допомога онкохворим

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем linina, 15 лис 2007.

  1. linina

    linina New Member

  2. noshynfamily

    noshynfamily New Member

    Потрібна кров

    Львів'яни!
    Терміново!
    ДИТИНА В РЕАНІМАЦІЇ!
    Потрібна кров групи 0 (І) Rh+ (чоловіки)
    Діагноз: рабдоміосаркома.
    Білак Сергій, 6 років - лікується у хірургічному відділенні Чорнобильської лікарні.
    Кров здавати для Білака Сергія на тромбоцити
    за адресою вул. Пекарська, 65 тел.: 275-78-95 (Львівська обласна станція переливання крові). Пн.-Пт. 8:00-12:00.

    Додаткова інформація: Юрій Пельц 063 077 26 66

    Не залишайтесь байдужими, сповістіть своїх друзів і знайомих.
    Дитина у критичному стані.
    Кров потрібна СЬОГОДНІ. Ще є дві години.

    ---------- Додано в 10:25 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    Хто зможе на наступному тижні - теж можна здати!
     
  3. roko

    roko Member

    Доброго дня Львівьяни!
    Пишу цей лист про про допомогу в лікуванні!
    Вибачаюсь наперед якщо моє прохання когось обурить,просто хто побував в такій ситуаціі той зрозуміє,я народився в Рівненській області,після навчання і школі навчався у Львівській обл.в м.Самборі,зараз живу і працюю в Харківській області,звертаюсь на цей форум тому що знаю які Львівьяни і жителі Львівськоі обл.небайдужі люди до людей які перебувають у біді!
    Моя дружина Кашуба Ірина Володимирівна захворіла на Рак молочноіі залози,у нас троє дітей,лікуємося в ХОКОЦ вже 1 рік,ліками які коштують дуже дорого,всі фінансові моі заощадження вже ,вичерпались,також два кредити,лікування йде на користь але зновуж все впирається у фінанси.Ось список ліків які необхідні
    1-Блазтер (ціна 1700-1900грн) щомісячно на протязі ще 1го року
    2-Фарестон 60мг(ціна від 350грн) щомісячно на протязі 2х років
    3-Кожних2-3 місяці КТМ --1500грн
    4-Кожних три місяці укол гормональний вартістю 5000-6000грн,назву уточню інколи буває безкоштовно
    Плюс затрати всеможливі,доктору ,медсестрам і тд ітп
    Вибачте що я своі проблеми винощу в загал але таке становище,і хочется щоб у наймешоі 6ти річноі дочки була здорова мама.
    Буду вам вдячний за усіляку допомогу!
    Мій номер 380973453575 Сергій

    Номери карток
    Аваль 4149 5000 1735 4849
    Приват 5168 7572 2253 7427
    Одержувач Кашуба Сергій Петрович-чоловік Іри

    Також копія документу


    [​IMG]

    Щановні модератори форуму прошу вас якщо я щось оформив не так поставитись із розумінням.Дякую!
     
  4. roko

    roko Member

    Дякую всім хто допомагає!
     
  5. roko

    roko Member

    Дякую !!!
     
  6. Natkahope

    Natkahope New Member

    Молимо про допомогу!!! Аліса Питель потребує участі кожного з вас!!!

    Шановні користувачі форуму передаю вам повідомлення мами хворої дитинки:

    Звертаюсь до вас з проханням про допомогу ! Моя донечка, Питель Аліса, дуже тяжко хворіє, діагноз рабдоміосаркома мягких тканей (злоякісна пухлина) лівого передпліччя! Хворобу виявили випадково, тато граючись з донечкою помітив невеличку гульку. З тих пір і почалися нащі страждання... Незліченні курси хіміотерапій, було проведене видалення пухлини, все начебто почало настроюватись, але сталося найстрашніше... рецедив... це було для нас як вирок... пухлина почала рости по новому з великою швидкістю... Зараз ми пройшли підтримуючий курс химіотерапії і знаходимося в Києві в інституті раку, показники аналізів постіно падають піднімаємо їх за рахунок донорських вливань крові... Вдома практтично не знаходимося, молодшу донечку практично виховує бабуся!
    Звернулись за допомогою в Німецьку та Великобританську клініки, Німецька клініка Геліос нам відмовила, сказали що не можуть допомогти, клініка Великобританії виставила рахунок на 161 513 фунтів стерлінгів! Таку сумму родині не зібрати навіть за 5 своїх життів!!!
    Благаю вас всім серцем, всією материнською душею допоможіть!!! Згляньтеся над нашим горем!!! Стою на колінах і благаю кожного допоможіть врятувати мою дитину!!! Прошу вас допоможіть врятувати мою дитинку!!!

    Реквізіти для допомоги:

    Картка Приват Банку ОФОРМЛЕНА НА тата 5211 5373 1432 2574 Питель Володимир

    Яндекс гаманець 410012393482194
    KIWI гаманець +380938549031
    поповнення мобільного рахунку Київстар +380686772813​

    Мама Алёна 095-754-13-14
    Тато Володимир 095 754 1011
     
а де твій аватар? :)