До нас їде Тьома Лєбєдєв :)

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 18 сер 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]

    Відомий російський дизайнер, засновник, власник та арт-директор «Студії Артемія Лєбєдєва» скоро відвідає Донецьк. 16 серпня стартувала його експедиція по Україні під назвою «Укретноексп». Він виїхав з Києва в суботу, зараз вже в Рівному й продовжує автомобільну подорож. Наступний пункт, який він відвідає – Львів.


    Після послання Дмітрія Мєдвєдєва Віктору Ющенку дизайнер Артемій Лєбєдєв, який якраз за кілька днів мав розпочати свою експедицію, написав у своєму блозі таке:

    Тож самопроголошений посол Артемій Лєбєдєв ще відвідає Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Винницю, Одесу, Миколаїв, Херсон, Севастополь, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Харків, Полтаву, Чернігів та інші міста, пише сайт http://ngo.donetsk.ua

    Любі друзі, побачите шановного гуру сайтобудування на вулицях Львова, передавайте привіт від Львівського форуму :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Для тих, хто не слідкує за ЖЖ товаріща Лєбєдєва, передаємо останні новини :)

    Доїхав вчора Тьома до міста Лева на своєму джипі і тут з ним сталася неприємна історія. Але спочатку передісторія

    Будучи перед тим в Луцьку Тьома відвідав Луцький замок.

    ось як Тьома відзначився там (фото розмістив у свому ЖЖ)

    [​IMG]

    Це фото не пройшло непоміченим. Коли видатний дизайнер був у Львові, хтось із тих, хто читав його ЖЖ , балончиком відтворив на борту Тьоміного джипа репродукцію його луцького творіння.

    Отож, експедиція супер-пупер дизайнера завершилася, Тьома поїхав зі Львова додому з х%єм.

    Висловлюємо шановному правнуку Льва Толстого (це правда) щирі співчуття :)
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  3. Forest

    Forest Moderator

    Ааааа! Покажіть мені блог автора ідеї! Тепер буду його читати на рівні з Тьоминим!
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Увага! Розшукується невідомий герой! Автор репродукції отримає пожиттєвий VIP-акаунт на Львівському форумі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Приветливая

    Приветливая Well-Known Member

    Не Льва, а Алексея. Лев Николаевич с Тёмой генами не делился.

    Вообще рисователи "х**в" и на кирпиче и на машине обладают примерно одинаковым уровнем мышления. Я бы вместо рисунков на бортах просто подарила милиции фото творения, чтобы те хорошенько штрафанули автора.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    пардон, очепятався :) нам шо пен шо моцарт...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Та...хоч я того Тьому і не знаю:nea:, але якби тако вздріла на вулицях Львова, то за його суперове "луцьке творіння" сказала би таких пару "лагідних" :ireful1: слів :girl_mad: Теж мені, гуру, дизайнер і т.д. і т.п. (напрошуються інші словечка :))) )

    пи.си. але спеціально б його "не видивлялась" - якась в нього мордашка зовсім не мілашка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Приветливая

    Приветливая Well-Known Member

    Он на самом деле весьма и весьма интересный персонаж. Портят картину только "знаки культуры", которые Тема царапает во всех местах, где бывает (тоже бесит до жути), излишний цинизм и чрезмерные иногда самопрезентации. А так его вполне можно было бы и полюбить за оригинальность и умение говорить то, что думает, ну или почти то, что думает.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дивує мене чого всі так хвалять цього дизайнера. Ну може професіонал в своїй діяльності (хоча і це під питанням, бо сайт його студії неюзабельний з нецікавим інтерфейсом, але то таке..), але культури йому бракує. Читала колись його коменти до праць, які йому надсилають люди на оцінку. Більше 10 хв на його сайті не витримала - стало просто бридко від поносу матів і бруду. Позор тим, хто вважає його крутим за те, що він такий самий, як і тисячі інших рагулів, які нищать пам'ятки культури. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. syavych

    syavych копач

    Тому що на теренах СНД, в принципі, один з найкращих дизайнерів, і ІТ-менеджерів, бо зумів згуртувати в своїй команді еліту даної галузі. Хоч і москаль, і раґуль...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. - сын Татьяны Толстой - москаль? :))) Это невозможно. С хамством и цинизмом у него и правда настолько хорошо (цинизмом и темпераментом в мать, а воспитанием вежливости заниматься ей недосуг было), что определение "рагуль" на Ваше усмотрение..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  13. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    там є два "красавчіка" :)))
    шо, з них двох хтось є Тьома? :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)