Фантіки/вкладиші від жуйок

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Taipan, 22 чер 2010.

  1. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Всім учасникам форуму привіт!
    Цікавить одна річ, колись в шкільні роки всі повально захоплювалися в школі колекціонуванням фантиків та наклейок, принаймні я захоплювався. Так ось може ще хто має не викинув і не спалив як більшість, моїх знайомих.:cry: Якщо є пишіть, готовий купити або обміняти на те що цікавить Вас.
    Потрібно турбо 2000 №211-280,Спорт 401-470, спорт супер, ото-мото 101-200, патбом 1-80, а також багато іншого зокрема комікси, наклейки, пишіть домовимось ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Скоро їхатиму до батьків. В них в гаражі на горищі мають бути мої повні колекції Otto-motto і Turbo. Як не забуду, то гляну.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Максим Великий
    Спасибі,все що найдете пишіть буду по можливості оперативно відповідати.
    Зрозуміло що банальні Турбо від 51 номера по 330 є у всіх, хто тим більш менш цікавиться, так само як і бомбімбоми.
    Але будь-якій інформації буду радий
     
  4. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Невже нівкого більше нема, мабуть запізнився на декілька років.
    Буду чекати, може хтось і прочитає це повідомлення і таки знайде хоч декілька:)
     
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    В мене кілька дональдів десь завалялось лише :mocking: :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Це вже добре, якщо можеш подивися чи нема серед тих дональдів фантиків з написом Walt Disney (Скрудж мак дак- серія), цікавлять згоден купити
     
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Там тільки:
    С. Walt Disney Production - Жодних номерів. Просто смішні були - тому й зберіг...
     
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Та є, є. Але сорі - не віддам. То ж моє дитинство :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Rebbit
    Як я Вас добре розумію, я б свою колекцію не віддав, але є й такі які викинуть не задумуючись, ось до таких і моє прохання не викидайте, можете навіть продати, я придбаю, але не за космічними цінами.
    Пізніше спробую додати фото для кращого розуміння теми:)

    ---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

    http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1006/c5/d614754f5e83.jpg.html[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Максим Великий
    Недоречно Вас підганяти, але цікавить чи не найшли Ви щось цікаве там на горищі в батьків? Чи може ще не їздили? Хоч повідомте, що і як можн спогади дитинства нахлинуть, і все ж таки собі залишите, дітям в спадок віддасте, якщо ні інформуйте, домовимось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Всім привіт. Ось в нашому славному місті вдалося роздобути. Як то кажуть надія помирає останньою.[​IMG]
     
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    На жаль, то все вже викинули на смітник. Я просто не знав.
     
  13. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Ех, нічого не залишається як змиритися і продовжувати пошуки...
    Хто шукає той знаходить
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дивуюсь і тішусь.....яке у вас мирне,дитяче захоплення....Пам"ятаю шкільні роки,всі ті фантики,дональди і т.д.Збирали,мінялись,прекупляли,ото часи були класні, мої всі фантики кудись поділись(навіть не пам"ятаю) а було багацько тих всяких турбо.....
    Потім почала серйозно колекціонувати старі монети і купюри маю пару таких ще за царя гороха(Царської Росії) ,коли хотіла продати сказали,шо вони ніц не вартують,ото м назбирала хламу:)
     
  15. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Справа в тому, що я фантики збираю для того щоб обмінюватись на марки, бони й монетки. Це так сказати мій обмінний фонд. А справжнє моє захоплення філателія і монетки (в меншій мірі). До речі я збираю марки по країнах світу, мав мрію ще в школі зібрати по хоча б одному екземпляру з кожної країни. зараз наскільки мені відомо тих країн є 192. Екземпляри з 188 в мене вже є, залишилось ще 4.
    Якщо Ваш хлам лежить і ви з ним нічого не збираєтесь робити, пишіть що у Вас є. Існує велика ймовірність, що зможу у Вас придбати, за більші гроші що Вам пропонували (можна в приват)
     
  16. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    :preved: Можливо у форумчан і не тільки ось такі фантики є, ця серія цікавить.
    Серія починається з 401 номера і закінчується 470. Додаю фото[​IMG]
     
  17. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Всім привіт! Якщо в когось є також наклейки або фантики на тему Володар Кілець, зголошуйтесь, готовий придбати, можуть бути різні модифікації. Ось такий наприклад )))[​IMG]
     
  18. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Такі вкладиші/фантики досить рідко зустрічаються. Я таких всього 2 мав. Серія турбо сама перша номери від 1 до 50. Причому обовязково поинна бути латинська літера обведена кружочком. Ось як повинна виглядати[​IMG]
     
  19. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Продовжую пошуки, на даному етапі потрібні такі наклейки [​IMG][​IMG][​IMG]
    Готовий придбати за хорошою ціною, в кого є звертайтесь ))
     
  20. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    О люди, дитинство... Маю наклейки з серіалу Династія, та Собаки, але вони вклеєні в зошит, спеціально клеїла, бо той клей з часом переставав клеїти, так що є такий собі альбом. Років їм мабуть з 15. Ще є з Барбі такі альбомчики,там треба було купляти наклейки і вклеювати в готові альбоми, що давались за 5 жуйок чи що.. Турбо мабуть просто погубились.. бо давно їх не бачила в себе, на відміну від наклейок, які інколи переглядаю (раз на 3 роки) коли на горищі в батьків шукаю якусь книгу.. Якщо вас таке цікавить можу виміняти на марки, бо також їх збираю, хоча професійно тим не займаюсь) А ще маю монетки старі, є такі, що нічого не видно взагалі, десь дитиною знайшла.. А ще маю пакетики цукру з різних країн. Якщо добре поритись, може ще щось знайду, бо я того не викидала ніколи, ні батьки, просто ще дитиною могла комусь віддати і забути.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)