Фетр и войлок, а почему бы и нет.

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Милена, 15 бер 2011.

  1. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    На создание этой темы меня подтолкнуло простое любопытство :), оказывается из этого материала получаются довольно красивые и приятные вещи.
    Валяние и шитьё из фетра – одни из самых приятных рукоделий – натуральные материалы согревают руки, а мягкие, нежные поделки радуют глаз. Однако, как оказывается, фетр (поделки из фетра) и войлок можно использовать не только для создания привычных вещей. (с)

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Может кто-то увлекается таким искусством, поделитесь опытом .
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    А тапочки ... мммм :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Askadelia

    Askadelia New Member

    Доброго дня!) Не сподiвалась побачити тут таку тему!)
    Я займаюсь шиттям уже понад 10 рокiв ( почала ще з дитинства), за цей час було пошито багато чого: речi для себе, знайомих та родичiв, капелюшки для молодшого братика та й для себе декiлька зробила.
    Стосовно незвичних варiантiв використання фетру - Ви мали на увазi щось конкретне?

    Якщо Вам потрiбна рекомендацiя, де можна купити матерiали для пошиття за нормальною цiною, то Вам сюди: Тканини у Львові купити в інтернет магазині з доставкою.
    Я тут постiйно замовляю тканини(рiзнi) i кожен раз була задоволена i цiною i якiстю=)

    Хотiла Вам ще прикрiпити декiлька лекал, але на жаль фото вийшли неякiснi, а сканера в мене нема(

    Але багато лекал Ви можете просто в iнтернетi знайти, я так часто роблю=) Якщо скажете, що саме Вас цiкавить зможу Вам порадити сайти, якими сама користуюсь=))

    Буду рада поспiлкуватись =)))
     
а де твій аватар? :)