двигунець для форуму

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Максим Великий, 23 січ 2008.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Цікаво почути вашу думку про те який кращий двигун обрати для майбутнього форуму. Такий щоб був україномовним. Ніби хороший phpBB. Буду вдячний за ссилки де ті двіжки можна скачати, а також ссилки на сайти і форуми підтримки:)

    Додано через 3 години 20 хвилин
    Чи обрати vBulletin 3.6.7, такий як тут? Може хтось знає як то правильно зробити?
     
  2. syavych

    syavych копач

    Відповідь: двигунець для форуму

    phpbb відрізняється від vBulletin окрім набору функцій ще однією дрібничкою: перший фрі, другий платний :)

    Додано через 1 хвилину
    Серед безкоштовних імхо найкращий таки phpbb. Серед комерційних - не знаю - шкода було грошей :)
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: двигунець для форуму

    Окей, може підкажеш ще десь українізатори для phpbb і сайти підтримки, бажано україномовні.
    В мене є форум на phpbb, але він безплатний і в мене адміна там майже ніяких прав нема. Кількість учасників і популярність виросла. Тепер хочу перенести на платний домен ... .com.ua. Думаю теж поставити phpbb але знайшов лише російську.
    Сайт підтримки потрібен для того щоб розібратись з інтеграцією БД
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

  5. syavych

    syavych копач

    Відповідь: двигунець для форуму

    Тут ше така справа, що якраз недавно вийшов phpbb3, але тут питання спірне: пупер не радить бо нестабільна версія, я раджу бо тре йти в ногу з часом (а глюки можна буде і пропатчити). Але якщо у вас вже є 2-ий, то простіше думаю перенести на 2-ий, а не на 3-ій :)
    Стосовно українізаторів - далеко шукати не треба: http://www.phpbb.com/languages/?type=20x
    Сайти підтримки: ммм.... гугл :)

    Додано через 1 хвилину
    То для 3-го :)
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

  7. syavych

    syavych копач

    Відповідь: двигунець для форуму

    Серйозно?
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: двигунець для форуму

    Всім дякую за підказки, дійсно допомогли розібратись. А скільки місця(Мб) потрібно для форуму десь так до 100 учасників?
     
  9. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: двигунець для форуму

    Вибачте. На мою суб"єктивну думку.

    Додано через 5 хвилин
    Якщо по SMF - то 8 МВ сам форум, 150КВ - база даних початкова, ну а далі як піде.
     
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: двигунець для форуму

    Приблизно такого форуму http://paschenkomax.uaforums.net/ з поправкою на перспективу
     
  11. syavych

    syavych копач

    Відповідь: двигунець для форуму

    [​IMG]
    Питання вибору форуму не раціональне, а радше суб'єктивне: багато залежить як від його призначення, так і особистих смаків. Мені наприклад серед платних імпонує IPB

    Додано через 1 хвилину
    Невже сам Пащенко Макс вернувся з сауни? :) Якщо так, то вітаємо.
     
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: двигунець для форуму

    :shy: :shutup: :scare:

    Додано через 2 хвилини
    А цікаво чи 2-га версія пхпбб апгрейдиться до 3-ї без втрати дописів? Чи потім на 3-й тре з нуля починати?
     
  13. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: двигунець для форуму

    Сейчас уже последняя стабильная версия vBulletin 3.6.8, и тестируется бета версия 3.7. Мы пользуемся на www.forum247.eu версией 3.6.8. и очень довольны, большое сетевое комьюнити и возможности обновления. Покупаете на www.vbulletin.com движок. Ищите провайдера с сервером, поддерживающим pHp 5.0 и mySQL и просите слёзно владельцев этого форума, чтобы дали вам перевод фраз на украинский. Много поддержки на www.vbulletin.org :)
     
  14. syavych

    syavych копач

    Відповідь: двигунець для форуму

    З вашого дозволу поставив наголос у дописі :)
    Не думаю що Максу варто дивитися в ту сторону на даному етапі розвитку форуму.
     
  15. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: двигунець для форуму

    Я понимаю, что слово "купить" звучит противно для истинного украинца.. :) Но что поделать, если кто-то хочет иметь хороший сайт и при этом спать спокойно.. Мы же вроде как движемся в сторону ВТО и правового государства.. :padonak:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: двигунець для форуму

    платнi: булка та iпб (менi подобаеться булка), бесплатнi: пхпбб, смф (юзав ранiше його, готуеться 2 версiя) та iншi...
    булку 3.6.8 -- тре пропатчити, якщо це була перша версiя....
    супт "булки" -- найкращий, бо окрiм оффсайту е ще i росiйськi "аматори", вiд яких розробники черпають своi iдеi... ;) це добре видно по бетцi 3.7..... :)
     
  17. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: двигунець для форуму

    На vB бета 3.7 ещё не видел российских патчей.. Можете показать, где?! :)
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: двигунець для форуму

    гммм...
    я писав про 3.6.8.....
    :)
    3.7 -- бетка поки що; можу помилятися, але зекарот ще переклад не зробив...
    вiталiс украiнiзатор точно ще не зробив...
     
  19. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: двигунець для форуму

    шоб он вечно жил, этот австралийский zCarot .. У него глюк на глюке даже на 3.6.8:м, особенно в кодировках, и на вопли о помощи он не отвечает.. :ireful1:
     
  20. Moskovych

    Moskovych Well-Known Member

    Люди, допоможіть!

    Є форум з phpBB 3.0.8
    Чи можна якось забрати (ну краще змінити) мета-тег "copyright" ???
    Та також змінити нижню частину форуму (також копірайт)
    Типу оце:
     
а де твій аватар? :)