Фінансові питання в сім"ї.

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем консультант, 27 чер 2013.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дав відповідь на питання в одній із тем і зразу появилась думка, чому б не створити таку тему. Особисто я дійсно все, що заробляю віддаю на різні потреби: оплата за комунальні послуги, синові на навчання, господарські витрати по господарству та дому, на потреби дружині, плата податку, витрати пов"язані з різного роду міропреємствами /весілля, день народження, ювілеї і т.п./. На сьогоднішній день навіть не знаю скільки дружина отримує платні. На мою думку чоловік повинен забезпечувати всіх і все, а якщо хтось собі щось ще заробляє - це його для власних потреб і дай Боже йому здоров"я заробляти і надалі.Якщо конче потрібні гроші, а нема. то прошу в дружини і обов"язково віддаю буває навіть більше ніж зичу.
    В житті ніколи всіх грошей не віддавав дружині, не через те, що скупий, а через те, що вважаю, що краще від мене вона не зможу правильно розприділити їх витрату. Як завжди їй буде шкода. Цікаво, як ви плануєте сімейний бюджет?:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Моє - заробити. Її - тратити...
    А плануємо разом.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Щось схоже на ваш випадок, так воно і має бути по природі, чоловік волоче мамонта в печеру - жінка його готує, але я задумався на хвилину, коли б дружина заробляла більше за мене, чи давала б вона мені гроші на оплату комунальних послуг, подарунків, їжу)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Тут Ви праві. Бувають моменти, коли потрібно щось придбати наподобі меблів, чи щось в тому плані, то теж радимось. В такому випадку я навіть більше схиляюсь до думки жінки, бо якщо щось вийде не так, буду крайнім.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    В мене, наприклад, чоловік категорично проти, щоб я працювала. Єдиний аргумент "Тобі грошей мало? Чи я рахую, що ти потратила?" Так, не рахує, і, здається, хватає, і бюджет я планую, але тим не менше хочеться незалежності.... Можливо трішки не в тему, просто накипіло
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То було тільки до чоловіків запитання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Згоден з Вами 100%. Крім фінансової незалежності Ви отримаєте ще й морально-психологічний комфорт плюс спілкування з колективом та людьми.
    Якою золотою клітка б не була, птаха це не влаштовує, він хоче простору.
    Людина теж не менше цього хоче, тому ніколи нікого і ні в чому не обмежував і не збираюсь обмежувати.
    Звичайно, що ні. Знаю, що є жінки не менш вольовиті і розумні від чоловіків, а якщо в сім"ї алкоголік, то зарплату варто забирати ще в касі, щоб не пропив.:)
     
    Останнє редагування: 27 чер 2013
    • Подобається Подобається x 3
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ха... Я навіть горщики з квітами так вішаю. Соваю по стіні, поки не отримаю "добро". Потім ставлю олівцем позначку. Хвилин за п"ять-десять (поки перфоратор, поки дюбель, поки пилосос...) перепитую: Тут? І тільки отримавши згоду вішаю. Зате чистєйший спокій, мир та злагода... :)))

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ----------

    Не допоможе... Маю гіркий приклад.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вольовита і розумна, а чоловік -алкоголік? Гм.
    А чому б не давала? (Якби не давала, я б задумалась на місці чоловіка).

    В нас щомісяця різний заробіток з чоловіком. Інколи він за день заробляє стільки, скільки я за тиждень. Як зарплату рахувати?

    В кожного з нас свої рахунки, свої гроші, але плануємо все разом, от черговість покупок я вирішую. Додому. Це не стосується його усіляких чоловічих штучок. Чи моїх жіночих. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    коли чоловік з жінкою живуть в гармонії, все інше другорядне...

    ви шось зациклились....
    по різному в нас буває..
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, я просто в темі "Фінансові питання в сім'ї". :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, ви десь в Хорватії.... :)))

    ---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:46 ----------

    чоловік з жінкою... я маю на увазі нормальну жінку.. вони завжди радяться..
    .завжди...
    і в мене є чуйка шо вони радяться навіть перед сексом...
    зволочі....:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так. І по дурницях, не тому, що треба дозволу спитатись - хочеться, аби і йому (їй) сподобалось та знати думку.

    А про гармонію Ви праві - коли вона є, то навіть в голову не приходить ділити хліб за якимись критеріями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    календар зносин складають :mocking:
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а то як?:scratch_one-s_head:
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Чисто по-людськи співчуваю тим дівчатам, які виходять заміж, крім школи не закінчивши жодного навчального закладу. Кавалер мозги запудрив, залетіла, вийшла заміж, а там діти, домашні проблеми і вчитись нема змоги. З часом страсті-мордасті закінчуються і приходять сірі будні, чоловік починає випоминати гроші, а на роботу ніхто не бере, пенсійного стажу ноль... .
    А так здобула професію, влаштувалась на роботу і ставши економічно незалежною, виходь собі заміж, і ніхто тобі не буде ставити умови.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    ... настрою нема, а потреби є, робиться з неї пила, і чоловік починає писати в тему "Чи потрібно одружуватись" )

    Завжди кажу, що перш ніж робити дітей потрібно зробити себе і пізнати, що з цього вийшло. Аби не було сюрпризів.

    А взагалі то консультант написав те, що я донькам кажу. )
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    На жаль дуже часто спілкуюсь з молодими жінками в яких виникає така ситуація. Коли запитую, навіщо було в 17-18 виходити заміж, відповіді майже шаблонні - дурна була, думала, що любить, обіцяв, що всі проблеми бере на себе, допоможе мені з навчанням, роботою і т.д. і т.п.. Тепер сидить біля розбитого корита і не знає бідака, що робити, як дітей годувати і вбирати, як потім освіту дати. Підростуть діти, збирає валізи і їде за бугор, щоб дітям допомогти, не знаючи, що її чекає... . Діти, отримуючи бакси і не знаючи їхньої ціни, попивають ром-колу, зависають в барах, банячать, проводять оргії на природі, покурюють травку, а бабця не взмозу дати собі ради. Звичайно не всі такі діти, але на жаль їх є багато. Тому все потрібно продумувати на старті сімейного життя, а не будучи поставленою перед фактом.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. redfox

    redfox Well-Known Member

    я - за союз независимых людей, то есть я никогда не расчитываю на заработок мужа. и вообще на его имущество.
    хотя при всем, моя карта валяется дома и он имеет к ней неограниченный доступ)))
    а я имею доступ к его карте)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вьі в официальном браке?
     
а де твій аватар? :)