Допоможіть зробити вибір

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Panadolka, 23 гру 2007.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Хочу купляти новий телевон Nokia 6267. Дуже він мені сподобався, але дуже в тому не розуміюся. Хто щось порадить по цьому телефону? Всі плюси і мінуси.
     
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    В этом телефоне есть все современные "фишки", присущие сейчас телефонам среднего класса:
    Он оборудован 2mps камерой c 8-х цифровым зумом и возможностью снимать видеоролики, что в общем для фото норм. уровня недостаточно, т.е. фото/видео далеко не самое плохое и, скажем так, потянет, но до 3.2mps, которыми уже сейчас снабжают телефоны недотягивает.:cowboy:
    Музыкальный плеер в нём тоже есть, а три кнопки управления воспроизведением даже вынесены на переднюю панель раскладушки. Есть в этом аппарате и радио, и считыватель для карт miscroSD, карту в пол гига тянул без проблем, выше попробовать не успел.:cowboy:
    Bluetooth, java тут, естественно, тоже имеются, еще он поддерживает WCDMA, GPRS и EDGE(высокоскоростные форматы передачи данных). Я использовал только GPRS-интернет, проблем за ту неделю, что он у меня был, не случалось, но слышал, кое кто жаловался из пользователей, подозреваю кривые руки. :cowboy:
    И, самое главное, телефон не занимает оч. много места. При АКБ емкостью выше 1000 мАч.
    Ну и в завершение цена... у нас он стоит порядка 8000-8500 р., т.е. 1600-1700грн... Стоит ли он того? Не знаю, я считаю что нет, и пользуюсь SE K790i, т.к. пусть по цене он и чуть выше, но по функциям не уступает, и камера лучше. Но решать только Вам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    у таких питаннях допомагає гугл:
    http://www.topwords.com.ua/catalogue_mobile/nokia/nokia_6267/
    http://mobigid.com.ua/catalog/mobile/nokia/nokia_6267.html
    http://www.mobile-arsenal.com.ua/nokia/6267/

    моя думка: нокія -- це якість і зручність...
    хоча зараз вже самсунг виходить на перше місце, посунувши нокію...
    дизайн -- стандартний, є кілька моделей з таким дизайном, починаючи від затасканої моделі 6131, якою у львові користуються вже кілька років, далі 6101 і 6103...

    а взагалі телефон непоганий....
    непогана камера (2 мп), тішить, що можна вставити додаткову флеш-карту, те, що розкладний, те, що є радіо!.... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    Дякую. А то я в телефонах не дуже! Треба було знати чиюсь думку!
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    та, прошу.... [​IMG]
    тільки не питайтеся в мобільних магазинах...
    їм потрібно продати, тому навіть семен розрекламують, що це модний телефон, хоча його вже й не випускають...
     
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    Да, кстати, ещё учтите, что раскладушки, равно как и слайдеры и др. телефоны, у которых имеются межплатные контакты(шлейфы или жгуты), из-за наличия этих самых контактов по обращениям в сервисные центры лидируют относительно т.н. "кирпичей". Обратите свое внимание на это при выборе.
    Но конкретно у этой модели массово таких проблем замечено не было.


    Это точно. В большинстве своем там работают люди, которые про телефоны знают только из брошюрок, и не имеют не только хотя бы элементарных знаний электроники, но и вообще смутно представляют, что и как представляет из себя моб. тел.:rolleyes:
     
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    Для чоловіків краще всього 6233 Нокія. Непогана 6300, але батареї слабенькі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    от тому я вирішила спитати на форумі
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    Чоловік на своє день народження хоче в подарунок телефон Samsung SGH -D880 DuoS .
    Хто,що може сказати ? Не про чоловіка,а про телефон :).
    Чоловік -дуже файний !:p
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити вибір

    Нокия 6233 у меня уже полтора года, телефон отличный! Хочу его сейчас поменять на 6500 - телефон с аналогичной функциональностью. :)
     
  11. good

    good Well-Known Member

    Хочу купити собі Samsung Corbi, але вагаюсь через сенсорний екран. Десь впаде і все, рахуй гроші на вітер. можлтво підскажете якусь альтернативу?
     
  12. syavych

    syavych копач

    В мене сенсор, падав 2 рази - проблем немає, правда то нокія :pardon:
     
  13. good

    good Well-Known Member

    модель телефону говорить сама за себе)))
     
  14. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    У брата Нокіа 5800 - кльова штучка, у знайомого Samsung Corbi - теж задоволений, але купував більше того, що нік у неті Corbi :haha:
     
  15. good

    good Well-Known Member

    це вже дивно..о_О
     
  16. Darcy

    Darcy Active Member

    В мене сенсорний телефон, щоправда, теж Нокія, і нічого, падав, все працює. Головне - перед покупкою добре перевірити, чи все нормально працює.
    Моя сестра має сенсорний LG GD510 (той, що з сонячною батареєю. але можна і без неї купувати). Він трішки дорожчий за Корбі, то вона каже, що задоволена. Корбі з моїх знайомих ніхто не має.
     
  17. good

    good Well-Known Member

    У мого знайомого Корбі і він також ним повністю задоволений..я, звичайно, ще щось пошукаю, але буду орієнтуватися на нього. можливо, навіть, і візьму собі = )
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене сенсорний LG KP500. В мене не падав, але взагалі летів напевно в когось сильно, бо його бабця чоловікова знайшла на заміській дорозі і корпус добряче покоцаний. Екрану - нічо. Пройшов краш-тест - чоловік став на сумку, в якій він був. Вижив :)))
    В чоловіка теж були сенсорні айФони. Перший загубив, бо він сам по собі великий і слизький і з кишені вилитів. Другий падав багато разів. Спочатку появлялись бедпікселі, потім відлетів шматочок екрану біля місця, з якого йде звук, потім пішла тріщина і екран помаленьку відвалювався дрібками і тріскав. Але і після того був робочий и сенсори працювали. Після останнього падіння на бетон на швидкості перестали сенсори реагувати на дотик.
    По моєму, в таких телефонах проблема не в тому, що шкляний екран, який б'ється, а в тому, що вони габаритні і слизькі, тому і падають.
    І незручно братись за телефон, бо зі сторін кнопки регулювання звуку чи ще чогось, на екрані сенсори і можна комусь випадково подзвонити чи ще щось..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. good

    good Well-Known Member

    залежить які саме. той самий корбі не такий вже й великий, якщо порівнювати з тою самою нокією N95..


    до цього діла також звикається за 2-3 дні користування. але чого в житті не буває :)))
     
  20. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Нірванко, згодна що для жіночих рук такий телефон величенький, я з братовим як з цеглиною себе почуваю, а от братові самий раз, бо його долонька це півтори мої :)) Щодо сенсорів, то тут треба підібрати налаштування та прошивку. Комусь випадкого зателефонувати можна й зі звичайного телефона, якщо кнопки не блокувати. Взагалі я б рекламувала 5800, ще раз скажу - кльова штучка :)
     
а де твій аватар? :)