Домашній квас

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Peri, 12 чер 2010.

  1. Peri

    Peri Well-Known Member

    На вулиці спека.Хочеться до води.Або на Північний полюс...

    Здається,випив би море...

    Як ви тамуєте спрагу?Чи хтось має і може поділитися переписами домашнього квасу?Говорять,що є багато варіантів квасу,які мають і лікувальні властивості.

    Прошу поділитися.:nyam2:

    дякую!:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дякую, Пері.Тема якраз в тему:)Холодний , різкий квас в таку спеку, це якраз те , що треба.Чекаємо на рецепти.

    ---------- Додано в 15:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

    мабуть прийдеться Марусю-маму чекати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Рецепт №1
    С помощью ласки уговорить жену приготовить квас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Чим простіше - тим найкраще.
    Чув, навіть пробував на смак:
    Підсушити 2 буханки хліба (скибки), Залити 10 літрів теплої води, розмішані на воді дріжді 50гр., цукорр вроді... півтора доби - процідити - натурпродукт. (рецепт може бути не повний)

    Зберігати в холодильнику...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    В мене для того живе "чайний гриб":good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Peri

    Peri Well-Known Member

    :)))Як це має бути практично?-Ми всі,хто хоче перепис квасу,маємо ласкаво вмовити Вашу дружину,щоб нам цей квас зробила?:))а хто доставить?
    Дорогущий буде той квас!:)

    Давайте Ви її ніжно попросите перепис,а ми Вам будемо щиро вдячні.:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я в гілці про березовий сік писав...
    Так ось, залитий в квітні в пляшки сік, з додаванням цукру і родзинок або сушки, за місяць перетворюється в чудовий березовий квас, який я, іншим на заздрість, щодня виймаю з півниці і тамую спрагу в перервах між укладанням цегли :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Від Вашого допису у мене спрага не зникає:))Де рецепти про квас, щоб я зараз пішла і зробила?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Квас Русский
    Ингредиенты: Хлеб-1000г., сахар-200г., дрожжи-50г., вода-6л.(5л. для замачивания сухарей и 1л. для разведения дрожжей), изюм-50г.

    Хлеб нарезать ломтиками и высушить в жарочном шкафу. Сухари раздробить на кусочки и залить кипятком. Через 6 — 8 часов жидкость отцедить (она должна быть прозрачной, с коричневым оттенком), положить сахар и разведенные дрожжи. Посуду накрыть, спустя 12 часов настой разлить в бутылки, положив в каждую 2—3 изюминки. Бутылки плотно укупорить. Первые сутки держать квас в теплом месте, а затем поставить на холод. Наиболее вкусен квас 4-дневной выдержки.
    http://www.kvas.ru/receipts.htm
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нате ;)
    http://www.kvas.ru/
    Цілий сайт присвячений цьому чудовому напою :)))
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та я в неті вже стільки знайшла тих рецептів..але хочу перевіреного, людського а не інтернетівського:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Тот рецепт, который предложил я и есть проверенный, только разливаем в 3-л бутыли
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо людського то
    На трилітровий слоїк кип"яченої теплої (максимум 40 гр.) води вкидуєто два-три чорних житьніх сухаря. Сухар має бути "дубовим". Чорного кольору і невгризаємий... Тобто висушений із справжнього житнього хліба. Пів склянки - склянку цукру. Все :))) Три дні на підвіконні і він Ваш. Для смаку, родзинки (изюм), сушка, сушені грушки, лимонні корки, цедра апельсинів...
    Зливаемо через трубочку, аби не збовтати осад... В осад додаєм цукор і сухарі 1/2 від початкової кількості. І по кругу...
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Підтримую, щось типу того. Хліб має бути житній, не білий.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Несомненно, и как правильно заметил VasMT невгрызаемый, мой папа начинал сушить еще зимой
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Когда-то армию такими снабжали сухарями на особенный период... В мешках. Освежались они выдачей л/с для употребления :))) Их в автоклавах отпаривали... Вот из них квас суперский...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    І я такий квас роблю, на житньому, а краще бородинському хлібі... А сухарі можна в духовці висушити..
    Тільки бродить він в мене в великому баняку 3 доби, а потім проціджую і розливаю в пляшки і в холодильник. Так моя бабуська робила завжди.
    П.С. Тільки баняк ОБОВ'ЯЗКОВО треба ставити в якийсь таз великий і на сонце, бо квасок любить тікати інколи :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    FB_IMG_1670259954980.jpg

    #ессе_бувальщина
    Чудо-квас
    ✅Один чоловік блогер-аматор виклав відео з приготування п'янкого квасу на ютуб.
    Ось деякі коментарі людей, які спробували приготувати за його рецептом чудо-напій.
    ️1. Чудовий квас! Випив 1 банку, а надристав цілих три! Ось звідки береться матерія — із квасу!
    ️ 2. Зварив квас за рецептурою автора, спробував, хвилин через 15 відчув бурління в животі бігом помчав у туалет, встиг..., тільки сів пролунала "бавовна", думав дупу розірвало, голова закружляла по всій видимості знепритомнів хвилини на 2-3... прийшов до себе... на "кібляші" сиджу.... відчуваю тепло і тісноту, усвідомив, що забув зняти сподні, підсумок речі в пранні, а я з "білого коня" не можу злізти години 2, таке почуття, що вис&ав важливі органи, а так квас смачний спасибі авторові.
    ️ 3. Приготувала чоловікові Квас за рецептом. У вихідний він залишився вдома сам. Каже, сів на диван, поклав на коліна ноутбук...сиджу – відпочиваю, потягуючи квасок. Тут йому захотілося смачно пер&нути. Ну, каже, вдома один. Соромитися нема кого. Коротше пер&анув від душі та... обісрався чуть не до вух. Каже, що з дитячого садка такого не було. Дякуємо Вам за теплі спогади про дитинство. Квас Вогонь! Рекомендуємо.
    ️4. Їхав маршруткою на дачу, перед виїздом випив квасу. Прихопило живіт на півдорозі, водій зупинився. На другий раз, я зрозумів, що це не остання зупинка і вийшов з маршрутки з сумками. Мені вже було нас&ати абсолютно на все. Аби цей срач припинився через кожні 10 хвилин. У результаті йшов до дачі 8 кілометрів, що залишилися, близько 8 годин. Мені вже нічого не треба було. Квас смачний, хвалю!
    ️ 5. Харчуюсь тільки цим квасом вже місяць. Смак хороший, але живіт вирує як атомний реактор. За час пиття кілограм на 40 "схуд". І смачно та корисно. Тільки ось на "горшку" по 6 годин на день як раб на галерах... рекомендую!
    ️6. Зробив за вашим рецептом Квасок, вирішив друзів здивувати. Приїхали на дачу, сіли поїли шашличок, кваском вашим запили... Дристала вся компанія, а туалет один! Обісрали всі грядки, парник, за баню взагалі страшно зайти.

    Джерело: з вільних джерел мережі
     
а де твій аватар? :)