Дитяча лікарня майбутнього!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ума, 5 лют 2007.

  1. Ума

    Ума Well-Known Member

    Не розумію, яким чином марафон щодо збирання коштів на побудову сучасної дитячої лікарні в Україні оминув наш форум, але вирішила виправити цю фатальну помилку :)

    отож, офіційний сайт тут: http://likarnya.org.ua/

    на сьогоднішній день зібрано понад 1/3 необхідних коштів.

    Думаю, що кожен з нас може якось долучитися до цієї ідеї (звісно, за влавним бажанням). Як мінімум надіслати смс вартістю 5 грн.
     
  2. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    У мене контрактний пакет на Київстарі. Абонплати ніби немає, є купа халявних хвилин на мережу Київстар і в середині корпорації (співробіники) щомісяця, але є таке поняття як щоденне використання мінімальних послуг (це так хитро абонплату назвали). Так от на початку місяця я фактично поки не виговорю халявних хвилин, то жодних додаткових послуг не використовую і виходить, що щодня Київстар з мене стягує певну плату. Ця плата в мене більше ніж 5 грн., а один смс- на підтримку цієї лікарні вартує саме 5 грн. Отож, файну звичку я започаткувала на роботі серед колег, вкінці робочого дня аналізувати стан рахунку і з огляду на нього відправляти смс в підтримку цієї лікарні. Фірмі ці кошти не критично (за все оплачено :) в будь-якому випадку), а собі приємно - корисну справу зробила :)
     
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Умо,
    неоднозначне це питанні - будувати саме таку лікарню. Чому б не зробити сучасною Охматдет, наприклад? Як на мене, це більше популістська акція.
     
  4. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Маю знайому, котра працює у Охматдиті.. Жах, що там робиться. Є кваліфіковані спеціалісти, величезний досвід кількох "поколінь" лікарів, а от приміщення "відбирають" зачасту для оренди, ліквідуючи цілі напрямки дитячої терапії..
    Згодна зі Степаныч-ем, краще б не розвалювали існуюче, а ще якби допомогли з капітальним ремонтом існуючих приміщень - то і нічого нового будувати, можливо, не потрібно було б.
     
  5. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Наші лікарні теоретично не пристосовані до такого лікування. Це ж не просто Охорона матері і дитини буде. Крім того на усі Охмадити в Україні лікарів не назбирати - професіоналів. А там мова йде про ті хвороби, які не мають змогу лікувати в Україні і через брак спеціалістів і через брак спеціальної медичної апаратури.

    Такі клініки є збудовані майже у всіх європейських країнах.

    я думаю, що кошти " в кишеню" вже включені в бюджет цієї лікарні. Але як не як, у Львівському Охмадиті немає вільних місць для "простих" недуг у малечі...
     
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Умо,
    скільки дітей оздоровиться у цій суперлікарні? І скільки не оздоровиться і навіть помре від банальних хвороб, тому що немає елементарного обладнання у звичайних лікарнях? Не знаю статистики. Але впевнений, що врятувавши сотні дітей у Дитячій лікарні майбутнього ми втратимо тисячі у інших лікарнях. От така "сермяжная" правда.:sad:
     
  7. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Та звісно, дай бог, щоб та лікарня заповнила існуючу прогалину в дитячій медицині в нашій країні. Мені просто серце болить коли щось з існуючого руйнується .. бо є не менш необхідним, як ота новітня лікарня.
    До речі, непогане інтерв'ю на тему сучасних проблем медичної галузі з Ольгою Богомолець, автограф якої (похвалюся :) ) ще років.. надцять тому отримала на концерті авторської пісні у приміщенні київської філармонії, вона чудово володіє гітарою і співала тоді власні пісні, пісні на власну музику і вірші українських поетів: Костенко, Стуса.. Фантастично-рідкісне поєднання мистецького обдарування, реалізації себе як фахового медика (дерматологія, лазерні методи лікування), пізніше - як керівника галузі, і разом з тим бути матір'ю трьох (чи чотирьох?) дітей.. і мати таку чарівну посмішку.. Не уявляю собі. :)

    http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/619/54810/
     
  8. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Ми їх і так щороку втрачаємо :sad: А це власне шанс на те, щоб лікувати бодай декого. Чи якщо ми не можемо допомогти усім - то навіщо допомагати хоч декому?

    раніше онкологія не була така поширена в суспільстві і тому старі лікарні не були пристосовані для такого роду діяльності. Це реальний вихід з проблеми, бо не лише надасть можливість безкоштовному лікуванню важкохворих дітей, але й консультуватиме інші клініки по Україні в цьому питанні, та й не потрібно буде у випадку якоїсь непередбачуваної ситуації везти апаратуру з Німеччини чи транспортувати туди дитину...
     
  9. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Зрештою, заклик на підтримку цієї лікарні нікого не примушує підтримати будівництво, і не дай Бог комусь з нас бути її пацієнтами... Це все добровільно! Віриш - допомагаєш, не віриш - ігноруєш!
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Мабуть, я не зовсім зрозуміло висловив свою думку. Яке буде Ваше ставлення до матері, яка витрачає усі наявні кошти на лікування однієї своєї дитини від онкозахворювання, в той час як її п"ятеро дітей в той же час вмирають від запалення легень? Скажете, жорстоке запитання? Так, але це життя.
     
  11. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Степаныч, негайно припиніть провокації! Це ж треба до такого додуматися - допомогти Охматдиту! Це ж кому, отим негідникам які відмовилися виселитися і звільнити приміщення для МОЗу, в результаті чого приміщення МОЗу не дісталося Резиденції Президента (памятаєте, була така світла ідея влаштувати в будинку МОЗу резиденцію Президента)? Та як ви могли таке запропонувати? Підтримувати людей, які ТАК образили нашого Президента. Жах.
    Ні в якому разі такого не можна робити. А крім того, якщо почати розпиляти гроші по всіких там заштатних лікарнях, то тоді не буде можливості нормально поганяти ПОНТИ на всю країну, і розказати як багато робиться для блага дітей. А так все впорядку будують не просто лікарню, а лікарню МАЙБУТНЬОГО! І робиться все під патронатом Фонду Україна-3000. О! Класика!
    Ну, я вже не кажу про такі дрібниці, як те, що на будівництві можна вкрасти значно серйозніші гроші аніж, наприклад, на переоснащенні лікарень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    2 KabMiner, :)
    Вже замовк! :)
     
  13. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Ви такі смішні, ніби в наших Охмадитах грошей не крадуть...

    Зізнайтеся, що просто не терпите те, що це походить з ініціативи жінки президента :) От коби то, хто інший організував, то звісно потрібна річ!

    Можливо я занадто наївна, але якщо ніколи нічого не робити, через думку, що все покрадуть, п"ятеро помре, поки шосте лікують і тп. То в Україні ніколи змін не буде. А я вірю у майбутнє цієї лікарні :)
     
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Та ще й якої жінки! Непересічної!:D І Президент поздоровляючи з Новим Роком про цю ініціативу згадав як про одне з найголовніших досягнень минулого року, правда, після факту визнання Голодомору...
    Моя фірма все ж таки краще продовжить посильну допомогу міській дитячій лікарні. Це надійніше і дієвіше.;)
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    В Україні крадуть всюди - це менталітет такий ше від совітів - мама не вкрали, мама з роботи принесли. Я думаю повинен пройти чпс щоб це зникло.

    Щодо лікарень. Моя дворідна племінниця в 3 рочки потрапила на Дністровську з діагнозом - гострий лейкоз.. Ми цілою родиною пережили ці 2 роки лікування. Згадується як жахливий сон.
     
  16. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Я не знаю, чим закінчиться цей проект, але зі всіх проектів фонду Катерини Ющенко за останні два роки не назву жодного закінченого. Або, принаймні, хоч наполовину зробленого. Масштабні музейні інціативи, наприклад, просто провисли... Можливо, я чогось не знаю і все ось-ось зміниться на краще, але відчуття мої поки саме такі... :sad:
    Тепер інтенсивною викачкою всіх можливих донорських коштів зібрано аж третину необхідної суми на дуже сучасну і просунуту, але таки одну-єдину лікарню. Певна річ, ця лікарня має дуже відрізнятися від решти українських лікарень - я тут пишу не про технічний рівень, а про такі банальні речі, як сучасний медичний сервіс, чесність і відсутність хабарів з боку медперсоналу, чесність при розподіленні місць для черговиків... Буду відвертим - от саме в ці речі я й не дуже вірю. Українська медична дійсність, з якою я маю нещастя періодично контактувати, настільки системно відстала, що одна чудо-лікарня погоди не зробить. Зауважте - стосовно інших змін у медичній галузі панує мовчанка, всі балачки лиш про пані Катерину і її проект.
    Мимоволі порівняєш це з унікальним чудо-музеєм "Мистецьким Арсеналом", що має постати сліпучим айсбергом серед сірого моря погано фінансованих, давно не оновлюваних периферійних українських музеїв (до яких насправді нікому діла особливого нема). Так і тут, здається, - будують чергову фараонову піраміду... Видно, у Ющенків це слабина така сімейна - робити щось велике-превелике... Блискуче-блискуче... Ефектне-ефектне... Але одне... Системна довга і невдячна праця - річ набагато нудніша і менш приваблива. Це моя така думка... З задоволенням готовий помилитися! :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Іване,
    повністю підтримую написане Вами. Не помилилися. Так і є. Коли Президент взагалі наплював на медичну галузь і рекламує ініціативу своєї дружини щодо здійснення чисто популістського проекту, то ніякого відчуття, крім відрази, не виникає. Справедливості заради необхідно відмітити, що за усі роки незалежності ні один Президент, ні одна Верховна Рада не переймалися проблемами медицини. Чомуьсь і суспільство, і держава переконані, що в медицині усе повинне робитися за допомогою Святого духа.:sad:
     
  18. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Час завершення побудови лікарні припаде на наступний тур виборів президента, думаю, що Ющенки як ніхто інший будуть зацікавлені у довершенні цієї справи... хоча, я не задумувалася про те, скільки проектів пані Катерина довела до кінця.... поживемо-побачимо


    А ніхто не задавав собі запитання: для чого будувати нові дороги, якщо можна відремонтувати старі?
     
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Типово жіноча логіка:) Умо, Ви супержінка! Залишайтеся такою, Вам це личить!:)
     
  20. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча лікарня майбутнього!

    Дякую, Степаничу :) Тепер я розумію чому у мене "Супер" модератор ;)

    Але подумайте, старого пса не навчиш нових трюків! це саме й тут. Старі дороги не зробиш якісним, а якщо зробиш - то це дорожче ніж з нуля збудувати нові автобани! так само і з лікарнями :) В старих лікарнях треба міняти усю систему влади, бо навіть як держава почне щось спонсорувати, то на місцях вже звикли кластив кишеню... Крім того, що легше (дешевше і ефективніше) збудувати нову будівлю за новим проектом чи перебудувати стару? На мою скромну жіночу думку, таки легше збудувати нове за новими технологіями і проектами, ніж латати старе. Я ж не закликаю забити на старі лікарні - у них роботи скільки було, стільки й залишиться! :)
     
а де твій аватар? :)