Духовий оркестр.

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем консультант, 8 сер 2013.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мені цікаво, який дурень пригальмував духові оркестри. Як класно було слухати виконання різних творів за участю духового оркестру в цетрі Львова. Зараз нічого не чути, а якщо чути, то тільки по великих святах... . Новоспечені українці все розбомбили. Крім бабла і дач з крутими тачками нічого не бачуть. Головне завдання - знищити все, що було при Союзі, а чи добре воно було, чи зле, то нікого не цікавить. Тупієм з кожним днем... .:sad:
    http://www.youtube.com/watch?v=3-YlDra68Vc
    http://www.youtube.com/watch?v=tukvZe-J4YY
     
    Останнє редагування: 8 сер 2013
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)