Друга світо: подвиг німців

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

Статус теми:
Закрита.
  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    У ІІ світовій війні Німеччина була агресором. Однак навіть країни-агресори заселені впереваж людьми неагресивними: жінками, дітьми, старими, інвалідами, ба навіть переконаними пацифістами й антифашистами. Повний текст
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Шикарна стаття, давно на подібну чекав. В мене теж з малечку була деяка нелюбов до німців, привита савєцко-русскою пропогандою... Але пожив трохи в Німеччині, і багато стереотипів просто пропало...

    От і виходить, що потомки колишніх "пабєдітєлєй-асвабадітєлєй" приїжджають до переможених і живуть в них на соціальну допомогу, маючи переважно одну спільну для "старшава братєльніка" проблему - мову не хочуть вчити...

    Хіба треба було трохи більше про економічне чудо сказати. Подумати тільки: лише за 10(!) років після найбільш жорстокої і руйнівної війни в історії людства, яку німці закінчили в якості переможеного(!), вони вже змушені були запросити гостьових працівників з Італії. 20 грудня 1955 року. Бо не могли самі дати раду з галопуюйчою економікою і розбудовою країни. Потім пішли іспанці(1960), знамениті турки(1961), марокканці, португальці...

    А ми за 16 років не спромоглися бодай крок вперед зробити. Вірніше, зробили таки один може, зато пробіглися здорово назад...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    вперше читаю такого плану статтю...
    справді: раніше мова була тільки про "наших" ,які переможно здобували берлін...
    замовчувалися втрати "наших", розповідали тільки про "геній жукова"...
    може зараз варто почати говорити про справжню майстерність?...
    втрати німців (військових) значно і значно менші за втрати червоної армії...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    А що сим хотів сказати автор (автори, бо пише у множині)?
    А чому нема їх аплодисментів з приводу евакуації радянського населення за Урал та в інші місця?
    А чому нема цифр, наприклад, скільки було вбито згвалтовано та переселено мирного німецького населення "червоною армадою", скільки при рятуванні самими німцями, та скільки потім переселено нині дуже Європейськими та демократичними державами?
    А ось "європейської" пихатості хоч відбавляй. :)
    А що це за "мусимо відзначити насамперед героїзм тисяч захисників німецьких твердинь – і героїзм, далебі, не ірраціональний і не безглуздий."? Це що, "армада" виявилася гірше за фашизм? Тоді так, "вставай страна огромная", тоді хай увесь народ німецький буде "мальчики из Гитлерюгент". Але вони зараз так не вважаюсь. Так вважають зараз спекулянти, які більш німці ніж самі німці :)
    А постали німці після війни швидко тому, що не маялися новими "національними ідеями" та "історичними реваншами", а почали працювати, і на відміну від 33-43-го, коли вони теж змогли досить швидко зрости, вже без тоталітарщини. Чого і нам бажаю.
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    ви в цьому переконані? Поменше савєцьких істориків-фантастів читайте...
    Я не заперечую концтаборів, просто правда, як завжди, в кожного своя і завжди десь посередині...

    Особисто знайомий з багатьма старшими людьми, які досі живуть і ходять тут до нашої церкви. Здогадуєтесь, що вони мають дещо іншу думку?! Жах, а які крамольні речі вони росказують! У`являєте, в 1945 році десятки більш смекалистих з концтаборів і робочих лагерів посміли не повірити своїм асфабадітєлям і тікали перед їхнім приходом до клятих мучителів німців! А ті не знали що з ними робити і о жах?!:eek: ...не розстрілювали, ні, а передавали їх в західну Німеччину під юрисдикцію американців і англійців, нелюди. А потім приходили на захід савєцькі переписні бригади, які виловлювали наших і хотіли їх всетаки повернути, нерозумних, але багатьом вдалося далі переховатися і залишитися в ненависній Німеччині.
    Таке в савєцько-русскіх книжках не прочитаєте, нє?!;)

    А потім років так через 60 противні німці запрошують сюда бідних своїх рабів-гастарбайтерів, які тоді повірили і вернулися в СиРиСиРи. На перепрошувальні оглядини. Ну звичайно ж тих, що після Сибіру вижили... От цікаво мені було на зворушливих зустрічах бувших сотаберників, діалоги їхні послухати. Наші бабусі-Параски в кольорових балонових куртках, хустинах, в благому взутті і трикотажних колготах, з порепаними від праці на землі чорними руками і доглянуті німецькі пенсіонерки на Тойотах, каблуках, з хімією на голові, манікюром і незмінною посмішкою на обличчі...

    Отак. Але охочі можуть далі читати собі "Хронікі вєлікай атєчєствєннай вайни"...;) :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    На Володимир Вітковський німець? Його предки на стороні фашистів воювали? Що він хоче довести?
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    я думаю, що автор досить чітко висловив свою думку...
    останні місяці війни, так само як і всю війну, німецькі солдати воювали, завдячуюючи військовому мистецтву, а не масовці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Нє, не читав. Десятки смекалистих концтаборів і робочих лагерів, кажете?
    А цим, "невумним", не поталанило - десь біля 7 млн. було страчено у так званих таборах винищення (а далі планувалося теж і для інших, "вумних").
    Ви взагалі знайомі з "національною політикою" націонал-соціалізму? може вам нагадати про неарійців?
    Скільки ж можна спекулювати на очевидній для людини з хоча б середніми розумовими здібностями різниці між німцем та націонал-соціалістом? Вже і від концтаборів комусь Європою віє :)
     
  9. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Шановний ghost, ось якби він навів цифри, то можна б було і узагальнювати, а інакше це зветься припущенням (або фантазією). Бо про Урал теж можна казати те ж саме, що автор про німців. Це ж ви впевнені, що ні в кого з наших а ні матерів, а ні сестер бути не може, а є тільки обладнання, воєнспеци та Галани. Наведіть цифри, тоді буде про що казати, інакше пусте.

    Спекулюєте, шановний.
    Було евакуйовано 2593 заводи та десь 10 млн. людей. Вам замало?
    Ви зрівнюєте незрівненне. Якщо хочете сказати про злочини радянського режиму - то кажіть про них, було, а навіщо кидати німецький генофонд в купу з нашими заводами? Рятують не генофонд, гостю, а родину.

    Ділюся частково - переселено після війни біля 15 млн. німців (і не Сталіним), про щось каже?

    Якщо вас цікавить це питання, цікавтеся. Мене ні. Мене більш хвилює щоб вони знов не з`явилися у якомусь вигляді.
     
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Не видно, Майк, що Вас дуже хвилює це питання. Інакше б хоч трохи звернули увагу на північний схід. Там "прорізується" доволі таки жорстокий і кривавий диктатор.
     
  11. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    От прийдіть додому, назвіть дружину "генофондом", та спитайте чому борщ не на столі, тоді почуєте різницю :)
    В моїй родині і росіяни, і українці, і білоруси, і хто знає хто ще, про який генофонд ви кажете? чи маєте на увазі "чисту арійську"?
    Доречі, те слово "нація" як "комунізм", ніхто не знає що таке, але мільони в її ім`я приносять у жертву.
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Костя, як мінімум встановіть собі українську клавіатуру.
    Бо вислови суржикомовних навряд чи заслуговують на серйозне ставлення.
    Не знаю хто там "Ми" перемогли - знаю, що еліта "переможців" - російського ВПК складає з машинокомплектів БМВ в місті Кенігсберзі. І двічі на місяць - в аванс і получку дякують "переможеним" за те, що мають роботу.
    Тільки турки в Баварії заробляють на порядок більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців


    :)
    1. Та хай перекладається собі хоч італійською, але ж ви зайшли як гість, втім бажаєте пригод замку Мориссвіль (був такий фільм)? то ваше право.
    2. І вас бачать? :)
    3. Був би я жінка, гордився б цим, а не "генофондом", але то вже кому що.
    4. Дякую за припущення, але є дуже багато заважаючих обставин.
    Скажімо, ООН об`єднує нації, а не держави, так? А чому ж тоді, наприклад, французи з Франції та Канади подаються як дві різні нації?
    Висуваю скромне припущення, що сучасне значення слова "нація" - народ країни, і не має етнічного забарвлення. Тому рятують дітей, батьків, дружину (у гіршому випадку сусідку:)), а не "генофонд нації".
    А комунізм хай буде на закуску :)
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Секретно. Приват для Бориса: "Пост № 26 мой".
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    п-к за російським ПК:
    Це ... досі ? Котрий вже день ? І чому анонімно? Бан ?

    Я живу і хочу жити в УКРАЇНІ.
    На відміну від декого. Легіонера-перебіжчика і великого патріота невідомо чого.

    Я хотів би також НАРОДИТИСЯ в Україні, але "переможці" воліли, щоби мій дід з усією родиною в 1937-му поїхав пасти верблюдів.

    "Люди - як лопати. Є "штики", і є "совки"".
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Борис, о КАКИХ "переможцах" Вы говорите, вспоминая 1937 год?
    Кстати. В этом году юбилей - 70 лет!

    П.С. Вы все адреса проверяете на причастие к ненавистной Российской Федерации?:D
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    О тех, кто себя к ним причислил после 1945.

    Другого пиара от Вас не ожидал. 1:1

    Не я, а мой сервер.

    -----------------------------------------------------
    Warning!
    You are attempting to establish
    an unsecure connection to .RU !
    Are You sure (Y / N) ?

    -----------------------------------------------------​

    Вот так, П-к ! Предостерегает даже от закачки российского баннера !
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    КрУто! [​IMG]

    ЗачОт! [​IMG]
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    добродії: тема про військові звитяги, а не про те, як хто би жив, якби...

    кого цікавить альтернативна історія щодо другої світової — почитайте кожелянкове "дефіляда в москві"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Друга світо: подвиг німців

    Тоді вже скоріше є український народ, який "складається з понад 100 націй і народностей, а є українці." ;)
    Не думаю, що національність можна підтверджувати посилаючись на те, де поховані предки.:rolleyes:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)