дитяче лижне спорядження б/в

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mota_boy, 1 гру 2009.

  1. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Разом з святом Романа прийшла зима. Наразі тільки календарно. Але маю надію що і сніг скоро буде. Ой як хочеться в карпати на лижі :good:
    І не зважаючи на шалені ціни та сервіс місцевих бойків (а точніше його повну відсутність), дорогу на Славсько таку ніби по ній німецька артилерія працювала - ВСЕРІВНО ПОЇДУ і дружину візьму.

    А цьго року і донечка підросла 3,5р. Хочу поставити її на лижі. І виникає питання - де взяти інвентар. Купувати нове на один сезон (за рік дитина переросте) досить дорого, хотілось би вживані лижі та черевики.
    Хто підкаже де можна купити такі дитячі речі? Кажуть є на шуварі, хто там часто буває підкажіть.
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Базарчик секонд-хенду на Зубрівській біля переїзду (той що перенесли з Манастирського). Зліва біля входу стоїть пан в якого переважно великий вибір. Принаймі я там все купляв для племінників і похресників, крім хокейних клюшок.
     
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В Мукачеве, на рынке в центре
     
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Взагалі то біля підйомників (і не тільки) прокат завжди є. Так що часом варто порахувати скільки разів поїдете і чи варто купувати. І тим більше невеликих підросткових розмірів переважно багато. От з 44 і більші важко натрапити
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Тим більше дитині може не сподобатись, або знудиться.. Краще на прокат.
     
  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Далекувато буде ))
     
а де твій аватар? :)