Фільми, що виносять мозок

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 8 січ 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Виносять, в хорошому розумінні.
    Є така категорія. Такий фільм не можна подивитися на розслабоні в компанії, бо просто нічого не зрозумієш. Потрібно зосереджено слідкувати за сюжетом, діалогами, вловлювати кожну деталь. Потім таке кіно ще довго не відпускає...
    Які фільми винесли мозок вам?
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Иди и смотри.
    Але на великому екрані, щоби гул від етажерки на мозок давив...
     
  4. Gron

    Gron тафгай

    Твін Пікс ( серіал )
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Останній з таких - "Хмарний атлас". Поміж банальними прописними істинами закладена ще й купа речей між рядків і коли то розумієш, боїшся пропустити хоча б слово з діалогів...
    Ну й актори настільки сильні, що тяжко відірватися...

    Траса 66 виносить мозок своїм сюрреалізмом, поки не починаєш сприймати сюжет як казку і не розслабляєшся...

    Великий Лебовські - фільм, в я кому теж намагаєшся не пропускати жодного слова з діалогів, а потім довго думаєш: що ж автори хотіли тим сказати - аж поки не вигадуєш власне пояснення... В тому ж руслі - Малхоланд Драйв Девіда Лінча.

    Розчаруванням у тому контексті для мене став фільм "Політ над гніздом зозулі". Книга виносить мозок, а от екранізація - ну просто добрий фільм, нема того ефекту...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись любив Х файли, але після того як передивився за три дні всі 9 сезонів маю на них стійку алергію
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та ми зрозуміли, Бамбуче.
    Не треба повторювати... :mocking:
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мементо. Класика виносу мозку :) У головного героя рідкісна форма амнезії, він забуває все, що було більше 10 хвилин тому. І фільм побудовано так, що під кінець у глядача таке враження, що це у нього (глядача) дах їде...

    Дивився два рази у режисерській версії і один раз в хронологічній.



    Sent from my MB865 using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От силуюсь пригадати мозговиносний фільм, і нема в мене таких........Книжок таких багато, деякі навіть мали значний вплив на моє життя, а фільму жодного...:dntknw:
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вчора тьоща дивилась "Король Дроздовик"...
    Капець....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене радіошоу мозговиномне є ...Френкішоу називається...От це просто піпєц...аж мороз по шкірі

    http://www.youtube.com/watch?v=9KYo1vVzEm8
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Перепрошую, глюк нету...
    Ще й помилився. Не "Траса 66", а "Траса 60".
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Аналогічні відчуття й у мене були..
    Йду шукати і качати:)
    Останній з переглянутих фільмів, який мені виніс мозок, був Дерево життя. От там реально

     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ще один фільм, де сюжет розвивається задом на перед - "Незворотність". Важке депресивне кіно. Але глянути варто.
     
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я його так і не додивився, терпіння не стало :sad:


    Людям зі слабкими нервами не рекомендую дивитися. То, мабуть, найважчий фільм з тих, що я бачив.
    Часом його порівнюють з "21 грам" чи "Сука любов" - так от це неправильно, як на мене. Вони депресивні, але навіть в половину не такі важкі...
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А ще є "лайт" варіант виносу мозку, такі фільми як "Біжи, Лоло, біжи" і "День бабака". Обидва фільми дуже люблю :)
     
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    "Реквием по мечте", "Даунхаус", "Готика", "Число 23", "Області темряви", якщо ще щось виносне згадаю, напишу...

    ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

    ага! кльовий такий винос мозку! Особливо люблю "День бабака"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, День бабака теж один з моїх улюблених:)
    Пригадала ще собі Ефект метелика, але мене вистарчило десь на 10 хв, далі не змогла дивитися..
     
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Якщо хтось хоче подивитись депресивне кіно, гляньте французьку стрічку "Любов" - ніякого лямуру, чи шмарклів від невдалого кохання там немає. Пару акторів, які чудово впорались зі своїми ролями, мінімум декорацій, нуль спецефектів. Фінал фільму мене просто порвав на кавалки, пів дня розмовляти не могла...

    А також вразив виносний фільм "Остання любов на землі" - (теж не подумайте, що мило якесь сльозливе) - змушує багато про що подумати...

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    "Ефект метелика" класний. А ще "Піджак"
     
а де твій аватар? :)