ДОЗОР - оперативна інформація.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем simon_u, 9 чер 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. simon_u

    simon_u Active Member

    Може здаватися, что сумно відома організація ДОЗОР є лише маргінальним псевдомолодіжним угрупованням, поєднавшим у своїх лавах купку невдах та дегенератів, але це не зовсім так.
    Звичайно, публічно ця "організація" дійсно постає у подібному світі, проводячи виключно провокаційні безглузді акції. Зосновником цієї організації є Вітєя Павлов, за національністю на половину москаль, на половину єврей, відомий у гомосексуальних колах Одеси як Вітус.
    Але вже у 2008 році проєкт був перекуплений агентами москальских спецслужб, Вітус був вигнаний з ДОЗОРА, хоча сама організація не втратила гомосексуальних традицій. Зараз ДОЗОР є провокативно-террористичним відділом відомої москальско-гебешної організації Родина (Сєм'я). Ця партія, яка свідомо веде політику нагнітання антиукраїнської істерії, є політичним крилом москальско-феесбешного проекту по розвалу України. У той же час, під ії крилом діють и воєнізовані терористичні групи, однією з яких є ДОЗОР. Фінансування ДОЗОРа здійснюється не через загальну мережу фінансування антиукраїнських угрупованнь, важливою точкою якої раніше був аташе Цвєтков, а з окремого фонду ФСБ під керівництвом полковника Асмольсокго – з цього саме фонда було фінансовано організацію вибухів у будинках у Москві. Передача грошей проходить через агентів ФСБ у Одесі, яким є, наприклад, москальский громадянин Дмитро Кошкаров, член ДОЗОРу. Гроші вітрачаються на заробітну платню керманичам ДОЗОРу, разові сплати за участь у акціях для простих членів, фінансування операційних витрат, а саме головне – на придбання зброї и спецтехніки. На данний момент законспіроване бойове крило ДОЗОРу складається з близько 20 людей, яких готують для проведення терористичних нападів, провокацій та вбивств політичних діячів на теренах України. Вже зараз на конспіративній кватері в центрі Одеси зберігається біля 20 одиниць вогнепальної зброї, здебільшого АКС та АКСУ, обрізи мисливських гвинтівок, пістолі ПМ та ТТ, гранати, які придбаються через придністровських сепаратистів, велика кількість холодної зброї, вибухівка.
    Бійці терористичного крила ДОЗОРу тренуються на спеціально організованих та глибоко законспірованих полігонах, наприклад, один з них знаходиться біля с. Дачне (Одеська область). Саме на цьому полігоні проходив підготовку вбивця Максима Чайки, і саме ДОЗОР виконував операцію по евакуації вибвці до Російскої Педерації.
    Акції ДОЗОРу можуть здаватися безглуздими, але усі вони переслідують дуже ясні та чіткі цілі, не маючі ничого спильного з задекларованими. Так, сумнозвістно акція з розміщенням москалько-гебешного прапору на будівлі Оперного театру була лише розвідницьким ходом для з’ясування можливості розмістити на будівлі вибуховий пристрій. Сумно констатувати, що цей видатний пам’ятник української архітектури майже ніяк не захищений від москальского тероризму.
    Останною «акцією» ДОЗОРу стала спроба вбивства відомих у Одесі актівістів патріотичної організації СіЧ, у тому числі Богдана Осиньского, напад на якого був скоєний шістьма активістами бойового крила ДОЗОРу 31 травня. Лише мужність та бойові навички патріота дозволили йому врятуватись від долі Максима Чайки.
    Закликаємо усіх небайдужих патріотів України вжити усіх можливих заходів по нейтралізації зрадників та агентив москалізму – членів організації ДОЗОР та іх босів.

    Это сообщение - ПРОВОКАЦИЯ Организации "Дозор".


    Г-н Tugrik получает 10 дней бана за создание клона и низкую недостойную нормального человека провокацию.

    Пользователь simon_u забанен перманентно как клон Tugrik.

    Пользователь
    Jane Air , получает много предупреждений за хамство, оскорбления и содейсвие в провокации. А так же недельный бан.

    Остальным участникам не сдержавшим свои эмоции, объявляю полную амнистию, потому что это справедливо.


    Админ.
     
  2. Norman

    Norman Guest

    Якщо у вас є докази викладеної інформації, тоді може сміло йти в СБУ.
     
  3. simon_u

    simon_u Active Member

    Ця робота вже твориться. Але наші органи дуже-дуже корумповані. ДОЗОР має сильну "руку" у центральних органах влади - через РОДИНУ та Маркова, а також через дипломатичні канали від москалей.
     
  4. Norman

    Norman Guest

    Які би вони не були корумповані, але слово терор згуртує навіть їх. Жити хочуть всі.
     
  5. simon_u

    simon_u Active Member

    ми подали документи до СБУ вже доволі давно. Ніяких емоцій.
     
  6. Norman

    Norman Guest

    Що, навіть відповіді не було?
     
  7. simon_u

    simon_u Active Member

    була. Матеріали прийняті до розгляду. Я не пам'ятаю як саме було сказане.

    Але сьогодні дуже потрібно розуміти це простим людям...
    ПОЗОР постійно збільшує свої ряди, займається пропагандой, а потім промиває їм мізки та робить з них штурмовиків та бандитів.
     
  8. zaleha

    zaleha Well-Known Member

    Вашу заяву, з вказівкою адреси квартири де зберігаеться зброя і іншими фактами було зареєстровано?
     
  9. simon_u

    simon_u Active Member

    адреса кватери є невідомою. Ми знаємо лише про орієнтовний район.
    Я не володію інформацією повністю, заяву подавав не я.
     
  10. Jane Air

    Jane Air Well-Known Member

    Для начала. Товарищ, написавший эту ахинею, не хотите ли вы представиться?
    Как представитель организации "Дозор" я с удовольствием с вами встречусь и побеседую на предмет ваших фантазий. В присутствии работников милиции. И в присутствии Богдана Осинского. А заодно подам на вас иск в суд за клевету. Ну как, когда встретимся?
     
  11. zaleha

    zaleha Well-Known Member

    У такому випадки це все припущення. Тут по різному до них відносяться, але для таких заяв потрібні факти. У такому випадки можна будь-яку людину звинуватити у в чим завгодно.
     
  12. Jane Air

    Jane Air Well-Known Member

    Зачем факты? Ясно же, что это провокатор.
     
  13. zaleha

    zaleha Well-Known Member

    Либо вы сами себя рекламируете. ;)
     
  14. simon_u

    simon_u Active Member

    Ми не ведемо перемовин з терористами.

    Ваш пост розцінюю як погрозу. З нею я також ознайомлю правоохоронні органи.

    Стосовно зустрічи - написав вам у пріват

    Співрозмовникам - тепер ви розумієте, про що йдеться? Їх мова - мова погроз и провокацій, и це - на українскькій землі.
     
  15. Jane Air

    Jane Air Well-Known Member

    Я предлагаю встретиться в присутствии представителей правоохранительных органов. Специально для того, чтобы вам было не так страшно))) Вы ведь, правда, хотите ответить за свои слова? Предоставить факты?
     
  16. Jane Air

    Jane Air Well-Known Member

    Боже упаси. Делать нам больше нечего.
     
  17. Jane Air

    Jane Air Well-Known Member

    Плохо написали. Не дошло. Повторите пожалуйста. Это я-то вам угрожаю? Я? Хрупкая девушка? Ну вы совсем здоровый, как я посмотрю)))
     
  18. simon_u

    simon_u Active Member

    Мені не страшно. Патріот України вже заявив, що за смерть М. Чайки буде вбито 10 активістів промоскальскіх рухів. Проти вас та вам подібних вже постає сама українська земля!
    факти будуть "прєдоставлєні" правоохоронним органам. Зачекайте - за вами приїдуть. А моя ціль - завадити вам агітувати нових членів у свою москальско-марковську банду.
     
  19. ostrov_Странник

    ostrov_Странник Well-Known Member

    Надо же было такую хрень нафантазировать. Автоматы, полигоны, вообще вся эта чушь с подготовкой каких-то бойцов это полный бред. Так же как и какое-то финансирование. Никаких денег за акции никто не платит.
    А уж советский флаг над Оперным как предвестник взрывного устройства-это вообще больная фантазия.
    Эта статья-абсолютно нездоровая провокация.
     
  20. simon_u

    simon_u Active Member

    ловіть ще. Чи робите вигляд, що не піймали, щоб не "отвєчать за свої слава".

    пам'ятаючи давні гомосексуальні традиції ДОЗОРа, я не впевнений, що ви саме дівчина. Хоча у вашіх статевих відносинах може ви й відіграєте такую роль. А на зустрич приведете вбивць, що були підготовлені для вбивства патріотів.

    [MOD: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
    2.3. Запрещены оскорбительные высказывания в адрес собеседника, которые задевают его национальную, религиозную, половую и политическую принадлежность.]
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)