо я, якщо програю, зразу ображаюсь і починаю кидатись в них речами. ))) Я перепрошую, такого більше не повториться.

    Зю, официально разрешаю тебе врать мне как угодно цинично в мафии, обещаю не обижаться. :))) А если в азарте игры всё же начну (я могу), то сразу бросай в меня ссылкой на этот пост. ) Так много интересней будет )
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. hunter

    hunter мандрівник

    :wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:
     
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А на рахунок того, за кого йому грати - так то йому вирішувати. У нас в цій грі взагалі все дивно, ком, наприклад, вирішив за мафів пограти
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нічого подібного. Це виключно рішення і вина Веліка. Спершу він вскрився маном і заявив що грає за місто, а вже потім Персі його приручила і ми побачили, що Велом керує не мозок, а якийсь інший орган
     
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А де суперечність? Адже день все одно не закінчиться швидше, якщо всі не проголосують за закінчення
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ком психанув коли побачив твій з маньяком дует. Я сам тоді ледве стримався шоб не припинити ту гру
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Народ, ну не будьте такими злюками. :))) Свято наближається, все - таки )

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:38 ----------

    Та ви всі чогось психуєте, коли бачите просто мене! Не розумію, шо я вам зробила і чого ви всі вічно на мене гоните!

    ---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

    Він вскрився, бо його все - одно вішали. )) Краще вже за місто пограти, але пограти, ніж просто вилетіти з гри )
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тоді чому ми правилами заборонили самогубство?

    Тут теж можна таку саму логіку застосувати - типу, кожен сам вирішує чи йому повіситись самому чи ні. То давайте це правило відмінимо!

    А все просто. Якщо ти увійшов в гру, то мусиш грати за правилами, і вийти з гри ти можеш також тіьлки за правилами. В правилах написано - маньяк грає сам за себе. Ведучий заявляє, що маньяк - НЕ МИРНИЙ. Хоча, до речі, в правилах написано, що у випадку перевірки мана комісар отримує відповідь "мирний". В той же час коли йдеться про роль Перевертня, то виявляється що маньяк перевертнем не може бути бо він не мирний. Словом, ця роль у нас взагалі якась не зрозуміла

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    я переконаний шо причина у всіх нас а не в тобі одній :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Мартіні, ну ти не правий. Бачить, що його вішають, шо робити? Відкривається і починає шось мутити, якщо хоче пограти ще. Може, то в маньяка така стратегія була? Звідки мирним знати, що він їм не бреше? Вони б і не могли знати, якби не я. І повішали б його як не в перший день (до речі, першою Нірванка сказала, що може не тре вбивати маньяка, якщо він відкрився, тобто це природньо використовувати одне одного в своїх цілях :))) ), то в другий вже точно повішали б, якби не я! Тому це моя провина, я визнаю, шось дурне зробила.
    Не зліться, я більсе так не буду :blush:
     
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    100 відсотків.. всі красавці добрі...
    Але нічого, ось відпочинемо пару тижднів і все буде добре...

    Щодо маньяка - вважаю, що він і не мирний але і не маф, він маньяк! Тому і кому певно треба казати, що він маньяк... це третя сторона!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    я теж так думаю :tongue::tongue::tongue:
     
  15. hunter

    hunter мандрівник

    а мирні не повішали маньяка, а охоронця!!!

    я на тебе в цій грі гнав???

    я б не сказав!!!

    я сам казав, і НЕ РАЗ - при перевірці комом, останній дізнається: "маф" або "не маф" а не мир чи маф!!!! я на цьому наголошував!

    ха! тоді в нього шанси різко падають до нуля на перемогу!

    не тупіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ми вішали не охоронця, а ймовірного мафа :)))
    хіба вас всіх запам'ятаєш :haha: Хантер, ти чо такий злосний? :)
    Ну, знаєш, то вже на вкус і цвєт. І так програєш, і так, тільки в одному випадку проживеш довше )
    Ну в цьому є сенс
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Думаю, що рано обговорювати гру, поки вона ще не закінчилась ;) Це, до речі, проти правил.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Він може лікувати кого завгодно, звісно! Але просто лікування негативів лікарем, їх не рятує від постріла уночі і все.
     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    ну шо ТИ мелеш?

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

    проблема вирішена!: В ГРІ НІХТО НЕ ПЕРЕХОДИТЬ НА ОСОБИСТІ ВІДНОСИНИ!!! навіщо харитися?
     
    Останнє редагування модератором: 23 гру 2010
    • Подобається Подобається x 3
  20. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Не забуваємо, що в нас вже є майже в всіх аські , скайпи та інші контакти один одного, тому щоб такого зовсім не було неможливо контролювати!

    І ще, в мене пропозиція, спробувати зіграти двомя кланами, якщо буде достатня кількість гравців! Хто що скаже?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)