Для чого потрібна міліція?

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ГРАНД, 28 сер 2011.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    19.08.11 11:47
    СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПОЛКОВНИКУ ДЕРНОВОМУ ГРОШЕЙ НА ГЕНЕРАЛЬСЬКІ ЕПОЛЕТИ? ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЧЕРКАСЬКИХ МІЛІЦІЯНТІВ ДО ПРЕЗИДЕНТА ТА МІНІСТРА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ.




    Шановні Віктор Федорович та Анатолій Володимирович!
    В органах внутрішніх справ України є елітні підрозділи, такі як ДСБЕЗ, УБОЗ, НДЕКЦ, ЦОС, а є й інші: служба дільничних інспекторів міліції, патрульна служба, чергові частини, тощо, які не відносяться до еліти але без яких функціонування міліції як такої неможливе. Життя працівників таких підрозділів є суцільними повсякденними рутинними монотонними сірими буднями, без вихідних та святкових днів, з робочими днями без нормованого робочого часу, урізаними або повністю невикористаними відпустками, за які вони отримують мізерну заробітну плату. Яку до того ж намагається в них відібрати керівництво УМВС України в Черкаські області, начальник управління полковник міліції Дерновий В. разом із своїми заступниками та радниками.

    Чого вартий начальник управління кадрів Сергій Радченко, який вирішив скористатися на свою користь скороченням штатів і поживитися за рахунок молодшого начальницького (сержантського) складу УДАІ. Уманській, першій Черкаській, Смілянській ротам та Золотоніському взводу оголосили таксу 3 тисячі доларів для кожного хто хоче залишитись на службі в ОВС. Допомагає Радченку С. доїти ДАІ заступник начальника УМВС Іван Корсун, який спеціалізується виключно на офіцерах. Кожний працівник районного МРЕВ повинен викупити свою посаду за значно вищу суму ніж ту, що вказали сержантам. Він, щоразу після підведення підсумків оперативно-службової діяльності служб збирає з керівників підрозділів по 1 тисячі доларів Дерновому В.В. на генеральські погони. Підведення підсумків проводиться щомісячно, відповідно кожний начальник галузевої служби повинен щомісячно готувати 1 тисячу умовних одиниць. 12 місяців в році множимо на 25 (умовно середня цифра) начальників підрозділів, отримуємо чистий прибуток в кінці року біля 300 тисяч доларів. І все це зі слів Івана Корсуна для начальника УМВС, адже на день міліції йому присвоять генеральський чин, а за нього треба платити гроші.

    Ми не віримо, шановний Анатоліє Володимировичу, що ви вимагаєте такі колосальні суми з начальників УМВС адже, якщо в святковий наказ потрапляє 10 претендентів то Вам вони доносять суму (10х300 000 у.о.) яка дорівнює трьом мільйонам доларів. Виходячи з банальної логіки виникає запитання, а кому ви доносите гроші далі, прем’єр міністру, чи Президенту? Чи невже всі вони акумулюються у Вас? І. Корсун також забезпечує шефа халявним бензином, щомісячно відбираючи у підрозділів левову частку належного їм державного пального. Розписується командир роти ДАІ за 1 тонну бензину, а на руки дають 500 літрів. Кожен четвер офіцери Черкаського МРЕВ на очах у працівників УМВС тягнуть через прохідну клунки з продуктами, харчами та спиртними напоями для наповнення холодильника начальника УМВС. Для цього начальник МРЕВ Сергій Онищенко збирає щоразу не менше 2 тис. гривень.


    Які тільки делікатеси не потрапляють на стіл начальнику УМВС, прості співробітники можуть про таке тільки мріяти. А скільки грошей приходиться здавати керівництву в разі приїзду якоїсь перевірки. У квітні до Черкас приїхала комісія з інспекції по особовому складу МВС України. Відразу для них заступником начальника УДАІ Сергієм Сіпачовим було зібрано по 500 доларів з 7-ми районних підрозділів. Але виникло непорозуміння через те, що зібрані гроші до комісії так і не надійшли. Обурені недоїмкою столичні гості попросили свого місцевого колегу Сергія Чередніченка провести перевірку та встановити де поділися гроші, адже сума 3500 доларів теж на дорозі не лежить. Опитані керівники підрозділів підтвердили, що гроші здали вчасно. Перевірка швидко закінчилась, тому що Чередніченку пояснили, що гроші підуть на придбання генеральських погонів Дерновому.

    Регулярно до міліцейської кишені залазить і начальник фінансового відділу Віталій Коваленко. Він доводить до кожного керівника районної міліції суму матеріальної допомоги, яку необхідно повернути назад з виділених коштів на район. Керівники відбирають рапорти у працівників із проханням про надання матеріальної допомоги та візують їх. Коли приходять гроші міліціонери тільки розписуються за їх отримання, а кошти повертаються Коваленку – для Дернового на генеральські погони.

    Колишні заступник начальника УМВС в області Симончук та начальник УДАІ УМВС в області Кармазін які засуджені та покарані позбавленням волі за розкрадання коштів та майна у великих розмірах, в порівнянні з нинішніми керівниками здаються хлопчиськами. Одними з важливих персон в Черкаській міліції є два радники Дернового В.В. пенсіонери МВС Ігор Супрун та Микола Чанцев. Вони також допомагають шефу збирати з міліціонерів та бізнесменів гроші. Кожен радник має в приміщенні УМВС власний шикарний кабінет та службовий автомобіль. Супрун відповідає за будівництво особняка Дернового розташованого на скандально відомому намиві поблизу санаторія «Світанок», який в народі називають «Тузла». Ділянку під будівництво Супрун підібрав поряд із своїм будинком та будинком народного депутата Миколи Томенка. Ігор Супрун вже має досвід будівництва, він побудував на березі Дніпра без єдиної копійки дачу генералу Миколі Каплію, з яким і тепер підтримує дружні стосунки. Перед початком будівництва силовий підрозділ спеціального призначення «Беркут» за командою Корсуна по принципу рейдерського захоплення блокував кар’єр корпорації «Райагробуд», після чого працівники УДСБЕЗ почали тотальні перевірки на цьому підприємстві, в результаті чого слідче управління порушило 4-ри замовні кримінальних справи проти директора «Райагробуду» Норченка. Радник начальника УМВС Супрун провів переговори і домовився про отримання для начальника УМВС 100 кубів бетону. Будівництво відразу розпочалося, кримінальні справи припинили, підрозділ «Беркут» відпрацював практичні навички. Бетону хватило щоб вигнати фундамент та гаражі. Далі знову згадали про міліціонерів. Супрун провів нараду з начальниками райвідділів і довів плани поставок щебеню. Допитливим пояснив, що щебінь використають на ремонт будівлі управління та будівництво кінологічного центру. Щебінь, згідно вказівки, доставили вчасно до домобудівельного комбінату, який належить товариству «Добробуд», яким керує колишній міліціонер та друг Супруна Юрій Капітоненко. На суму завезеного райвідділами щебеню Капітоненко віддав Супруну залізобетонні вироби у вигляді панелей, блоків та інших виробів, які повезли на «Тузлу». Будівництво триває а вказівки поступають. Начальнику Городищенської міліції Супрун поставив задачу завезтицеглу. Інші райвідділи везуть ліс та цемент.

    Другий радник Микола Чанцев є відповідальним за збір коштів з турбази «Динамо», забезпечення продуктами та спиртним генеральського будинку і контролює рибний бізнес. Дерновий доручив йому контроль за водною міліцією. Разом з її начальником Анатолієм Воєводою, Чанцев підкорив собі усіх браконьєрів, а рибні бригади обклав даниною. Чанцев створив та очолив, не передбачену ніякими законодавчими актами, комісію по перевірці підприємців що займаються виловом риби, включив до її складу представників санстанції, ветеринарів, екологічної інспекції, земельної інспекції, податківців та працівників водної міліції. Головою з «незрозумілих» причин обрали пенсіонера Чанцева. Спочатку комісія безпідставно припинила діяльність підприємця Бабака Г.І. Його бригада базувалася на березі ріки навпроти будинків колишніх керівників УМВС. Бабаку повідомили, що він заважає спати другу Супруна — генералу Каплію. Прийшлось підприємцю заплатити 10 тисяч доларів, але довго працювати все одно незміг, адже Чанцеву сподобалось місце розташування бригади. Підприємця Бабака вигнали, працівників бригади розігнали, а землю віддали підконтрольним комерсантам. Іншими постраждалими від комісії стали підприємці Надточій, Лисенко і Сокирко, їхні бригади існували з радянських часів і відповідали вимогам самих суворих норм. Підприємці відмовились платити і комісія на чолі з Чанцевим також припинила їхню діяльність. Відповідно робочі місця зникли, а прості рибалки змушені були податися у браконьєри. Систематично платить раднику УМВС Чанцеву підприємець Буряк та три бригади підприємця Осипова. Чанцев проводить перевірку усіх сіток та інших знарядь лову риби на відповідність стандартам. Яким? Не знає ніхто. Всі рибалки, які стали браконьєрами, віддають половину вилову Анатолію Воєводі, який звозить її до себе додому. На подвір’ї його будинку розташованого по вул. Франка, 82, Воєвода встановив промисловий холодильник, з якого рибу везуть для реалізації на ринки та в магазини. Гроші з проданої риби йдуть знову ж на генеральські погони Дерновому. Заважає рибному бізнесу міліціянтів тільки принципова та чесна людина — начальник рибної інспекції Дмитро Дядик. Його і просили й залякували щоб він пішов із посади і для цього відносно нього порушили сфабриковану кримінальну справу. Чанцев бажає як можна найскоріше сісти в крісло начальник рибної інспекції, бо це дасть йому повну владу на воді та можливість втілити свій задум, захопити промислові холодильники та змусити всі бригади здавати рибу на зберігання в одні руки. А Дерновий в свою чергу, мріє після виходу на пенсію замінити Чанцева на посту начальника рибінспекції. В 2005 році Дерновий вже просив колишнього губернатора Олександра Черевка про цю посаду. Дерновий та Чанцев вирішили привласнити турбазу «Динамо», одна частина якої знаходиться у лісі мікрорайону Дахнівка, а інша на березі Дніпра поблизу рибінспекції.
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    На протязі багатьох років такі служби УМВС як: фінансовий відділ, відділ кадрів, господарська служба та інформаційний центр були закріплені за будиночками товариства «Динамо», розташованими на турбазі. Прості міліціонери за невелику плату знімали будиночки для відпочинку під час відпусток та вихідних. Тривалий час турбазою керувала Василина Козачевська. Нещодавно, серед ночі Валерій Дерновий, будучи на доброму підпитку, увірвався на турбазу службовим автомобілем. Чіплявся до відпочиваючих, випитував скільки хто заплатив за добу. На східцях одного із будинків на очах працівників облдержадміністрації упав. Потім силоміць затягнув Василину в адміністративне приміщення та примусив вивернути кишені, перевіряв столи та шафи, перерахував всі знайдені гроші та перевірив квитанції. Впевнившись що порушень немає, розлютився та почав принижувати літню жінку. Наступного дня завідуючу звільнили, а на турбазі з’явився наглядач Олександр Квітка, який тепер завідує грішми і звітує перед Чанцевим. Ціни на послуги підняли, один з працівників працівник інформаційного центру за святкування родинного свята у вихідний день, заплатив 1200 гривень. Квитанції за отримані гроші, керуючим базою, більше вже нікому не видаються. Раніше всі гроші здавались до фінансового відділу товариства «Динамо», а тепер ідуть в кишеню Дернового для отримання генеральських погонів. На береговій частині турбази Чанцев відкрив без будь-якої документації, та без будь-якого фінансового контролю торгівельну точку, яка працює як в офшорній зоні, без сплачування податків. Не зважаючи на те, що товариство «Динамо» є громадською організацією, заснована СБУ, МНС, прокуратурою, СБ комбінату «Азот», але будь-які зміни можна проводити тільки з дозволу ради «Динамо», яку ніхто не збирав, тому що гроші від діяльності бази йдуть тільки Дерновому і знову для отримання генеральських погонів. Не обійшов радник начальника УМВС Чанцев і дитячий оздоровчий табір «Дніпровець». Олег Мазур кілька років успішно керував табором, навів на території ідеальний порядок, але під час останньої перевірки Дерновий безпідставно звинуватив Мазура в розвалі роботи та звільнив його з посади. Новий начальник Микола Бровченко вже готовий по команді Чанцева підписати документи про передачу частини берега на території табору комерсантам. Звісно за великі суми грошей и знову для золотих еполетів. Чанцев та Воєвода щільно співпрацюють разом із «Беркутом». Минулої неділі знову арештували в районі силікатного заводу земснаряд, який незаконно утримували і не давали працювати 3 дні, до моменту, поки власники, які терпіли недивні збитки не заплатили відступні. Знову для майбутнього генерала Дернового.

    Самими обтяжливими для кишень пересічних міліціянтів виявились травень та серпень поточного року. Заступник начальника УМВС Іван Корсун вирішив до ня народження Дернового — 5 травня придбати для начальника коштовну мисливську зброю. Довели відповідний план підрозділам і придбали останню модель рушниці фірми «Бенеллі», заплативши 26 тисяч гривень. Можна було все розуміти, але невідомо куди поділась різниця грошей, адже Корсуну здали майже 100 тисяч гривень. Через деякий час історія повторилась знов, зібрали нараду для придбання подарунку на день народження губернатора Черкаської області -13 серпня. Корсун знов скликав нараду та запропонував придбати ще одну рушницю. Довели план, зібрали 120 тисяч гривень. В магазині «Мисливська лавка» заплатили 27 тисяч гривень за модель «Рафаелоелегант». Решта знову пішла на генеральські погони.

    Постійні побори викликають невдоволення міліціонерів та штовхають їх на злочини. УМВС в Черкаській області займає 3 місце в Україні по порушеним кримінальним справам проти працівників міліції. За минулий місяць співробітники СБУ затримали на хабарах слідчого в Городищі та 4-х співробітників УБОЗ. Ганебні факти приховали, а співробітників звільнили за їх заявами. Щоб тримати ситуацію під контролем Дерновий прибігає до протизаконних заходів, прослуховування телефонів співробітників. Звільнили начальника ВОТЗ Юрія Власенка та призначили на його посаду іншого спеціаліста Олександра Коломійця, якого міцно тримають на гачку адже раніше його осудили та звільнили з армії за корупцію. В міліції він не раз попадався на крадіжках радіостанцій, які розбирав на запчастини, добуваючи дорогоцінні метали. Та й рідний брат його працює в його підрозділі прямим підлеглим, що забороняється законом. Коломієць залюбки ставить на прослуховування телефони працівників міліції прикриваючись оперативними справами де один з номерів належить людині яку дозволено прослуховувати судом, а два номери просто дописують та прослуховують незаконно.

    Шановні панове Президент та пане Міністр! Благаємо Вас, оградіть нас від таких керівників, які в погоні за генеральськими погонами та лампасами, залазять до наших кишень та кишень наших родин, змушуючи нас боротися з корупцією та злочинністю самі підштовхують для вчинення корупційних діянь та скоєння злочинів. Ми не віримо, що гроші які збираються таким жорстоким побором з міліціонерів та бізнесменів області, є мастильним матеріалом і йдуть міністру Могільову А.В. для змащування сторінок святкового наказу!!! Невже шановне звання генерала міліції присвоюють не за заслуги перед Батьківщиною, а за купу грошей? Ганьба!!!

    З повагою до Вас, пересічні працівники міліції Черкаського гарнізону.
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Коли я цим дебілам, прізвища яких тут фігурують і яких не фігурують, втовкмачував, що міліціянт голосуючий за уголовніка з професійного та морального погляду нормальною людиною вважатись не може, вони намагались хоч і слабенько але спорити. Все що описано вище мною та деякими іншими панами прогнозувалось. Не вірили.
    Скажу більше. Тут далеко не всі фокуси описані.
     
а де твій аватар? :)