EURO-2012

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем helmut, 18 кві 2007.

  1. helmut

    helmut Member

  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    Файно. Тепер головне дві речі:

    1) до 2012 року зберегти державу під назвою "Україна". Щоб емблему на "Poland Donbass and Karpatien 2012 " не перемальовувати...

    2) вкінець не опозоритись, якщо доживем. А то в нас вічно на подібні дійства як не "Ґринджоли", то Вєрка Смердючка...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    а я тішуся з того, бо у Львові зробялть нормальний аеропорт :)

    хоча цей теж нормальний. Приїзджали до нас американці, ну ми їм замовили віп обслуговування. Так їх найбільше наш аеропорт і вразив. приємно вразив - кажуть, то як готель. Приїхала за ними спеціально бібіка, митниця тривала 1 хвилину... ще так швидко ніде не проходили :)
     
  4. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    мому синові буде 5 років тоді - вже можна брати хлопчака на футбол? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: EURO-2012

    Невже дороги у Львові і навколо міста зроблять...
     
  6. helmut

    helmut Member

    Відповідь: EURO-2012

    Футбольні фани це неконтрольований натовп, крім цього у місті буде безліч туристів, згадайте як ви провели останній день міста.
     
  7. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    Вітаю всіх з подією. Зроблять як Рудьковського -мінтранс, позбудемося, то й надія буде.:)
     
  8. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    не пригадую :o

    але дякую за пораду
     
  9. helmut

    helmut Member

    Відповідь: EURO-2012

    Хочеться вірити що їх зроблять, і не тільки у Львові. Участь у організації чемпіонату повинна привабити інвесторів і достатньо коштів щоб наше місто стало найкращим
     
  10. PiotrK

    PiotrK New Member

    Відповідь: EURO-2012

    Dziekujemy Lwow,,, Dziekujemy Ukraina !!!!!! Pozdravlay!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. helmut

    helmut Member

    Відповідь: EURO-2012

    Дякуємо й вам і бажаємо перемог на чемпіонаті!
     
  12. nieni

    nieni Member

    Відповідь: EURO-2012

    Ага,а ще нарешті приведуть до порядку стадіон!!!Зрештою,не для базарів він будувався. Хоча один мій знайомий заявив,що базар ніколи не помре...:rolleyes: :D
    Але ви що,це ж унікальна можливість побачити на рідних стадіонах легендарні збірні!!! Хоча,знову ж таки,невідомо,чи бідним студентам типу мене вистачить грошей на квиток:o ,але можна починати збирати вже!:D
     
  13. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    за п"ять років студент може стати перспективним бізнесменом :)

    А стадіон новий будуватимуть біля Іподрому у Львові. а на старі - аткий як СКА і Україна - хто поміститься? Хіба дитячі збірні
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: EURO-2012

    Ну і накінець дороги у нас стануть ліпчіші, а іподром перебудують на новий красень-стадіон.
     
  15. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    :)
    Украина будет чемпионат Европы принимать это прекрасное событие!!!!
    А вы про то что наконец то дороги построят :)

    Выходит, чтобы построили аэропорты, дома, стадионы нужно что нибудь принять :)
    А так здорово! На Украине матчи будут принимать Киев, Львов, Донецк и Днепропетровск (по моему).
    Надеюсь на попадание сборной России на ЧЕ и тогда все матчи ей играть во Львове :) Лучше бегать будут.
     
  16. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    Я думаю, що для самих львів"ян радість тільки й в цьому полягає... наплив туристів буде неймовірний... то хоч користь яка залишиться від того всього господарям :)

    як там кажуть? у кого что болит, тот о том и говорит ;)
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    я теж дуже тішуся з цієї події, адже зовсім поруч побудують стадіон, два готелі і ще й супер новітній розважальний центр...

    Певне вже і двоє дітей буде до того часу, треба замовляти сімейні квитки на матч ;)
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    [​IMG]
     
  19. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2012

    Приємно, трясця!

    Радий що і ваше і моє місто братиме участь в такій гучній події.
    А тим часом, не чекаючи на рішення УЕФА, в Дніпрі вже майже перебудували один з трьох центральних стадіонів, для того щоб взятися за перебудову найбільшого (фото грудня 2006):

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)