фестиваль пива "Тільки у Львові"

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем Summer, 30 вер 2008.

  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    от прочитала, що цими вихідними 4,5 жовтня у нашому місці пройде фестиваль пива :drinks:
    http://pretender.org.ua/news.php?extend.5.1
     
  2. syavych

    syavych копач

    Шо знов? Вроді весною був...
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Цими вихідними у Львові відбудеться пивний фестиваль
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тепер інша пивоварня спонсорує (напевно...).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хороший бізнес ті фестивалі....фестини.... гала....
     
  6. WAW

    WAW Well-Known Member

    Обзавидовался. Судя по всему, ваш фестиваль молодой, не испоганеный. Киевские праздники пива выродились еще лет десять назад :sad: Что на ВДНХ, что на "Спартаке". Одно время ездил на них только для того, чтобы Микулинецкое пиво и более-менее нормальный эль попить. А сейчас даже желания не возникает. На львоский съездил бы с удовольствием. Все же ближе Мюнхена, или Дублина с Прагой, и совсем почти Европа ;) Жаль, что возможности нет.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    знову купа малокультурних людей обіс..яє всі підїзди в центрі...:padonak:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    В нас це називається Октобер фест ( October Fest) свято жовтня. Певно Самойлович бiльше би мiг розказати як i чому це вiдмiчається. Але тут народ цi подiї дуже любить, поглинає пиво, їсть нiмецькi сосиски з булками, кренделi всякi, карамельнi яблука в закуску iтд :) Навiть українська громада має свiй Октобер Фест, тiльки чомусь у вереснi. Я всi дружно пропускаю цього року... ну нiчо нiчо, моє пивко вiд мене наступного року не втече хе хе хе.
     
  9. Olenall

    Olenall миється в бані

    Для любителів пива в січні в Україні стартує Національний конкурс любителів пива "Народний Дегустатор" у містах: Львів, Чернігів, Миколаїв, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Київ. Кому цікаво, приєднуйтесь! подробиці тут http://nd.ukrpivo.com/
     
а де твій аватар? :)