Допомога психолога?...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Viola, 11 жов 2007.

  1. Viola

    Viola Member

    Шановні, чи хтось колись звертався до цього спеціаліста?.. Питаю бо потрапила в дуже прикру ситуацію: через роботу і деякі проблеми в особистому житті дуже зле себе почуваю: постійно напружена, часто зриваюсь у плач, при чому чітко усвідомлюю що робити цього не слід - просто не можу зупинитись. Мучить безсоння, а якщо й сплю то прокидаюсь втомлена, немов цілу ніч землю орала, а не відпочивала. Одним словом, мабуть в мене якийсь невроз, чи щось таке. От тільки незнаю чи дійсно такі спеціалісти можуть чимось зарадити. Якщо знаєте куди можна звернутись - порадьте будь-ласка. Наперед вдячна.
    П.С. тільки без жартів, бо насправді не до них :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Привіт, Viola. Напевно, у вас депресія. Думаю, мало хто не проходив через це. Треба з цим боротись, і найкраще, звичайно, зі спеціалістом.
    Я бачила кабінет жіночого психолога на вул. Театральній, біля костелу Єзуїтів - у приміщенні школи, вхід через дерев`яну браму наліво. Якщо не помиляюсь, вул. Театральна, 15.
    Бажаю наснаги до життя!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    На повному серйозі рекомендую Вам звернутись до ендокринолога і перевірити щитовидну залозу та наднирники. При таких симптомах психолог тут без потреби.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Раджу як спеціаліст. Зверніться до психотерапевта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Так може самі і дайте консультацію Віолі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Я в подібній ситуації не могла наважитися піти до лікаря. Мені допомагала трохи йога. Але лишень, поки займалася. Переставала - тиждень, два і все заново. З огляду на роботу, дітей, і страшенну неорганізованість, з того нічого путнього не вийшло. Зараз непогано виходжу на гомеопатичному лікуванні (перша ознака правильно підібраного препарату - нормування психологічних симптомів). Не можу сказати, що спокійна, як удав, але принаймні адекватність та врівноваженість повернулася, що не може не тішити.
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Попробуйте змінити щось в житті - роботу...
    І до спеціаліста зверніться - не зашкодить, але до якогось "перевіреного".
    Може і спорт-басейн-танці допоможуть... Або поїздка. Головне - не зачиняйтесь в собі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Допомога психолога?...

    чому цей рекламний слоган став таким популярним на наших теренах? нічого не тре мімяти. всьо буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Спочатку - фахівець, як правильно порадив Степанич.
    А потім - йога, гомеопатія, спорт.
    Успіхів !
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Допомога психолога?...

    "проффесіоналізм - не пропьйош!"
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Таки треба. Знаю людину, який це дуже помогло. Зміна обстановки, нові знайомі... дає забути про колишні проблеми!
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    В мене знайома шукає "сімейного" психолога.. чоловік постійно чіпляється-скандалить - хто це з тобою привітався, чому ти запізнилась на 5 хвилин, що це мужики на тебе витріщаються - ти щось зробила і тд. Вимагає кинути роботу і сидіти вдома. До речі, на вулицю без нього вона не має права вийти. Шкода її, бо порядна жінка і не заслуговує на таке відношення. В свій час вона всіляко намагалась підстроюватись під його зауваження, тепер шкодує, бо кінця краю цим чіплянням як вона очікувала так і не видно.
     
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    їй кілера тре шукати а не психолога!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    :)) Васілі, я ж серйозно:ninja:
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    а шо я водолазній масці?
    ЗІ : задля розваги можу по приїзді до Льва набити пику тому рагулеві !
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Але ж він ніби її не б"є. Бив би - подала б на розлучення. А так старається виправити ситуацію.
    До речі, може в когось були подібні проблеми - і як їх вирішували?
     
  17. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    bora чоловік повинен присмикатися перед жінкою, бо жінка то є найкраще створіння, як скрипка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    Пропонуєте, так йому і сказати? )) Думаєте допоможе? Навряд...
    Я не вважаю, що хтось перед кимось має присмикатися.. У сім"ї має панувати любов та повага. І складалось враження що любов була, але троха дивна, бо нема довіри до близької людини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    ні не допоможе, але за реакцією чоловіка, можна вибрати йому покарання, чи не так?
     
  20. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Допомога психолога?...

    "Психологічні" побої теж серйозно травмують, тим більше, якщо це відбувається постійно. Як правило, в такому випадку ситуацію виправити неможливо, - навіть якщо жінка зачиниться "в доміку", - чоловік знайде інші причини для ревнощів. Але ж так неможливо жити...
    У моєї коліжанки був такий патологічно-ревнивий хлопець - постійно тероризував її без причини. Коли він дзвонив, а вона відповідала на дзвінок не після двох гудків, а більше, - зразу поступали звинувачення. А якщо, не дай Боже, вона приймала ванну, і не почула, як телефон дзвонить - то зразу скандал! Коли немає довіри до людини, на мою думку, дуже важко побудувати сім`ю. Коліжанка хлопця покинула, хоча у всьому іншому він був майже ідеал.
    У випадку, коли люди одружені, звичайно, набагато важче. Але варто серйозно задуматись, чи ви хочете принести усе своє життя в жертву такій людині. Якщо так - тоді треба тренувати свою самооцінку, навчитись відбивати напади чоловіка і не дозволяти, щоб це вас пригнічувало.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)