Эксперимент

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем Masini, 27 жов 2010.

  1. Masini

    Masini Well-Known Member

    Слава богу сыграли уже довольно-таки много партий, с бОльшего собщались и подружились, узнали манеру игры и привычки каждого. Поэтому в качестве эксперимента я хотела бы провести анонимную партию.

    Запись на партию происходит исключительно в ЛС ведущему. Исходя из этого, игроки не знают присутствующих в партии, что исключает моменты читерства и попытки общения через аськи и ЛС-ки своих личных профилей (что в принципе запрещено правилами игры). Т.к. никто не будет знать, кто скрывается под очередным "анонимусом", то у играющих не будет возникать желания убить/повесить того или иного камрада исключительно из личных побуждений или потому что он опасен ввиду опытности и т.д.

    В общем, это очень прикольно. Честно-честно :)

    Кто за? ;)
     
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

    ріксі та я напишу два дописи і персі буде знати де я є,
    решта також не складно розкривається,
    еребус по помилках, хісп по мові....


    питання - яким чином буде проходити анонімність гравців?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    хантера впізнати можна по дивних словах "нічього", "чьому", "чього"

    я коли таке читаю, мене пересмикує... чьувак, хто тебе так навчив писати???? :)
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :haha::haha::haha:
     
  5. Masini

    Masini Well-Known Member

    В том то вся и фишка, чтобы себя не выдать. Мальчики могут писать как девочки, девочки за мальчиков и т.д.

    А Хисп не будет играть :)))

    По этому поводу с Мартинчиком надо говорить. У себя на форуме я создала 20 тематических альтов (анонимных профилей) с отключенными функциями ЛС. Т.е. ведущему необходимо не только нарэндомить роли, но и раздать каждому логин и пароль от альта, под которым он будет играть. На других форумах делалось немного проще, ибо там были запрещены боты. Ну короч это технические вопросы, думаю, легко решаемые.

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    Вот например первый день игры на Новосибирском форуме альтовой мафии forum.academ.org/index.php?showtopic=678772&st=0&start=0

    ---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    Ну да, и половина, зная эту особенность Хантера может писать точно также. 30% начнет писать на русском, притом 30% играющих Хиспом быть никак не могут :)))
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    а я на російській пишу з помилками і взагалі-то видно коли хтось пише не на своїй мові
     
  7. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ну ребят, вас 98% украинцев. Ищите проблемы там, где их нет
     
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну, якщо народ набереться, я не проти спробувати
    Але шось мені здається, що Мартіні буде проти через ті тех. заморочки
     
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    і я так думаю, кожен раз 10-13 клонів робити...

    ---------- Додано в 19:27 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

    але зіграти не проти, правда скрити себе буде складно....
     
  10. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не каждый раз. Один раз достаточно
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    може колись і спробуємо, але зараз в мене нема можливості тим займатися, то треба багато налаштувань в форумі змінювати. Зараз система налаштована на виловлювання клонів і цю функцію відключати ми не будемо
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Тоді ми з Мартіні не зможемо грати, бо нам буде видно справжні ніки клонів :)))

    А можна грати такими гравцями, як є, без анонімності, а наприклад, ніхто не буде знати ким є? Тобто свої ролі не буде знати. На всякий випадок кожен буде вночі ведучому писати до кого йде. А коли когось вб'ють, то тоді роль його буде відкрита :crazy:
     
  13. hunter

    hunter мандрівник

    це помякшені слова - в офіційностях я пишу чітко і нормально!
    от наприклад чОгО? (звучить грубо), а чього - помякшено і лагідно)))
     
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Тобто ти використовуєш літературний прием - эрратив(не знаю, як це українською!)? :)
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Та ні, він просто вимахується :tongue:
     
  16. Masini

    Masini Well-Known Member

    Вот вы вместо того, чтобы флудить, нашли бы решение технического вопроса
     
  17. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ось і вся відповідь... Але особисто я не проти спробувати! Так шо, коли що майте на увазі! :)
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Воно не обов'язково мусить бути. Та і по технічним питанням в нас тільки Мартіні, а решта всі - хронічні флудери :)
     
  19. Masini

    Masini Well-Known Member

    Я разговаривала с Мартини. Он, видимо, не не может, а не хочет. Я готова заняться всем этим сама, если только меня за создание 15 ботов с одного айпишника не забанят. А я уверена, что на уровне админа это можно сделать. Мой, гродненский, же мне разрешил...
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Та можна, можна. Але тоді кажу, що я і Мартіні грати не будемо, бо нам буде видно ніки тих, хто заходить з одного компа на різні акаунти. А якщо ще й Ти не будеш грати, бо будеш ведуча, то буде мало людей (ще відкидую новачків, бо може не згодяться). Хіба що я би була ведуча, тоді хоча б Ти зіграла. А Мартіні полюбе в прольоті :pardon:
     
а де твій аватар? :)