Ескіз громадського центру на просп. Чорновола

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 13 чер 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  У ФБ з'явилися візуалізації проекту громадського простору на просп. Чорновола авторства Юрія Столярова.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ось опис автора:

  На Ваш розсуд представляється містобудівна концепція формування громадського підцентру на проспекті В. Чорновола у м. Львові (біля ТЦ "Інтерсіті"). Концепція попередня і визначає основні напрями формування центру. Але є одне ключове питання - це формування площі вздовж жвавого пішохідного і транспортного проспекту яким є проспект Чорновола. Трикутну площу ви можете бачити на зображеннях. Вона може бути вирішена терасами, рівнями, на ній може бути якесь кафе, виставковий зал, скейт-парк, дитячий центр, тощо. Хоч піраміда як в Луврі. Але це місце має залишитись громадським простором. Особливо це актуально , зважаючи на передбачений генпланом міста споривно-концертний комплекс через дорогу.
  Чому я це пишу? Бо є інфа, що цією ділянкою зацікавились наші "горе інвестори-забудівники" з метою....Вгадайте? Так! Всадити туди чергову висотку з заскленими балконами) І от щоб трохи збити їхні апетити , а заодно "допомогти" міській раді не піти на поводу в "бажаючих" доречно винести цю ідею на розсуд громадськості. Бо лише широкий розголос на даний час вгамовує певні апетити.... Треба відстоювати своє місто. Прошу про найширше поширення цієї інфи, репост, ретвіт , все що хочете....ну і пропозиції приймаються. Дякую.


  Моя думка така, що краще вже, як рити, то дорогу попід парк загнати, а гродадські простори з двох сторін вулиці з"єднати у один. І підпірні стінки довкола трикутника будуть доволі сумно в реалі виглядати з точки зору пішохода і усклладнить доступ маломобільним громадянам. Але загалом було б чудово мати таку площу посеред житлового кварталу. А ви що скажете?  Оригінал публікації...
   
а де твій аватар? :)