Доцільність мультфільм для "дорослих" на ТБ

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем Deus igrok, 21 вер 2008.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Доцільність мультфільмів для "дорослих" на ТБ

    Є такий канал 2х2 (Вікі)
    Якщо глянути на програму , то пожна почабити сучасну туалетну сатиру: Бивис и Баттхед , Южный Парк , Коровка и Петушок , Шоу уродов (Фрик Шоу) , Стриперелла , а ще Хепи Три Фредз (тут узагалі без коментарів).

    Загалом серед купи лайна , уваги заслуговують тільки Сімпсони , і деякі японські аніме. Все рашта - це туалетна американська культура.

    Так чи інакше, комусь це може не подобатися - відповідно будуть виклики:

    http://www.lenta.ru/news/2008/09/11/muslims/

    І от що дивно , прокуратура РФ таки почали діяти :

    http://news.bigmir.net/article/entertainment/50899/




    Яка цінність такого продукту на телебаченні , зокрема для глядача ?
    Чи необхідна жорстка цензура (заборона показу окремих серій/епізодів) при транслюванні таких анімаційних фільмів ?





    P.S.
     
    Останнє редагування: 21 вер 2008
  2. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Я вважаю, що ні. Наприклад, Сімпсонів спочатку забороняло, тому що вони погано впливали на молодь, але згодом сценаристи розпочали здійснювати моральну експансію, тобто впливати на молодь. Зачіпати проблеми, які через висміювання здаються смішними, але потрібними у наш час.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Згідний на всі 100% , Сімпсони - це сучасні притчі , з моральним кінцем.

    А от СоусПарк, Батхед ... це продукт життєдіяльності людини ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Ці мультсеріали виконують нішу у суспільстві. Знаєте пригадує слово митця (не пригадає якого): "На перегної суспільсьтва (замінив на перегній) виростає справжнє мистецтво". Це перегній і його місія бути гумусом для справжнього мистецтва.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Цi мультики треба показувати пiзно i не по всiх каналах, особливо не по публiчних. У "туалетнiй американськiй культурi" цi "шедеври" показують по окремому каналовi i пiзно ввечерi. Дiти в той час вже в люлi, а дорослi... шо хочуть то i роблять.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Gveni

    Gveni New Member

    А мені подобається Южный Парк:cool:, Сімсони також класний мультик, Хепи Три Фредз це точно дурний мульт і Бивис и Баттхед також.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну я з того всього бачила тільки Сімпсони... ну що вам сказати... от наприклад серіал показують "Щасливі разом" ,неамериканський, але таке враження що одне й те саме, просто не мультик... а в Сімпсонах іноді дуже влучно перекладуть, ще й додумають щось, бувало і на політичні теми, актуальні в нашій державі... показувати дійсно краще в більш ізній час...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. dArt

    dArt Well-Known Member

    Думаю в этом плане цензура нужна. Мой ребенок видя мультики "прикипает" к телевизору. Ему не важно для взрослых или нет, да и как объяснишь это 2,5 летнему карапузу :)

    Лучше бы сделали какой то человеческий детский канал по типу БЕБИ ТВ. (Кто имеет детей, тот поймет)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    А я думаю навпаки: Веселі лісові друзі та Бівіс і Батхед рулять.

    А то не тільки сімпсонів стосується.
     
  10. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Особисто мені подобаються Сімпсони і Південний парк... дітям,звичайно, таке дивитись однозначно не варто,але це не означає що їх потрібно зняти з ефіру,просто створити нормальні дитячі канали,де б йшли добрі та повчальні мульти...а "дорослі"- на "дорослому" ТБ
    Ну а "Happy tree friends" не для телебачення... як на мене, це хоум-відео,кому подобається хай качне і дивиться ІМХО
     
а де твій аватар? :)