Етап 10.

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 31 бер 2010.

  1. Forest

    Forest Moderator

    Вітаю читачів з ювілеєм! На цей раз складне фото, яке для відгадки потребує більше логіки аніж зорової пам'яті. Успіхів!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Бачу напевне Церкву Андрія.....а це напевне збоку,або з тильної сторони?вулиці не пам"ятаю
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Типу: на що б таке можно було б вилізти, щоб так сфоткати? ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Andr

    Andr Well-Known Member

    На жаль, в мене телефон без телеоб'єктива :dntknw:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Наскільки я знаю, у фореста фотоапарат також без телеоб"єктива і розміром він менший за телефон :)
     
  6. Forest

    Forest Moderator

    Головне сфотографувати з того ж ракурса. А кадрування це вже не так суттєво. Успіхів!
     
  7. Forest

    Forest Moderator

    До речі, це фото зроблене майже без зближення. Просто трішки скадроване, так що з мобілки мало б вийти не набагато гірше.

    :) Всього лиш стояв на тротуарі :).
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Форесте, може якусь малесеньку підказочку? ;) Ми тут вже з братом і мамою всі голови поламали над цією загадкою. Були підозри на деякі місця, але перевірили - не те.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Peri

    Peri Well-Known Member

    чи це не є район Костелу св.Антонєго?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А фотограф часом не стояв на вулиці Лисенка? І чи дерева в кадрі не зі скверу Просвіти? Це перша думка.

    Інша думка, що то вигляд на Лесі Украінки.
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Теж так спочатку подумала, але там нема ні нижчого будиночку, що праворуч, ні фігурного даху, що в фоні. Ходила спеціально по тому районі, знаходила подібні будинки, але щоб все разом було так - не знайшла.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я нині роздивлялася, то ще враження, що трамвайна колія ніби в кадрі є. Але схоже, то ліхтар на таких дротах висить.
    А на Лесі Українки не схоже? А знимковано зі скверика коло Порохової вежі, або на троутарі вулиці Кривоноса.
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я до Лесі Українки не дійшла. А біля Порохової нічого такого подібного не знайшла.. :sad:
     
  14. Molv

    Molv New Member

    Ще є в тому районі один цікавий перехід: з вул Личаківської відразу за зупинкою біля Госпіталю вліво йде глуха вуличка (справа на розі є кав'ярня), з якої дуже просто можна вийти на Лисенка.
    Там і дерева є, і будинки на різних рівнях.
    Не уявляю тільки, де є будинок з таким вивершенням.
    Чомусь напливає асоціація з прицитадельною зоною.
    А де на вулицях таке освітлення?
    Бо там, де я шукала - лампи зовсім інші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А можливо треба йти в іншу сторону? Брат знайшов такі фігурні дахи на Бандери. А такі лампи ніби на Чупринки бачила, або десь в тих околицях..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. dArt

    dArt Well-Known Member

    Кажись Ужгородская, Замковая, буду в том районе проверю по приколу :)
     
  17. hunter

    hunter мандрівник

    я ось одне не розумію, яка тут логіка потребується?
    а, і фотя зроблена десь в околицях центру, тільки тих околиць аж занадто....
    фотографувалось з якогось підвищення, хоча б мінімального....
    тре взнати що то за будівля така похила, голову ламаю, нічього не можу придумати, багато вже де був тільки ніц нема.... мож то на ратушу вилізти? я би побачив це звідти??
    тре якусь мінімальну підказочку...
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Підказочки не буде, ведучий конкурсу відпочиває в теплих краях. Так що маєте час краще дослідити рідне місто :)
     
  19. Andr

    Andr Well-Known Member

    А мо трошки відійти від центру (не забуваючи про рельєф)?
     
  20. hunter

    hunter мандрівник

    це старі низькі будинки (околиці центру тянуться далеко))))
     
а де твій аватар? :)