Мені цікаво, який дурень пригальмував духові оркестри. Як класно було слухати виконання різних творів за участю духового оркестру в цетрі Львова. Зараз нічого не чути, а якщо чути, то тільки по великих святах... . Новоспечені українці все розбомбили. Крім бабла і дач з крутими тачками нічого не бачуть. Головне завдання - знищити все, що було при Союзі, а чи добре воно було, чи зле, то нікого не цікавить. Тупієм з кожним днем... . http://www.youtube.com/watch?v=3-YlDra68Vc http://www.youtube.com/watch?v=tukvZe-J4YY