Феєрверк на 100 000 $

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем iraFire, 25 лют 2011.

  1. iraFire

    iraFire Member

    Унікальне шоу феєрверків вартістю в 100 000 $ відбудеться у Львові травня 2011 року. Це новий формат проведення вільного часу для львів’ян - 60 хвилин піротехнічне мистецтво над львівським стадіоном «Україна» синхронно під музику. Вартість квитка 70-100 грн.
     

    Вкладення:

    • Salut (3).jpg
      Salut (3).jpg
      Розмір файлу:
      51,3 КБ
      Переглядів:
      1
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Знову чергові бздури.....Кому це потрібно?Краще б ці гроші віддали хворим......
    "пир во время чумы".
    Не розумію і ніколи не зрозумію,пустого витрачання грошей,коли реально можна допомогти нужденним.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. iraFire

    iraFire Member

    перегляд такого видовища наповнює людину позитивними емоціями, що не тільки дозволяє легше переносити тяжку буденність але й підвищує загальножиттєвий тонус (а це вже своєрідна бородьба з хворобами ;))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А чому не на Скнилові?
    Досвід вже є.
     
  5. iraFire

    iraFire Member

    Що ви маєте на увазі, кажучи що досвід вже є
     
  6. Andr

    Andr Well-Known Member

    от якби на Банковій :blush::good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Оль, ну ти даєш! Як кому? Тому, хто гроші на квитках заробить... Сумніваюсь, що на те все піде така сума...

    То точно...

    Та те, що де багато народу, і всякі шоу проводяться, тим більше піротехнічні, завжди стається якась трагедія...
    Хоча, люди самі вправі обирати, куди їм ходити, і чи воно варте, щоб ризикувати своїм життям...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    На нужденних вони не зароблять.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. iraFire

    iraFire Member

    Доречі, подібні шоу проходять в Україні з 2008 року, а в Європі вже багато десятиліть (Монако - 44 роки, Берлін - 11 років і т.д.). За весь цей період не було зафіксовано жодного нещасного випадку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ну і слава Богу! То ж в Європі! А це в Україні... з нашим щастям, знаєте... тільки на такі шоу ходити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Може краще ті гроші віддати онкохворим дітям? Чи все-таки бісики від жиру?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. iraFire

    iraFire Member

    Мені здається, що тут лише песимістично настроєні люди. Згідно з Вашими словами потрібно закрити у Львові театри, парки, фестивалі (яких у Львові проходить біля 100 на рік), дитячі атракціони та ін., та поставити табличку "Якщо ви хочете потратити гроші на розваги, то краще віддайте їх нужденним. Я вважаю, що потрібно жити і намагатися проводити свій час як найяскравіше. Саме тому я разом зі своїм чоловіком та 2-річною дитиною збираюсь відвідати цю виставу феєрверків. Тим більше я напевно знаю, що всі заходи по безпеці проведення будуть налагодженні і забезпечені на 100%. І повторюсь, що в Україні вже були такі дійства 11 разів у різних куточках країни, і не разу не було нещасних випадків. Компанія, що проводить цей захід мала не аби який досвід роботи за кордоном і я їй повністю довіряю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну-ну... жити яскраво - то супер клас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Логічно, організатори мають бути присутні на своїх дійствах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А...зрозумів,ви хочете Петрови поле витотоптати
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ziarel

    Ziarel миється в бані

    Хм... Таке враження, що в даній темі відписуються одні нігілісти ))) Я ходила з друзями на подібне шоу у нас у Львові, здається, кілька років назад. Мені сподобалося, і навіть дуже. Все було цілком собі безпечно і, як на мене, ніхто з присутніх не залишився незадоволеним...
    Що до "нужденних", ражу таку ж суму яку потратили на себе, віддати нужденним - сподіваюся цього вистачить, щоб заспокоїти вашу совість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тільки клонам заборонено. Не більше 1 особи від хвірми.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ви би за 100 тис. не брехали згадували, може би хтось і не пішов...

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

    П.С. Паркан влаcний привезете, чи де місцевий замовите? ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Нє,ну порівняння у вас "глобальні".Щоб порівняти театр з банальними,тупими "бахканнями",перегнули,ви палицю шановна.......:)Хочете йдіть платіть 140 грн за маразм маєте повне право, і нехай ваше сумління буде чистим, а для когось 140 грн. = прожитий день...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чомусь про жабу і болото згадалося :) Ви в цьому болоті цій фірмі працюєте у відділі PR чи цілий директор? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)